Şimdi Ara

Huawei P10 Lite tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
50
Cevap
1
Favori
4.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Akıllı telefon devi Huawei, bir süre önce resmiyet kazandırdığı P10 serisine yeni bir üye daha ekledi. Huawei P10 Lite modeli daha çok orta seviyeye hitap eden bir donanıma sahip.

Daha mütevazi 

Segmenti gereği akıllı telefonda pek çok özelliğin kırpıldığını görüyoruz. Bununla birlikte metal alaşımlı premium kasaden vazgeçilmediğini görüyoruz. Parmak izi okuyucu da arka kısımdaki yerini koruyor.

5.2 inçlik ekranda Full HD çözünürlük sunulurken, 8 adet Cortex-A53 çekirdeğinden oluşan Kirin 658 yonga seti modele güç veriyor. 4GB RAM ile desteklenen modelde 12MP çözünürlüğünde arka kamera ve 8MP çözünürlüğünde ön kameraya yer verilmiş.

Modelin dikkat çekici kısmı Knuckle Sense ekran teknolojisi olarak öne çıkıyor. Bu teknolojide parmak ucu veya parmak eklemi ile tıklama ayırt edilebiliyor. Böylece bu iki harekete farklı fonksiyonlar atanabiliyor. 3000mAh kapasiteli batarya hızlı şarj ile desteklenirken, Android 7.0 işetim sistemi üzerinde ise EMUI 5.1 kullanıcı arayüz çalışıyor.

Ayrıca Bkz.AMD Raven Ridge APU’ları detaylanıyor

Huawei P10 Lite modeli zaten bir süredir Avrupa sınırları içerisinde ön sipariş almaya başlamıştı. 370$ civarında fiyat biçilen modelin nihai satışına ay sonunda geçiliyor. 

• P10 çıktığında keşke bunun lite olanınıda çıkarsalar dedim, umarım bu tavrını yıllarca sürdürür.

• temiz 2000 girişi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı Olsun...Bakalım Türk pazarına Kaç Liradan Girecek ..3 bini zorlarmı acaba ?

• Güzel haber. Şahsen P9 lite modelini sırf metal kasa olmadığı için tercih etmemiştim. Eğer uygun fiyat ile satılırsa (1500-1750 TL) tercih edebilirim.

• yav arkadaş pazartesi 2017 p9 lite alacaktım o daha yeni çıktı bu haber oldu mu şimdi ?
  • Lene kullanıcısına yanıt
    p10 demiyor p10 LİTE diyor, ne 3 bini?
  • Arkadaşlar matematik dahisi galiba..

240 dolarlık p9 lite 2017 1400 lira

370 dolarlık p10 lite için bekledikleri fiyat 1500 lira...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mike Toreno M kullanıcısına yanıt
    3 Bin Artık Sıradan bir Rakam oldu..O yüzden dedim Zorlarmı diye...Ayrıyeten yeni 2017 modeller yüksek fiyatlardan girecek..Artık ucuz diye bir kavram yok..İyi günler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında tamamen metal kasa değil, sandviç diye tabir edilen tasarım olan metal çerçeve ve cam arka yüzey var. Tıpkı Honor 8, A5, S6, S7 vs. gibi.. Ben bu tasarımı hic sevmem şahsen, göze çok şık gelse de kaygan ve kırılgan oluyor..

• Biraz pahalı olacak herhalde.

• Fp olursa alınabilir bir telefon.

• En az 1.800 TL olur gibime geliyor. Kamera performansı nasıl olacak acaba? Diyafram açıklığı 2.2, 2'den aşağıda olsaydı iyi olurdu.

• Huawei.. Xiaomi engel olmazsa birgün kullanacağım seni.

• Arkadaşlar, diyafram açıklığı ne işe yarar?
    Teşekkürler

• yapamadınız şöyle iphone-5 tadında compact bir cihaz. mini derler 5 inç altı telefon yok piyasada.
  • Cihaz ram ve depolama olarak istenilen konuma getirilmiş ama işlemci de en azından P9 Lite 2017'deki gibi Kirin 655 olmamalıydı. Daha üst bir işlemci kullanılabilirdi. Keza P8 Lite 2017'yi verdiler Türkiye'ye P9 Lite 2017 diye. Aynı Kirin 655 görünümlü 658...
    Biraz daha inceltilmiş. Type-C ve wifi /ac eklenmiş. Kamera performansı umarım p9 Lite 2017'den iyidir.
    Ve Cihaz en aşağı 1599 olur bilginize. Türkiye garantili 1200-1350 arası mal edilebilirse alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 18 Mart 2017; 19:38:53 >
  • cosica C kullanıcısına yanıt
    Çeşit hiç yok ya apple yada samsung a3 sonynin yeni söylentileri yayılan compactından umutlu değilim, 5.5 inç standart oldu resmen inatla almayacağım 5 inç+ telefonlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosica

yapamadınız şöyle iphone-5 tadında compact bir cihaz. mini derler 5 inç altı telefon yok piyasada.

Nerede yazıyor mini? Hangi psikoloji ile okuyorsunuz, yazıyorsunuz?
    Lite diyor adam, aynısının düşük donanımlısını yaptım diyor. mini olsa mini derdi. Mini olmayan telefonu büyük diye eleştiriyorsunuz. Kafalar bile lite olmuş..

• an itibariyle p9 lite bu segmentte en alınası telefon.net
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.