Şimdi Ara

8 Mart’ta BKM Express ile BiTaksi seyahatleri sadece 1 TL!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 Mart’ta BKM Express ile BiTaksi seyahatleri sadece 1 TL! 
    Bankaların ortak platformu olarak hizmet veren Bankalararası Kart Merkezi (BKM), banka ve kredi kartı kullanımının yaygınlaştırılması adına farklı sektörlerle iş birliği yapmaya devam ediyor. 1.2 milyondan fazla üyeye sahip olan BKM Express, nakitsiz ödeme vizyonuyla kullanıcılara önemli yenilikler sunuyor.

Ayrıca Bkz.Her yıl 1.7 milyon çocuk çevre kirliliği yüzünden hayatını kaybediyor
    Yayınlanan açıklamaya göre BiTaksi ile ortaklığa giden platform, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel kampanyasını duyurdu. Buna göre tüm kadınlar yarın, yani 8 Mart Çarşamba günü ödemelerini BKM Express ile yaptıklarında sadece 1 TL’ye seyahat etme şansı yakalayacak.

Düzenlenen kampanyalar kapsamında BiTaksi’yi BKM Express ile ödeyenlerin yüzde 60'lık bölümünü kadınların oluşturduğu ifade ediliyor. Fırsattan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken BiTaksi uygulaması üzerinden "Hesabım" sayfasına girip, "Bilgilerim" başlığı alanındaki "Facebook Hesabını Bağla" seçeneğini tıklamak.

• bir ara ayın 1i 11i 21i 31inde 1 lira kampanyası yapmıştı

ne sömürmüştüm be

özledik o günleri

şimdi ki kampanyaları tırt

über taksi kullanacağım bi taksi pek sallamıyor artık bizi
  • butun sehri bastan asagi dolassa da 1tl mi?yok mu bunun bir limiti?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle feminist uygulamalar yapan firmaları boykot ediyorum bi taksiyide birdaha kullanmam sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taklitçi karşıtı -- 7 Mart 2017; 7:40:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babalar gününde kimse böyle kampanyalar yapmıyor ...........
    Kravat ve kol düğmelerindeki indirimleri saymazsak
  • Bu tür platformlar olumlu taksicilerden hayatında fatura alabilen nadirdir bunlar sayesinde kayıt içine girecekler.
    Bana gelince bireysel taksi boykotu yapıyorum zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taklitçi karşıtı

Böyle feminist uygulamalar yapan firmaları boykot ediyorum bi taksiyide birdaha kullanmam sanırım

Pozitif ayrımcılık diyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DedemZenciydi

quote:

Orijinalden alıntı: Taklitçi karşıtı

Böyle feminist uygulamalar yapan firmaları boykot ediyorum bi taksiyide birdaha kullanmam sanırım

Pozitif ayrımcılık diyoruz.

• Bugün bi yolunu bulur dh takip

• Maksimum ne kadarlık yolculuğu karşılıyor, üst limit ne?

• Ne kadar tutar kadar 1 Tl yada mesafeye kadar onu yazmamislar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Bu tür platformlar olumlu taksicilerden hayatında fatura alabilen nadirdir bunlar sayesinde kayıt içine girecekler.

Adamlar götürü usulu çalışıyor. Bitaxi,durak yada yoldan çevir korsan olmadığı sürece arasında fark yok.
  • Cinsiyetçilik yapıp kadınlara özel yapmışlar, gerçi 1 günlüğüne taksiye 1tl'ye bineceğim diye de
    BKM express'le falan uğraşılmaz.
  • Haftasonuna denk gelseydi görürdüm kampanyayı...
  • Erkekler gününde de aynı uygulama var mı? Gerçi erkekler günü diye bir gün var mı onu da bilmiyoruz

• 8 mart için daha önceden böyle indiirimler cart curt zırt pırt kampanyalar yoktu... Bunların geçmişi yenidir..bu furyadan sonra 23 nisan, sonrasında da anneler ve babalar günü var.. bunların amacı hep ekonomiyi canlandırmak ve ticarete ivme kazandırmak...

bu tür safsatalara günlere kıymet vermeyin, görmezden gelin, hediye mediye almayın ,kutlama mesajı göndermeyn, her zamaanki gibi hareket edin..

Bugünlerde hiçbirşey almayın...Bu şekilde hareket edilirse çok çok isabetli olacaktır
  • cinsiyetçilik
  • 30 liraya kadar 1 lira, 30 lira üstü tutarsa 29 lira düşülerek tahsil edilecekmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: aloha44

quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Bu tür platformlar olumlu taksicilerden hayatında fatura alabilen nadirdir bunlar sayesinde kayıt içine girecekler.

Adamlar götürü usulu çalışıyor. Bitaxi,durak yada yoldan çevir korsan olmadığı sürece arasında fark yok.

Hocam merak ediyorum sizin bilginiz vardır , milyonun üzerinde plaka değeri olan bir taksinin ödediği vergi nedir ?
  • Bi taksi önce taksiyi getirtmeyi becersin önce.
    Çağırıyosun taksici kafasına göre iptal ediyor çağrıyı.
    Arayıp mesafe falan soruyorlar utanmazlar.
    Sonra tamam deyip kapatıyorlar bir bakıyorsun iptal edilmiş.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.