Şimdi Ara

Clash Royale için yeni güncelleme yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Clash Royale için yeni güncelleme yayınlandı

Kart oyunlarının yeni efsanesi Clash Royale, bir süredir oyuncular tarafından beklenen güncellemeyi bugün öğle saatlerinde Google Play Store ve AppStore mağazalarında indirilebilir hale geldi. Birçok kart için dengeleme değişiklikleri de içeren güncelleme, yeni kartlar da getiriyor.

Gece Cadısı, Yarasalar, İyileştirme ve Haydut oyuna yeni eklenen kartlar olacak. Haydut 17 Mart’ta özel bir mücadele ile ilk sahiplerine kavuşacak. Sonrasındaysa 24 Mart’ta sandıklara da eklenecek veya marketten satın alınabilecek. Ayrıca 4000 kupaya ulaşan oyuncuların kupaları eskiden efsanevi kupa olarak sıfırlanıyordu. Şimdi bu kupalar, sezon sonu ödülü olarak kullanıcılara sandık getirecek.

Güncelleme ile gelen en heyecan verici detaylardan bir diğeri ise Klan Savaşları. Oyuncular, klandaki bir arkadaşıyla birlikte rakip klanlardan iki kişiye karşı mücadele edebilecek. İlk Klan Savaşı etkinliği de 24 Mart’ta geliyor. Buna ek olarak 10. Arena’nın adı Yaban Domuzu Dağı olarak değiştirilmiş durumda. Yeni Efsanevi Arena ise 3800 kupada açılıyor. Bununla birlikte 11 Arena oyun içinde yerini almış oldu.

Güncellemeyi hemen indirebilir veya oyunun iOS bağlantısına buradan, Android bağlantısına da buradan ulaşabilirsiniz. Eğer kupa seviyeniz ve bağış oranınız yüksekse DonanımHaber Resmi Clash Royale klanına da katılım isteği gönderebilirsiniz.

• zamanında geldi güncelleme ve büyük bir güncelleme oldu artık 4000 üzeri kupadaki oyuncular sıkılmaya başlamıştı ne zamandır aynı şeyler

• Klan savaşları eğlenceli olacak gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsanevi kupalar sanırım süs olarak kalacak bundan sonra.
  • Sevemedim şu oyunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesabım bug da kaldı %100 de takili kaliyor oyun açılırken

Ben klandan trkGates! :(

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Hesabım bug da kaldı %100 de takili kaliyor oyun açılırken

Bende de ayni

• quote:

Aynı durum var. Bugün oldu bu andorid'de açılmıyor oyun. Güncelleme ile düzelir bugün muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Aynı durum var. Bugün oldu bu andorid'de açılmıyor oyun. Güncelleme ile düzelir bugün muhtemelen.

PHI Clanda giremeyen çok mu haberin var mı ? Gun le ve Mert le de bağlantı kuramadım...Bu arada Emir ben clandan....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluecry

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

PHI Clanda giremeyen çok mu haberin var mı ? Gun le ve Mert le de bağlantı kuramadım...Bu arada Emir ben clandan....

Kimseyle görüşmedim de ben başka bir hesapla denedim onunla girdi. Kendi oynadığım hesaba giremiyorum şu an.

• Bluecry kullanıcısına yanıt
    Ben giriyorum Emir :) -Mert

• quote:

Orijinalden alıntı: Nehoo

Supercell forumlarını takip ediyorum bende o kadar çokki aynı sorundan müzdarip olan...İşin enteresan tarafı herhangibir açıklama da yapmıyorlar...bekleyin ya da ne bileyim üzerinde çalışıyoruz falan diye...Yanımdaki çalışan personellerin oyunlarında bi problem yok hatta oğlanın accountunda da sorun yok...gerçi bizim personelin hepsinde ios var ...sorun android tabanlı muhtemelen...
  • Ahmet ben klandan utku1 e-posta dan bi sikinti var anlayamadim oyuna giremiyom klandalilere de atmasinlar beni bi de bana yardim edebilir misin

• quote:

Ahmet ben klandan utku1 e-posta dan bi sikinti var anlayamadim oyuna giremiyom klandalilere de atmasinlar beni bi de bana yardim edebilir misin

Rahat ol utku kimse atılmaz clandan... ben sadece Gun ben ve Mert ten en az birimizin girebiliyor olmasına sevindim açıkçası...en azından clanda asayiş berkemal Mert girebiliyormuş çünkü...Gun ile bağlantı kuramadım henüz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluecry -- 14 Mart 2017; 15:47:4 >
  • Bu arada supercell forumunda birisi sorunu garip bir yolla çözmüş...IOS kullanan ya da oyuna girebilen bir arkadaşınıza söyleyin sizi clandan atsın ve ondan sonra oyuna girin problem çözülüyor diyor.Daha sonra tekrar clana girdiğinizde problem geri geliyor diyor...Denemek lazım...Beni sanırım sadece Gun atabilir yardımcı lider olduğum için...Aslında Mert burayı takip eden birini clandan denemelik olarak atsa o kişide oyuna girmeyi denese sorunu çözülecekmi bi bakarız...
  • quote:

Mert son yazdığımı bi okusana olmazsa bi Utku ile deneyin dediğim yöntemi...Ya da PHI ile...

edit : evet sorun bu şekilde çözülmüş yorumlar geliyor tek tek elemanın çözümüne..

Supercell den alıntı
    Wow
    it actually worked! luckily my friend is the clan leader and has an iphone...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluecry -- 14 Mart 2017; 16:34:58 >
  • quote:

quote:

Supercell forumlarını takip ediyorum bende o kadar çokki aynı sorundan müzdarip olan...İşin enteresan tarafı herhangibir açıklama da yapmıyorlar...bekleyin ya da ne bileyim üzerinde çalışıyoruz falan diye...Yanımdaki çalışan personellerin oyunlarında bi problem yok hatta oğlanın accountunda da sorun yok...gerçi bizim personelin hepsinde ios var ...sorun android tabanlı muhtemelen...

Merhaba, LivEviL ben :)
    Google play bağlantısı ile ilgili bir sorun diye düşünülüyor. Çünkü veri temizlendiği zaman, 0dan oyun açılıyor ama google play uzerinden hesap yüklendiği zaman tekrar %100de takılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trolo

quote:

quote:

Merhaba, LivEviL ben :)
    Google play bağlantısı ile ilgili bir sorun diye düşünülüyor. Çünkü veri temizlendiği zaman, 0dan oyun açılıyor ama google play uzerinden hesap yüklendiği zaman tekrar %100de takılıyor.

Valla yukarıda belirttiğim gibi klandan atılınca oyuna girmeyi deneyenlerin hepsi girebilmiş oyuna resmi forumlarında öyle yazıyor...

• Bluecry kullanıcısına yanıt
    Tamam o zaman deniyorum . Phı seni denemelik çıkartıcam , girebilirsen yada giremessen bizi bilgilendir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nehoo -- 14 Mart 2017; 16:44:32 >
  • quote:

Tamam o zaman deniyorum . Phı seni denemelik çıkartıcam , girebilirsen yada giremessen bizi bilgilendir .

atabiliyosan beni de atabilirsin Mert...ya da utku da da deneyebilirsin maksat işe yarayıp yaramadığı...

Edit : LiveEvil de buralarda onda da deneyebilirsin sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluecry -- 14 Mart 2017; 16:48:23 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.