Şimdi Ara

Sony Vaio Wireless Görmüyor :(

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
19.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşLar ben sony vaio pcg-grt250 serisini kullanıyorum eski bi sürüm fakat okula gittigimde laptopumun wireless inin calısmadıgını gördüm . sürücüsünü yukluyorum biraz bekliyor hiç açılmadan kapanıyor bunun için ne yapmalıyım bi bilgisi olan varsa lütfen buraya yazsın yoksa çatlıcam :(
    şimdiden yazan arkadaşlara teşekkurler.
  • NOTEBOOK ÜZERİNDE AÇMA KAPAMA DÜĞMESİ VARMI AÇIK MI "ON" KONUMUNDAMI BİR ONA BAK "OFF" KONUMUNDA İSE "ON" KONUMUNA GETİR BİRDE AYGIT YÖNETİCİLERİNDE VARMI ? VARSA DEDİKLERİMİ KONTROL ET İSTERSEN...
  • şimdiye kadar 3 kez başıma geldi bu olay 3 kişi çağırdı wirelesım çalışmıyo diye tek yaptığım functiondan açmak oldu
  • arkadaşLar benim laptobumun üzerinde wireless düğmesi yok donanımda da görünüyor ieee 8.0.2 11 g felan yazıyor donanım düzgün calısıyor fakat wireless hiç görmüyor bu arada functiondan acmak nedir ? arkadaşLar ? tam oalrak bi bilginiz var mı ? ... selametle..
  • şimdi laptoplarda fn diye bi tuş olur tek başına hiç bi işe yaramaz bu tuş görmüşsündür hepsinde var
    şimdi bazı tuşarın üstünde normalden farklı işaretler olduğunu (ve tahminen farklı renklidir bunlar fn tuşuyla aynı renk) onlarla aynı anda fu tuşuna basarsan laptopun o özelliğini çalıştırırsın örneğin bende p.bell var onda bluetooth wireless ekran parlaklığı ses açıp kapatma ekranı kapama vb. özelliler bu tuşlarda ve numerik klavyede functionla yada numlock la çalışır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.