Şimdi Ara

USB Hakkında Herşey (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.514
Cevap
25
Favori
576.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Archelot

Bizim sattığımız joystickler var...Bazen sarı ünelm işareti veriyor..Neden acaba?

Doğru sürücü yüklenemediği ve joystiğin sisteme tanıtılamamsından kaynaklanıyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: John

çok fazla işime yaradı çok teşekkürler

Faydalı oluyorsak ne mutlu bize..
  • tüm söylediklerini yaptım ama olmadı
    teşş
  • Buraya programları nasıl çalıştıklarını ve ne işe yaradıklarını yerleştirecem

bir de programları şahsen test ettiğimi belirteyim

USB Hakkında Herşey

1:Autorun USB 1.3

programın amacı otomatik açılmayan cd dvd ve usb cıhazları otomatik açılır vaziyete getirmek
    mesela usb belleğinizi taktınız bilgisayara bilgisayar onu tanıdı fakat içeriğini açmadı
    o zaman Autorun USB programı devreye giriyor ve sizi o sıkıntıdan kurtarıyor

indirme linki: http://www.brothersoft.com/d.php?soft_id=39637&url=http%3A%2F%2Fhomepage.ntlworld.com%2Fchrisnob%2FAutorunUSBSetup.exe

USB Hakkında Herşey

2: USB Monitor

programın amacı usb cıhazı ile bilgisayar arasındaki veri akışını izlemek
    bağılantı adreslerini okumak protokolleri analiz etmek sürücülerini analiz etmek ve birçokdaha işlemi tağıkip etmek
    desteklediği cıhazlar listesi:
    USB Cameras
    USB Flash card readers
    USB KVM switches
    USB Keyboards
    USB Mice
    USB MP3 players
    USB Mass Storage devices
    USB Adapters
    USB Printers
    USB Scanners
    USB Ethernet adapters
    USB Hubs
    USB TV Tuners
    USB Modems
    USB Joysticks and Steering Wheels
    USB Audio
    USB Midi
    USB Serial ports
    USB generic Human Interface Devices
    Pocket PCs
    Mobile phones
    Ipods
    Smartphones
    USB Tablets
    Bar-code readers
    USB Knobs
    Switches
    USB Zipdrives
    USB floppy

indirme linki:http://www.hhdsoftware.com/Download/usb-monitor.exe

USB Hakkında Herşey

3: Data Doctor Recovery-Pen Drive

Programın amacı silinen dosyaları geri getirme
    ve en önemli işlevlerden biri
    eğer beleğiniz şu hatayı verirse MEDIA IS NOT FORMATTED WOULD YOU LIKE TO FORMAT IT NOW?
    bellekteki bilgilerinizi bu program sayesinde kurtarabilirsiniz

indirme linki:http://www.datadoctor.biz/downloads/pen-drive-data-recovery-demo.exe

USB Hakkında Herşey

USB Hakkında Herşey

4:USBINFO2.0

programın amacı görsel olarak usb bağılantılarını analiz etmek ve veri hızı testi yapmak
    çok pratik ve basit yalnız deneme sürümünde test özelliği yok sadece bağılantıları görebiliyorsunuz

indirme linki:http://www.usbinfo20.com/download.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aaakodi -- 13 Eylül 2007; 2:50:05 >

• quote:

Orjinalden alıntı: aaakodi

Buraya programları nasıl çalıştıklarını ve ne işe yaradıklarını yerleştirecem

USB Hakkında Herşey

1:Autorun USB 1.3

programın amacı otomatik açılmayan cd dvd ve usb cıhazları otomatik açılır vaziyete getirmek
    mesela usb belleğinizi taktınız bilgisayara bilgisayar onu tanıdı fakat içeriğini açmadı
    o zaman Autorun USB programı devreye giriyor ve sizi o sıkıntıdan kurtarıyor

indirme linki: http://www.brothersoft.com/d.php?soft_id=39637&url=http%3A%2F%2Fhomepage.ntlworld.com%2Fchrisnob%2FAutorunUSBSetup.exe

@aaakodi çok güzel, helal olsun sana.

• Dostum teşekürler daha bir sürü program var usb ile ilgili
    yakında ilave edecem
  • quote:

Dostum teşekürler daha bir sürü program var usb ile ilgili
    yakında ilave edecem

Ben bunları, 1. sayfaya eklerim..
  • Evet programlar birinci sayfada olması daha iyi olur
  • quote:

Evet programlar birinci sayfada olması daha iyi olur

Tamamdır. Programlar ,başarı ile eklenmiştir..
  • arkadaslar bendede 2gblık flash disk var içinin 1.7gb dolu oldugu gosterıyor ama dosyaları goremıyorum sılemiyorum format nasıl atabilirim yarıdımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ras17

arkadaslar bendede 2gblık flash disk var içinin 1.7gb dolu oldugu gosterıyor ama dosyaları goremıyorum sılemiyorum format nasıl atabilirim yarıdımcı olursanız sevinirim

Eğer "yazmaya karşı korumalı" uyarısı alıyorsanız (...ve bellek üzerinde açma kapama düğmesi falan yoksa)
    işiniz zor, servislik..

Format için şu programı deneyebilirsiniz..
    HP_USB_Boot_Utility
    Güncel link :http://www.pctipp.ch/downloads/dl/32594.asp

• sony ns-11 mp3 player sahibiyim ancak bir türlü bilgisayara cihazı tanıtamıyorum ne yapmak gerekiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: cheef

sony ns-11 mp3 player sahibiyim ancak bir türlü bilgisayara cihazı tanıtamıyorum ne yapmak gerekiyor

MP3 nüzü başak bir bilgisayarda denediniz mi? Çalışıyor mu?. AYgıt yöneticisi üzerindeki sarı soru işaretine sağ tıklayıp güncelleştir diyiniz..
  • Bugünden itibaren konumuz Üst konu olmuştur..Umarım daha fazla kişinin ilgisini çeker ve sorunları çözer.

Bu arada konunun gelişmesine katkıda bulunan ve sorunları ile ilgili geri dönütte bulunarak, çalışmalarımıza destek sağlayan arkadaşlara teşekkür ederim...

(Duygulandım)
  • arkadaşlar hafıza kartı aldım. kingston 1gb. telefon tanıyo fornatlıyo dosya kabul ediyo. ama pc ye takınca biçimlendirilmemiş dio biçimlendir deyincede windows biçimlendiremedi dio sonra telefona takınca tanınmıyo biçimlendir dio biçimlendiriyorum. çalışıyo pc ye takınca yine yok aynısını dio. nası yapcaz bunu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: marikanwap

arkadaşlar hafıza kartı aldım. kingston 1gb. telefon tanıyo fornatlıyo dosya kabul ediyo. ama pc ye takınca biçimlendirilmemiş dio biçimlendir deyincede windows biçimlendiremedi dio sonra telefona takınca tanınmıyo biçimlendir dio biçimlendiriyorum. çalışıyo pc ye takınca yine yok aynısını dio. nası yapcaz bunu?

Bunula ilgili bi kaç konu açılmıştı.. Bi kaç program da önermiştim ancak (1 sayfadaki format atma programları) işe yaramamıştı. Büyük ihtimal sorun hafıza kartınızda..
  • quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

quote:

arkadaşlar hafıza kartı aldım. kingston 1gb. telefon tanıyo fornatlıyo dosya kabul ediyo. ama pc ye takınca biçimlendirilmemiş dio biçimlendir deyincede windows biçimlendiremedi dio sonra telefona takınca tanınmıyo biçimlendir dio biçimlendiriyorum. çalışıyo pc ye takınca yine yok aynısını dio. nası yapcaz bunu?

Bunula ilgili bi kaç konu açılmıştı.. Bi kaç program da önermiştim ancak (1 sayfadaki format atma programları) işe yaramamıştı. Büyük ihtimal sorun hafıza kartınızda..

şimdi aynı kart okuyucuya başka bi kart taktım ondada aynı hatayı verdi. kart okuyucuda sorun olabilir mi yada micro sd yi sd ye çeviren adaptörde bi sorun olabilir mi?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

quote:

şimdi aynı kart okuyucuya başka bi kart taktım ondada aynı hatayı verdi. kart okuyucuda sorun olabilir mi yada micro sd yi sd ye çeviren adaptörde bi sorun olabilir mi?

Şimdi aynı kartınız başka bir bilgisayarda hata vermiyorsa,düzgün çalışıyorsa; kartınıza taktığınız başka bir hafıza kartı (başka bir bilgisayarda düzgün çalıştığınız bildiğiniz) yine aynı hatayı veriyorsa kart okuyucunuz bozlumuş demektir.. Sorun çeviriciden de kaynaklanabilir.. Deneme yanılma yoluyla bulmanız gerekir..

• flash diskimi takdığım anda otomatik olarak dosyalarımı görmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim????
    lütfen yardımcı olun??
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.