Şimdi Ara

Dawn of War 3 Çıkış Tarihi Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       SEGA, Relic Entertainment tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Dawn of War 3'ün çıkış tarihini duyurdu.

Warhammer 40,000: Dawn of War 3 27 Nisan 2017 tarihinde PC için çıkış yapacak. 

Warhammer 40,000: Dawn of War 3; standart, limitli ve koleksiyoncu olmak üzere üç ayrı sürüm ile çıkış yapacak. Limitli sürüm; disk kitabı, sanat kartları ve soundtrack içerecek. Koleksiyoncu sürüm içeriğine ise aşağıdan göz atabilirsiniz.  

Son olarak Warhammer 40,000: Dawn of War 3'e ön sipariş veren herkes Masters of War Skin paketine sahip olabilecek. Aşağıda bulunan videodan ön sipariş bonusuna göz atabilirsiniz. 

Warhammer 40,000: Dawn of War 3 Türkçe altyazı desteğiyle birlikte çıkış yapacak. Oyunun Steam fiyatı şu anda 179 TL. Steam sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz. 

• beklediğimden çok erken keşke fiyatıda güzel olsaydı
  • İşte beklenilen haber diye buna denir

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Önce halo wars sonra dow! Gel gör ki fiyatlar el yakıyor. Yakın zamanda alıp oynayamayacağız anlaşılan.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • heycanlandım fiyatı gördüm bütün heyecanım gitti . Artık oyunlar hep 180 tlden mi çıkacak ne saçmalıkya..
  • Oyunun nerdeyse tüm serilerini oynadım. Steam fiyatı oyuna göre normal ama genede 150 lirayı geçmesi iyi olmamış. Durmaplay diye bir sitede var 139 liraya ama ondada limited edition yazıyor. Limited in normalden farkı ne ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.