Şimdi Ara

İlk İzlenim: Oxygen Not Included

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Don't Starve'dan sonra yabancı gezegenlerin yer altında koloni kurarak hayatta kalmaya çalıştığımız Oxygen Not Included'ın Alpha sürümüne bakıyoruz.

• Don't starve 2 yi bekliyordum. Görünüşüne göre don't starve kadar başarılı olamayacak.

Edit: Sarhoş falan mı yazdım mesajı? Fazlasıyla saçma cümleler kurmuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 28 Mart 2017; 4:1:3 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Gereksiz ve fazla detayın içinde boğulmuş bir oyun bana göre. Günde 1-2 saat ayırıp oynamak isteyenler için çok sıkıcı. Klei Entertainment'i Mark of The Ninja ile gönlümü kazanmış bir firma fakat bu oyun bence diğer oyunlara göre en kötüsü.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • multiplayer eklenirse yine don't starve kadar eğlenceli olur diye düşünüyorum.

• iş görevlendirme rimworld kopyası
  • reklam bile takılarak oynuyor

• Ayıp be! Dünyanın reklamını almışsınız, reklamlardan bir rahat video izlenemiyor. O kadar düşükse bir getirisi varsa bu bölümün, kapatın gitsin arkadaş.Bu nedir ya elli yerden reklam çıkıyor bölümde!!!

• artık turkce yamasıda var

• rimworld tek kelimeyle bin çeker bu oyuna yani bu oyun 2 mekanik ile farklılık yaratmış hoş görünüyor ama bu oyuna bakınca rimworld geliyor insanın aklına ve rimworld çok daha iyi çok daha detaylı ayrı bir dünya resmen herkese tavsiye ederim mutlaka deneyin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.