Şimdi Ara

-YENİ NESİL TOYOTA COROLLA-Dünyanın en çok tercih edilen otomobili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.806
Cevap
30
Favori
1.251.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baştan aşağı yeniden tasarlanan Corolla tüm dikkatleri üzerinde topluyor. Herkesin bildiği üstün Corolla performansı ve stili, yepyeni bir platform üzerinde yeni tasarım ve sürüş dinamikleriyle birleştirildi. Üst düzey kalite, şıklık ve konforuyla Yeni Nesil Corolla, şimdi tam anlamıyla çok daha seçkin bir sedan.

Yeni otomobilinize hoşgeldiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poweroftheking -- 25 Mart 2009; 1:26:08 >

• Alan yok galiba henüz forum üyelerinden... 1 gündür tek mesaj yazan olmamış
  • bencede! muhtemelen toyota talebi yetiştirememiş olmalı
  • Evet arkadaşlar yok mu Corolla alan.Honda cayır cayır civic satıyo...Ben şuan niyet etsem corolla almak isterim aklımdaki model comfort mmt vites ama fiyatı 35 tl olursayok onlar biz 35 e vermeyiz derlerse bende premıum tirptronik e isteiği parayı veririm suan.mal onların para benim...Toyota Türkiye bu mesajı görmüyomu yani şimdi
  • valla bugün yolda 3 tane gördüm, git gide artıyor.
  • BENDE ESKİŞEHRİRDE 2 TANE GÖRDÜM AYNI RENK FENA SAYILMAZ
  • en dusuk 40 mılyardan baslıyor satması zor olacak 35 den gırmesı lazımdı
    aksesuarlarıda oldukca pahalı
    guzel, hos, dayanıklı, saglam, genıs
    camry benzıyo
  • Ben elegant(+vsc li) sordum Nisanı bulur dediler gelmesi, comfort mmt dizel 42 bin dediler biraz pazarlıkla elegant jantları da bizden olsun dediler.
  • Birde park sensörünü taktırtabileceğimi düşünüyorum bu fiyata yani 42 bine. Bilginize
    quote:

Orjinalden alıntı: YAMYAM07

Ben elegant(+vsc li) sordum Nisanı bulur dediler gelmesi, comfort mmt dizel 42 bin dediler biraz pazarlıkla elegant jantları da bizden olsun dediler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BİZANKARAGÜÇLÜYÜZ_06

en dusuk 40 mılyardan baslıyor satması zor olacak 35 den gırmesı lazımdı
    aksesuarlarıda oldukca pahalı
    guzel, hos, dayanıklı, saglam, genıs
    camry benzıyo

36 binliradan başlıyor
  • dizelde fiyatlar 2bin lira düştü gibi gözüküyo.

birde elegant modelinde zaten alaşım jant varki.

bence totalde 4bin civarı düşmedikçe tatminkar bir satış yakalamaları zor gibi.

quote:

Birde park sensörünü taktırtabileceğimi düşünüyorum bu fiyata yani 42 bine. Bilginize
    quote:

Ben elegant(+vsc li) sordum Nisanı bulur dediler gelmesi, comfort mmt dizel 42 bin dediler biraz pazarlıkla elegant jantları da bizden olsun dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acu___men -- 22 Şubat 2007; 16:12:35 >

• yok arkadaş comfort modeline elegant jantı taktırcakmış o fiyata.
  • bikaç ay içinde babamın eLinde oLur büyük ihtimaL, 4-5 aya da benim eLimde...Dışarda okumanın gözü kör oLsun (1.6 Elegant benzinLi...)
  • Arkadaşlar sonun da karar verdik ve vitaramı satma kararı almamla 2 günde satmam bir oldu pederin arabayı satmadan tekrar ikinci bir araba alıncak ve o da büyük ihtimal yeni corolla olacak.. mart ayının sonları yada nisan ayında alma girşimde bulunacağız.. 1.4 D-4D ELEGANT olacak alacağımız model.. birçok insanın yorumu oldu ama ben arabayı sevdim ve seve seve de alıcam allah bir aksilik çıkarmazsa.. 43.000 ytl görünüyor şu an fiyat o zaman bakalım ne kadara alıcaz.. izmirde daha test aracından başka görmedim şu anda.. ama hiçbişey beni ilgilendirmiyor yemişim marka fanatiklerini bilmem kimleri alıcam ulaaan Tabiki aracı bizzat deneyipte tatmin olmayan arkadaşlara hiç sözüm yok

• Hakaten bende izmirde hiç corolla görmedim. Hiç kimse almadı mı yoksa yeni olduğu için trafiğe mi çıkarmıyorlar
  • ben ankara da da görmedim
    gördüklerim ya tırın üstünde ya plazada
  • çorumda birkaç tane var. Bence gayet güzel bir araç. Ama otomatik klima, cruise control gibi donanımların en üst versiyonda olması fiyatıda baya artırıyor. Comfort donanımında en azından opsiyon olarak bile konulmalıydı. Otomatik kilima ve cruise kontrol alacağım diye yağmur sensörü, otomatik yanan farlar gibi ekstralarada para verilmek zorunda kalıyor. Bu arada comfort düz vites için çorumda 35.500 YTL fiyata bayi olur verdi, bilgi olsun.
  • Kimse corolla almıyor heralde :))))
    Toyota Türkiye ye duyurulur.
    Diğer yeni modellerde 2-3 günde "yeni araç fotoları" dolardı buralara....
  • sabırla koruk helva olur demiş atalarımız! ne güzel de söylemiş büyüklerimiz! yeni araba alacak arkadaşlar biraz beklensin ! Corolla fiyatlarını kampanya adı altında düşürecek! Aksi takdirde istediği satış rakamlarına ulaşamıyacak! avensis linea 39 000, comfort 43000 YTL yani corolla dizel ve benzinli elegant corolla nerdeyse üst seğment avensisle aynı fiyata satışa sunulmuş! Sazan balığı gibi atlamamak lazım ! Sabır! sabırla koruk helva olur!!!
  • +1

quote:

Orjinalden alıntı: yunus2003

sabırla koruk helva olur demiş atalarımız! ne güzel de söylemiş büyüklerimiz! yeni araba alacak arkadaşlar biraz beklensin ! Corolla fiyatlarını kampanya adı altında düşürecek! Aksi takdirde istediği satış rakamlarına ulaşamıyacak! avensis linea 39 000, comfort 43000 YTL yani corolla dizel ve benzinli elegant corolla nerdeyse üst seğment avensisle aynı fiyata satışa sunulmuş! Sazan balığı gibi atlamamak lazım ! Sabır! sabırla koruk helva olur!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acu___men -- 27 Şubat 2007; 20:01:24 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.