Şimdi Ara

ttnetin modemli kampanyası hakkında?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1024 sınırlı internete başvurdum ve iki aydır bedava kullanmam gerekiyor. bu ayın sonuna kadar kullanma hakkım var ve ben 3gb sınırı aştığım zaman bana fatura gelecekmi onu öğrenmek istiyorum şu anda kotam 6gb a ulaşmış durumda

teşekkürler...

• tabiki kota aşımı için fatura gelecek
  • bence telekomu ara onlara sor...2 ay ucretsiz diyor ama snırsız demiyor eee teelkom farkı
  • faturayı ben ödemiyorum ödeyecek kişi söyledi bi arkadaşından öğrenmiş bende defalarca uyardım çok pis ?öte kaçar diye ama olsun sen indir dedi bende asılıyorum şu an. hesap ettim en fazla 144 ytl gelebilir faturaya artık gelirsede o düşünsün...
  • aradım sordum hiçbir şekilde para ödemeyeceksin dediler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pacman -- 20 Şubat 2007; 13:51:00 >
  • yane sınırsız download mu? hemde 1024 ben download çalımşalarına dewam edeyim çoook teşekkürler...
  • yaw şu kampanya sadece sınırlı alırsan mı var, bi de 2yıllık sözleşme yapılıyomuş doğrumu bu bilgi, neyin nesi yaw bu kampanya bi açıklarsanız sevinirim
  • 2 aylık ödeme yok diye biliyorum, kota aşımı önemli değil. Eğer kotalı ise 2 aydan sonra fazlasıyla gelebilir.
  • Kotalı kotasız hepsinde 2 yıl sözleşme yapana 2 ay bedava vardı ama o kampanya geçen hafta bitti yeni kampanyayı bekliyoruz artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pacman

Kotalı kotasız hepsinde 2 yıl sözleşme yapana 2 ay bedava vardı ama o kampanya geçen hafta bitti yeni kampanyayı bekliyoruz artık.

Şu an, bedava (emanet) kablolu modem verlmeyen 40 Gün-40 Gece kampanyası başlatıldı. Yeni tarifeler de büyük olasılıkla 1 Mart'da açıklanmayacağı için biraz da böyle vakit çalacaklardır.

Belki bu yıl içinde bir de kablosuz modemli kampanya yapıp (atıyorum) asgari 1024/9 GB veya 12 sınırsız ve 36 ay süreli abonelik koşulu dayatacaklardır!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.