Şimdi Ara

Justice League karakterlerinin videoları paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Justice League karakterlerinin videoları paylaşıldı

Bu senenin en çok beklenen filmlerinden birisi olan Justice League’in karakterlerin tek tek gösterildiği videolar paylaşıldı. Videolar, Justice League’ın sloganı olan “Unite the Seven” sözünde bahsedilen ve Justice League’in kurucuları olarak anılan Batman, Wonder Woman, Cyborg, Aquaman ve Flash’a ait. League’in diğer kurucu üyelerinin, yani Superman ve Green Lantern’ın kendine ait videolarının olmamasının nedeni Superman’in geri dönüşünün gizli tutulmak istenmesi ve Green Lantern’ın henüz ortaya çıkmamış olması.

Aşağıdan tüm karakterlerin videolarının birleştirilmiş halini izleyebilirsiniz. Videolarda da görebileceğiniz gibi filmin fragmanı yarın paylaşılacak.

• Supermansiz bir justige league düşünemiyorum, zaten ilk green lantern'i Marwell'e kaptırdılar Deadpool oldu çıktı adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: AL3ATROS

Supermansiz bir justige league düşünemiyorum, zaten ilk green lantern'i Marwell'e kaptırdılar Deadpool oldu çıktı adam.

*Marvel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AL3ATROS

Supermansiz bir justige league düşünemiyorum, zaten ilk green lantern'i Marwell'e kaptırdılar Deadpool oldu çıktı adam.

Superman var yalnız
  • Alıntılara alıntılarla cevap verip ,mesaj kalabalığı yapmıyayım,harf hatamı gören arkadaşa teşekkür ederim, bir daha sefere imla hatası yapmamaya çalışırım,diğer arkadaşıma gelince ben zaten superman yok demedim haberde var olduğu zaten belirtilmiş,supermansiz olmaz dedim. Teşekkürler iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AL3ATROS -- 25 Mart 2017; 1:57:22 >
  • Bakalım nasıl olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.