Şimdi Ara

Corsair H115i incelemesi 'Eskimeyen AIO şampiyonlarından'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 19 Mart 2017; 0:50:27 >
  • AIO'yu insanlar bilmeyebilir

• Çok pahalı..

• Oh be böyle incelemelerle gelin işte.

• NZXT Kraken x62 karşılaştırması bekliyoruz :)

• Ben o parayı işlemciye bile vermedim henüz, benden uzak, zenginlere yakın olsun

• Bende simetri hastalığı var. O logolar ters duruyor ya, isyan ettim şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 19 Mart 2017; 10:17:28 >
  • ryzen çıkmışken,bence incelemeler ryzen üzerinde ve diğer soğutucularla (noctua,nzxt, h100i v2 vs) karşılaştırmalı yapılırsa bence çok daha keyifli olur.

• AIO şampiyonluğu eskimiyor da AIO'lar eskiyor, onu napacaz.

Air coolerlar sorunsuz, risksiz, performans kaybı olmadan yıllarca çalışıyor.
  • anlamıyorum intel para mı veriyor 1080ti dediler ryzen ile denemediler iki işlemci arasındaki farkı görmek isterdik 2k 4k hatta ti için bahsedilen 5k vs dendi bunların ryzendeki performansını göstermediler zaten önceki testte 4ghz e aşırtılmıştı o işlemci 1 ay önce şimdi tekrar bahsi geçiyor ayrıc nasıl hız aşırtıldığını montaj inceliklerini falan bahsetmemişsiniz üstü kapalı reklam yapmışsınız soğutucu ve işlemci için ayrıca videodaki o tiz ses ne öyle resmen kulaklarımı deldi sırf o ayarsız ses yüzünden düzgün izleyemedim kapadım hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H34RTL3SS -- 19 Mart 2017; 10:46:37 >
  • 3:50 den sonra işlemci sıcaklıklarını görüntülediği programların adı nedir bilen var mı?

• Kesinlikle TR fiyatını hak etmiyor. İnceleme de yaban kalmıs. Baska sogutmalarla kıyaslasaydınız. Elinizde DH15 vs farklı sogutmalarla arasındaki performans farkını gösterseydiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 19 Mart 2017; 11:30:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasak

3:50 den sonra işlemci sıcaklıklarını görüntülediği programların adı nedir bilen var mı?

Aida64 Extereme
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasak

3:50 den sonra işlemci sıcaklıklarını görüntülediği programların adı nedir bilen var mı?

sol üst kenarda gaming G1 yazdığına göre anakartın programı olabilir mi ?
  • 115i candır.:)

• Canım o.c çekti yapmayın böyle videolar .p

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • H115i modelini 4 fan ile ağustos ayının ortasından bu yana kullanıyorum. işlemcime delid işlemi yaptım, işlemcim i7 4790K, 4,5ghz'de 1,219v veriyorum. sıcaklıklar prime95'te tam yük altında 53 dereceyi geçmiyor ve ortam sıcaklığı 25 derece. düşünmeden alabilirsiniz bu canavarı, tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• o şampiyon dediğiniz h115i maalesef crosshair VI anakarta olmuyor.anakart am3 uyumlu olsada bu h115iden işlemci arka plaka çıkmıyor yani ryzan için asla almayın. ithalatçı firmasından aparat istedik onuda yollamdılar. çok kötü bir yönetimi var satan firmanın

• quote:

Orijinalden alıntı: murettep

ryzen çıkmışken,bence incelemeler ryzen üzerinde ve diğer soğutucularla (noctua,nzxt, h100i v2 vs) karşılaştırmalı yapılırsa bence çok daha keyifli olur.

Merhabalar,

Ryzen 7 1700X de gelince ayrıca bir video çekeriz. Corsair H115i'yi Ryzen işlemcilerle kullanmak için farklı bir aparat gerektiği için yapamadık, ulaşınca yaparız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.