Şimdi Ara

Sony’den giriş seviyesine Xperia L1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
3.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

MWC 2017 fuarında yeni Xperia X serisi telefonlarını tanıtan Sony, bugün farklı bir model ile karşımıza çıktı. Sony Xperia L1 adındaki akıllı telefon daha çok giriş seviyesine hitap eden bir model olmuş.

Giriş seviyesinde Sony tasarımı

5.5 inçlik 720p çözünürlüğünde ekrana sahip olan akıllı telefona 1.45GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli MediaTek yonga seti güç veriyor. 2GB RAM ve 16GB arttırılabilir kapasite ile desteklenen akıllı telefon klasik Sony gövde tasarımını yansıtıyor.

Arka kısımda 13MP çözünürlüğünde LED flaşlı bir kamera yer alırken ön kısımda da 5MP çözünürlüğünde özçekim kamerası bulunuyor. Batarya için belirlenen kapasite 2620mAh seviyesinde. Bağlantı girişi olarak USB Tip-C tercih edilmiş.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S8 benchmark rekorları kırıyor

Modelin farklılaşan yönü işletim sistemi diyebiliriz. Android 7.0 üzerine inşa edilen modifiye işletim sistemi, kullanıcısını tanıyarak belirli durumlara göre otomatik olarak cihaz ayarlarını değiştiriyor, hedef odaklı önerilerde bulunuyor. Nisan ayı sonunda satışa çıkacak olan telefonun uygun bir fiyatı olacağı belirtiliyor. 

• sony ve mtk

sony için hayra alamet işler değil aga
  • Sony bizim Vestele benziyor, kullanıcıyı falan düşündüğü yok. Telefon olsun diye ürün çıkarıyor, nede olsa diğer urunlerden kar elde ediyor Telefon bölümü cokta önemli değil..

• alt seviye ürünü bile karizmatik duruyor.

• Üst düzey Sony almaya kalkacak olsam şu telefonu görünce vazgeçerdim. Belkide bu telefonun 3-4 katı para verecek adam ama tasarım bildiğin aynı. Yan yana gören farkını anlayamıyor...

• 3000+ fiyata satılacak Sony modelleriyle çerçeve oranı aynı.Bu segmentte çerçeveye kimse takmaz, ama amiral gemisinde bile çerçeveler futbol sahası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nitrotolyen -- 20 Mart 2017; 19:34:44 >
  • Snapdragon 835 olmalıydı... Çöp.

• Köşeleri az daha keskin olsaydı alabilirdim, ceketin pantolonun ceplerini daha kolay yırtardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: northwind496

3000+ fiyata satılacak Sony modelleriyle çerçeve oranı aynı.Bu segmentte çerçeveye kimse takmaz, ama amital gemisinde bile çerçeveler futbol sahası...

%74,78 gorunuyor cerceve ekran oranı aslında 3000+ dediginiz cihaza gore yuksek, %69 kusurdu 5,5 ekranlı xz premium...
  • birisi soniye samsunga bakip nasil ince celceve telefon yapialacagini gosterdin

• çözünürlük 4K olunca ne oluyor ?
    başınız göğe mi eriyor !? :)

• Bir mantığı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

quote:

Orijinalden alıntı: northwind496

3000+ fiyata satılacak Sony modelleriyle çerçeve oranı aynı.Bu segmentte çerçeveye kimse takmaz, ama amital gemisinde bile çerçeveler futbol sahası...

%74,78 gorunuyor cerceve ekran oranı aslında 3000+ dediginiz cihaza gore yuksek, %69 kusurdu 5,5 ekranlı xz premium...

Ohaaa bu daha mı yüksekmiş :O Sony cidden enteresan işler yapıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Girişi de aynı çıkışı da aynı sen telefon yapma sony

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tipi güzelmiş. xa'dan ucuz olursa düşünülebilir

• Amd64x2 kullanıcısına yanıt
    akşam akşam haykırdım hocam :))

Nasıl bir fantezi :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony batarya işinde sınıfta kaldı adamlar inatla güzel tasarım düşük performans kaliteli işçilik berbat batarya sony git gide aptallaşıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia L vardı bi zamanlar. Ey gidi günler. Belki ilerde xperia P'nin de yeni versiyonu çıkar

• giriş seviyesi nasıl üst seviyeden daha iyi ekran-boy oranı barındırır?

• Bende xpria Lye benzer olcak diye sevinmiştim sony adına ama yine 5.5inç lik devasa çöp

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.