Şimdi Ara

Vestel’den 799TL’ye 4.5G’li akıllı telefon: Venus 5000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
4.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vestel’den 799TL’ye 4.5G’li akıllı telefon: Venus 5000

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan’ın akıllı telefon pazarında 2000TL ve altındaki fiyata sahip cihazların pazar payı anlamında hem Türkiye’de hem de dünyada dominant hale geleceği beklentisini vurguladığı toplantıda Venus 5000 isimli akıllı telefon resmiyet kazandı.

Vestel – Turkcell iş birliğinin yeni üyesi olan Venus 5000, sadece Turkcell mağazalarından satılacak bir akıllı telefon ve 799TL’ye kullanıcılara 4.5G deneyimi sunacak. Cihazın Turkcell mağazalarında satılacak olmasının yanında tam bir Turkcell entegrasyonuna da sahip olduğunu özellikle belirtelim. Turkcell’in T serisi cihazlarında gördüğümüz arayüz ile gelen Venus 5000, tüm Turkcell uygulamalarını da içinde barındırıyor. Hatta 2 ay Turkcell TV+ ve Fizy üyelikleri de ücretsiz olarak sunuluyor.

Teknik Özellikler Neler? 

5inçlik 1280x720 piksel çözünürlüğünde bir ekrana (294ppi) sahip olan cihaz, Snapdragon 212 işlemci ile birlikte geliyor. LTE Category 4 modeme sahip olan telefon, 4 çekirdekli bir yapıda ve 32bit işlemci mimarisine sahip. 2GB RAM ve 16GB dahili depolama alanı sunuluyor. 32GB’a kadar da microSD kart desteği mevcut. Cihaza yerleştirilen pil ise 2230mAh seviyesinde.

Vestel Venus 5000’de yer alan arka kamera 8 megapiksel, ön ise 5 megapiksel çözünürlüğünde. İşletim sistemi tarafındaysa Android 6.0 Marshmallow görüyoruz. Güncelleme desteği adına ise ne yazık ki şimdilik bir bilgimiz bulunmuyor.

Alve.com'da gör Akıllı telefonlarda sıcak fırsatlar!

"guvenussu" Servis Hizmeti 

Kullanıcıların 1 yıl boyunca Vestel Cloud üzerinden 50GB depolama alanına sahip olacağı akıllı telefon, “guvenussu” servis hizmeti ile sunulacak. İstanbul, Ankara ve İzmir’de 6 farklı noktada yer alan servislerde cihazlar 20 dakika içerisinde sorunlarından arındırılıp veya yenilenip kullanıcılara teslim edilecek. Diğer şehirlerde ise 350 Vestel servis noktası aracılığı ile cihazların garanti kapsamında işlemleri kargo yoluyla “guvenussu”ne gönderilip müşteriye geri teslim edilecek ve bu süreçte ikame cihaz desteği sağlanacak.

Vestel Venus 5000’i Turkcell Finansman A.Ş. ile 799TL’lilk peşin fiyatına ek olarak 36 ayda aylık 28TL taksitle satın almak da olanaklı.

• Çöp

• 799tl ye ikinci el mis gibi iphone 5s alırım keyfime bakarım

• Vestel bu ürünle Tamamen Parayı düşündüğünü, kendi vatandaşını gram düşünmediğini ilan etmiş resmen.. Böyle bir ürün böyle bir fiyatla olamaz yani, yazık..

• 100 lira daha verin 5.5 inç full hd ekranlı, Qualcoom s617 işlemcili,1/2.4 inç büyük sensör kameralı(lazer ve faz algılamada mevcut)parmak izi sensörlü,turbo şarj destekli, 3000mah güçlü bataryalı,su sıçramalarına dayanıklı... moto g4 plus alın önerdiğim içinde bana dua edin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcebi001 -- 16 Mart 2017; 14:39:8 >
  • Samsung un tizen akıllı saatler için geliştirdiği bir işlemci vardı direk onu koysaydınız hem daha hafif olurdu

• hiç güncelleme almayacak ve çoğunu kullanmayacağın turkcell uygulamalarıyla dolu. Snapdragon 212 kullanıyor. 720p ekran ve 2230 mAh pil. istenen 799 TL.

sanki ölü doğmuş gibi. bu fiyatlara GM5 veya moto g4 gibi cihazlar var. bunlardan daha iyi tercih değil bence.
    http://www.hepsiburada.com/lenovo-moto-g4-lenovo-turkiye-garantili-p-HBV000002ET0R

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceo-tr -- 16 Mart 2017; 14:12:6 >
  • Vestel bu işi bilmiyor yaw başka bişey üretsinler bence telefonları çok kalitesiz duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcebi001

100 lira daha verin 5.5 inç full hd ekranlı, Qualcoom s617 işlemcili,1/2.4 inç büyük sensörlü kamerası(lazer ve faz algılamada mevcut)parmak izi sensörlü,turbo şarj destekli 3000mah bataryalı,su sıçramalarına dayanıklı... moto g4 plus alın önerdiğim içinde bana dua edin...

Aynen.
    Ya da 50-100 TL daha az ödeyerek GM-5 alınıp garanti güncellemenin keyfi çıkarılabilir.
  • İsterse 6gb ramli telefonu 799tl yapsın

İsterse snapdragon 835yapsın

Isterse 128gb depolama alanı yapsın

Yinede çöp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

İsterse 6gb ramli telefonu 799tl yapsın

Yinede çöp.

o kadar da değil hocam. dediğin özelliklerde cihazı 799 tl ye satsalar f/p şampiyonu olur. yurtdışından bile almak için sıraya girerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosica

quote:

Orijinalden alıntı: mcebi001

100 lira daha verin 5.5 inç full hd ekranlı, Qualcoom s617 işlemcili,1/2.4 inç büyük sensörlü kamerası(lazer ve faz algılamada mevcut)parmak izi sensörlü,turbo şarj destekli 3000mah bataryalı,su sıçramalarına dayanıklı... moto g4 plus alın önerdiğim içinde bana dua edin...

Aynen.
    Ya da 50-100 TL daha az ödeyerek GM-5 alınıp garanti güncellemenin keyfi çıkarılabilir.

Heee bu arada g4 plus 7.0 güncellemesinide aldı...

• quote:

Orijinalden alıntı: ceo-tr

quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

İsterse 6gb ramli telefonu 799tl yapsın

Yinede çöp.

o kadar da değil hocam. dediğin özelliklerde cihazı 799 tl ye satsalar f/p şampiyonu olur. yurtdışından bile almak için sıraya girerler.

Kronik sorun makinesi için sıraya giricekler? :)

• Xiaomi ye kurban olun adamlar 600 liraya bundan kat kat iyi telefon satıyor

• Şunu çıkarıp 799 TL'ye satıyorlar ve gram yüzleri kızarmıyor arkadaş bu nasıl pişkinliktir. Türk insanını yolunacak kaz gibi gördüğünüz sürece telefon pazarında yerlerde sürünmeye devam edeceksiniz.

Arkadaşlar aynı fiyat bandında (+-100 TL oynayabilir) alternatiflerini saymış hiç piyasa araştırması yapıp 1 dakika arkadaş biz napıyoruz?! diyemiyorlar yazık.

• çöp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Şunu çıkarıp 799 TL'ye satıyorlar ve gram yüzleri kızarmıyor arkadaş bu nasıl pişkinliktir. Türk insanını yolunacak kaz gibi gördüğünüz sürece telefon pazarında yerlerde sürünmeye devam edeceksiniz.

Arkadaşlar aynı fiyat bandında (+-100 TL oynayabilir) alternatiflerini saymış hiç piyasa araştırması yapıp 1 dakika arkadaş biz napıyoruz?! diyemiyorlar yazık.

aynen hocam. o kadar mühendisi, argecisi, pazarlamacısı vs. çalışanı var. aç bir bak internette. biz buna bu fiyatı istiyoruz ama bunu bu fiyata biz bile almayız demiyorlarmı acaba?
  • Vestel v3 5570 sekiz çekirdekli, full hd 5.5inç, 13mp kameralı telefonun 775 lira. Nasıl bi kafa yapısı bu sen niye turkcelle uyuyon. Bide bu telefon için toplanmışlar mı?

• Benim şu an kullandığım telefon da 2Gb ram e sahip, 8gb da dahili belleği var, Exynos 5260 Hexa işlemci, aynı çözünürlükte.

800TL eh işte fena değil gibi. Ben 2 sene önce hemen hemen aynı özellikteki telefonu 1000TL ye almıştım.

Bu devirde zaten 2gb ram'den düşük telefon alınmaz. Fırsatı olan varsa minimum 3gb lere yönelmeli.

Ben bu saatten sonra 0 telefon almayı bırakmaya karar verdim zaten. Her sene yeni model le de uğraşamam, gerekte yok. Alırsam 2. el garantisi devam eden note 5 almayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Snnrvp

Vestel bu ürünle Tamamen Parayı düşündüğünü, kendi vatandaşını gram düşünmediğini ilan etmiş resmen.. Böyle bir ürün böyle bir fiyatla olamaz yani, yazık..

Parayı ve vatandaşını sadece Vestel değil hiç bir firma düşünmüyor. Hatta firmayı geçtim esnafımız bile vatandaşı düdüklemeye çalısırken ülkenin durumunu düzeltmek imkansız gibi bişey bu saaten sonra. Enayililer ülkesi Türkiye olduk.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.