Şimdi Ara

Netflix yeni film ve dizilerinin ilk fragmanlarını yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Netflix yeni film ve dizilerinin ilk fragmanlarını yayınladı
    Büyük başarı yakaladığı orijinal içerik alanına her geçen gün daha fazla yatırım yapan Netflix, bu yıl birçok yeni film ve dizi yayınlayacak. Yeni sezonda yayınlayacağı bu orijinal içerikler için tanıtım çalışmalarına başlayan Netflix, yeni film ve dizilerinden ilk fragmanları yayınladı.

Netflix'in bu yıl yayınlayacağı orijinal diziler arasında en dikkat çekici olanı, usta yönetmen David Fincher'ın yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği Mindhunter. House of Cards ile dizi sektörüne giriş yapan David Fincher'ın yeni dizisi; seri katilleri yakalamak için düşünce yapılarını çözmeye çalışan FBI ajanlarının hikayesini anlatacak.

Başrollerinde Jonathan Groff, Holt McCallany ve Anna Torv'u izleyeceğimiz Mindhunter, ekim ayında izleyiciler ile buluşacak.

• Gittikce diziler hakkinda bilgi vermeye usenmis bir editor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu uygulama dlna desteklese Süper olur valla

• Bright beklediğim dizi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rlknvzpicyy

tv'de saçma sapan 2 saat birbirine salak salak bakan dizilerin sonunun başlangıcıdır netflix!
    saçma sapan evlendirme programlarının da aynı şekilde ve dolaylı yoldan uydu yayınlarının da...

tarihinden bihaber olanların payitaht adlı diziyi izleyip devlet kanalından yapılan saçma sapan göndermeler bugün ister beğenin ister beğenmeyin bir savaş ilanı olabilirdi eğer nato olmasaydı... çanakkale'de atatürk sayesinde diz çökenler 15 temmuz'da tül perde önünden facetime ile "sokaklara çıkın" diyen çakma komutanla size diz çöktürmekle kalmaz ters yatırıp düz... ordu dağılmış toparlanmaya çalışıyor, ekonomi yerlerde sürünüyor neyinize güveniyorsunuz yahu amerika'dan aldığınız f-16'lara mı? sizce amerika onları kullanmanıza izin verir mi müttefiklerine karşı? ürettiğiniz ne var daha bir tanka motor bile bulamıyorsunuz ama trt'den yüzyıllardır tarihin en güçlü devletlerinden biri olan ingiltere'ye laf atıyorsunuz, neye dayanarak neye güvenerek? tamam üret kendi savaş uçağını, füzeni falan rusya gibi, güney kore gibi o zaman gönderme yapmak değil istersen dalga geç kimse sana bişey diyemez hatta korkularından tir tir titrerler saygı duymak zorunda kalırlar ve saygın bir kimliğe bürünürsünüz. ab'de şerefimiz 2 paralık olmuş durumda oturdukları yerleriyle gülüyolar farkında değil misiniz? yunanistan kim ya yunanistan'dan bile posta yedik allah kahretsin sizleri! televizyonlardan işaret parmağını havaya kaldırıp sallamakla olmuyor bu işler, laf salatası yapmakla da olmuyor bu şekilde kimseyi korkutamazsınız tembel geldiniz tembel gidekceksiniz yarın bigün kazanılan bağımsızlık tehlikeye düşerse de ilk sizler kaçacaksınız tarih tekerrürden ibarettir nasıl ki dedeleriniz ingiliz zırhlısıyla kaçtıysa sizler de aynı şekilde kaçacaksınız!

Şu dizi haberinde bile bu ülkenin insanlarına laf sokuyorsun ve 10 tane beğeni alıyorsun. Yazıklar olsun sana ve senin türüne. Savaş çıksa iranın yanında yer alırım diyen zihniyet tutmuş benim dedelerime laf atıyor utanmadan. Senin dedelerini nasıl ki onlarca kez yenmiş isek Malazgirtte, haçlı sefelerinde, Kuduste, İstanbulda, emin ol ki o an gelirse yine yeneceğiz. Vatanımız üzerinde bizlere ingilizin almanın amerikanın agzıyla çemkiremeyeceksiniz. Nasıl ki 15 Temmuzda tankların üstüne canımızı hiçe sayarak çıkarak bu milleti ve devleti, darbeyi göbek atarak karşılayan sen ve senin türünün ağa babalarına teslim etmediysek, aynı şekilde 16 Nisanda da sizi tarihin karanlık sayfalarına gömeceğiz.

• Ayrıca bu karanlık zihniyet sahibi, diğer Netflix haberinde de şu şekilde yorum girmiş ve yine 10 un üzerinde beğenisi var:

"canım yerli ve milli tank, uçak, uzay gemisi haberleri çekti birden ya 2 gündür göremiyorum sitede huzursuz oldum. Yemişim tankını ya ben hümanistim kardeşim savaş, silah bana göre değil CoD oynarken ödü kopan biriyim ben ki gay olduğum için askerlikten muaf başarılı bir mühendisim"

gayim diyor, vatana millete hakaret ediyor, ingilize laf söylenince deliriyor, ve bu adam bir dolu beğeni alıyor. İşte bahsettiğim zihniyet. Yazıklar olsun

Ben de mühendisim. doktora öğrencisiyim. Ama ülkemi ve milletimi seviyorum. Bu ülkenin öz evladıyım ve beni büyüten ülkemi ben de büyütmek için çaba gösteriyorum.

DONANIMHABER editorlerine; her haberin altına ülkenizi milletinizi aşağılayan bu zihniyete neden bir ses çıkarmıyorsunuz? Ülkeye ve millete hakaret etmek ifade özgürlüğü müdür? Haberin içeriğiyle alakasız olarak yapılanlara neden mudahale etmiyorsunuz? Mahalle baskısından mı çekiniyorsunuz? Bu siteye teknoloji haberlerine olan ilgimden ötürü geliyorum. Ama siyasi propogandaya araç olarak kullanılıyorsunuz. Lütfen artık bu duruma site genelinde el atın. Forum kısmı bunun için var. Forumda nasıl çemkiriyorsa çemkirsin bu zihniyet. Ama haberlerde bu duruma müdahale etmiyorsunuz ve inanın bu karanlık zihniyetin yorumlarından ötürü haberlere girme isteği kalmıyor.

• quote:

HAVLAYAN KÖPEK ısırmaz koçun istediğin yere ananı da al git. Budapeşte'deyim ben 16 Nisan'da gelip paşa paşa HAYIR'ı basıp geri döneceğim. İstesem buradan da kullanırım ama Türkiye'de kullanacağım.

Zoruna mı gitti evlat? AİHM'e git bence Türkiye'de mahkemeyle çözemezsin yıllar yıllar sürer adalet bitmiş de ki bu şahıs çok özgür düşünüyor bunun düşüncelerini kısıtlayıp sindirmek istiyorum de... Ben Budapeşte Istvan'a bile küfür ettim düşünce özgürlüğü var Bulgaristan'dan Berlin'e kadar HIRSIZ TAYYİP al bak bunu da hakaret kanıtı olarak göster belki işine yarar

Madem bu kadar kendinden eminsin ve boşuna çok uğraşmayalım yazmışsın, dava açabilmem için iletişim bilgilerini benimle paylaşma cesaretinde bulunabilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimania -- 4 Mart 2017; 20:47:34 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alimania

quote:

HAVLAYAN KÖPEK ısırmaz koçun istediğin yere ananı da al git. Budapeşte'deyim ben 16 Nisan'da gelip paşa paşa HAYIR'ı basıp geri döneceğim. İstesem buradan da kullanırım ama Türkiye'de kullanacağım.

Zoruna mı gitti evlat? AİHM'e git bence Türkiye'de mahkemeyle çözemezsin yıllar yıllar sürer adalet bitmiş de ki bu şahıs çok özgür düşünüyor bunun düşüncelerini kısıtlayıp sindirmek istiyorum de... Ben Budapeşte Istvan'a bile küfür ettim düşünce özgürlüğü var Bulgaristan'dan Berlin'e kadar HIRSIZ TAYYİP al bak bunu da hakaret kanıtı olarak göster belki işine yarar

Madem bu kadar kendinden eminsin ve boşuna çok uğraşmayalım yazmışsın, dava açabilmem için iletişim bilgilerini benimle paylaşma cesaretinde bulunabilir misin?

Budapeşte Bağcılar kadar biyer gelip 3 gün gezsen yine bulursun beni niye adresimi paylaşayım seninle ne kadar zekisin sen öyle

E, tabi canlı bombayı patlamadan yakalayamayan hükümetin(devlet demiyorum dikkatli oku çomar kardeşim, devlet TR ise hükümet AKP'dir) EVETçisi de bu kadar m@l oluyor işte...

Hakaret etmekten başka bir meziyetin yok anlaşılan. Yanına kar kalacak sanma.

• alimania kullanıcısına yanıt
    Ne güzel konuşmuşsun Üstad

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rlknvzpicyy R kullanıcısına yanıt
    Hadi gülüm hadi ne bu kuyruk acısı

Fake hesapla millete sallamak kolay koçum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3189175C2 -- 4 Mart 2017; 21:8:49 >
  • quote:

İlk yazdığım mesaj hariç tüm kalan "çöp" mesajları siliyorum daha temiz bir forum için...

Ekran görüntüleri alındı. istediğin kadar silebilirsin.
  • quote:

İstediğin kadar enine boyuna ss alabilirsin nasıl olsa hiçbir işine yaramayacak bunu sende biliyosun klavye çomarı seni
    Budapeşte'ye gel tüm DH üyelerine söz veriyorum sana kahve ısmarlayıp foto çekip ahanda bu konu altına yükliycem yapmayan da tayyipçi olsun bak bu kadar büyük konuşuyorum şeref sözü veriyorum.

Klavye çomarı diyorsun, fakat tanımadığın bir insana rahatlıkla klavye başından hakaretler yağdırabiliyorsun. Sabahtan beri kendini anlatıyorsun ama farkında bile değilsin.
    Hahaha cahil ile tartışacağına mamül ile tartış derler.

Cumhurbaşkanına Hakaret

Cumhurbaşkanına Hakaret

MADDE 299 – (1) Cumhurbaşkanına hakaret eden kişi, bir yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Verilecek ceza, suçun alenen işlenmesi halinde, altıda biri; basın ve yayın yolu ile işlenmesi halinde, üçte biri oranında artırılır. (Değişik 2. fıkra: 5377 – 29.6.2005 / m.35) (2) Suçun alenen işlenmesi halinde, verilecek ceza altıda biri oranında artırılır.

(3) Bu suçtan dolayı kovuşturma yapılması, Adalet Bakanının iznine bağlıdır.

T.C.

YARGITAY

CEZA GENEL KURULU

E. 2009/9-190

K. 2009/253

T. 3.11.2009

• CUMHURBAŞKANINA BASIN YOLUYLA HAKARET ( Yazıda Kullanılması Zorunlu Olmayan ve Düşünce Açıklamaları Şeklinde de Kabul Edilemeyecek Olan İfadeler Nedeniyle Sanığın Atılı Suçu İşlediği )

• CUMHURBAŞKANI’NIN ŞEREF VARLIĞI ( Genel Hakaret ve Sövme Suçlarında Olduğu Gibi Cumhurbaşkanına Hakaret ve Sövme Suçunun Oluşması İçin de Onun Sosyal Değeri Konusunda Kendisinin veya Toplumun Sahip Olduğu Düşünce ve Duyguları Sarsıcı Fiil veya Sıfatlar İsnat veya İzafe Edilmesi Gerektiği )

• HAKARET VE SÖVME ( Cumhurbaşkanına Basın Yoluyla – Onun Sosyal Değeri Konusunda Kendisinin veya Toplumun Sahip Olduğu Düşünce ve Duyguları Sarsıcı Fiil veya Sıfatlar İsnat veya İzafe Edilmesi Gerektiği )

• DÜŞÜNCE AÇIKLAMASI ( “S … Kına Yaksın Otursun” Başlığı ile Yayınlanan Yazıda “Çankaya’daki Adam Akıl Almaz Uygulamaları İle Toplumsal Barışı Dinamitleyen Uygulamalara Öncülük Ediyor” Sözcükleri Düşünce Açıklaması Olmayıp Cumhurbaşkanına Basın Yoluyla Suçunu Oluşturduğu )

Bir şeylerin korkusudur o temiz görüme değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3189175C2 -- 4 Mart 2017; 21:39:19 >
    Ne konuştuğunu bilmiyor laga luga yapıyor hadi ikile blok

...hz tayyip'e küfür ettiği için 15 yaşındaki çocuğun evini polislere bastıran şerefsizlersiniz siz dışarıda uğraşılacak bi ton pislik vark...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3189175C2 -- 4 Mart 2017; 21:41:41 >
  • quote:

en azından sizin gibi çocukları bile tehdit etmiyorum, çocuk tecavüzcülerini savunmuyorum ve gözümde sende bir potansiyel pedofilisin her kim akp'yi destekleyip tayyip'e edilen hakaretlere çıkardıkları ses kadar çocuk tecavüzlerine ses çıkartmıyorsa kendileri de direkt olarak birer pedofili sapıktır ve derhal hadım edilmelidirler.

Özgürlükçüyüm vs diyorsun sabahtan beri ama kendi oy vermediği partiye oy verenlere her türlü sapkınlık damgasını vuruyorsun. Sizin özgürlük anlayışınız bu kadar. Sen eğer bana hakaret olarak söylediğin klavye çomarlarından değilsen, neden kendini saklıyorsun? İfşa etsene? Bu kadar hakaretin yanına kar kalmayacağını biliyorsun tabi. Ama sen bilgilerini paylaşmasan da bunlar yanına kar kalmayacak merak etme

• Dizi konusundaki muhabbete bak
  • Türkiye içinde Behzat Ç. , Leyla ile mecnun un devamını çekseler tadından yenmez

• quote:

quote:

quote:

quote:

tv'de saçma sapan 2 saat birbirine salak salak bakan dizilerin sonunun başlangıcıdır netflix!
    saçma sapan evlendirme programlarının da aynı şekilde ve dolaylı yoldan uydu yayınlarının da...

tarihinden bihaber olanların payitaht adlı diziyi izleyip devlet kanalından yapılan saçma sapan göndermeler bugün ister beğenin ister beğenmeyin bir savaş ilanı olabilirdi eğer nato olmasaydı... çanakkale'de atatürk sayesinde diz çökenler 15 temmuz'da tül perde önünden facetime ile "sokaklara çıkın" diyen çakma komutanla size diz çöktürmekle kalmaz ters yatırıp düz... ordu dağılmış toparlanmaya çalışıyor, ekonomi yerlerde sürünüyor neyinize güveniyorsunuz yahu amerika'dan aldığınız f-16'lara mı? sizce amerika onları kullanmanıza izin verir mi müttefiklerine karşı? ürettiğiniz ne var daha bir tanka motor bile bulamıyorsunuz ama trt'den yüzyıllardır tarihin en güçlü devletlerinden biri olan ingiltere'ye laf atıyorsunuz, neye dayanarak neye güvenerek? tamam üret kendi savaş uçağını, füzeni falan rusya gibi, güney kore gibi o zaman gönderme yapmak değil istersen dalga geç kimse sana bişey diyemez hatta korkularından tir tir titrerler saygı duymak zorunda kalırlar ve saygın bir kimliğe bürünürsünüz. ab'de şerefimiz 2 paralık olmuş durumda oturdukları yerleriyle gülüyolar farkında değil misiniz? yunanistan kim ya yunanistan'dan bile posta yedik allah kahretsin sizleri! televizyonlardan işaret parmağını havaya kaldırıp sallamakla olmuyor bu işler, laf salatası yapmakla da olmuyor bu şekilde kimseyi korkutamazsınız tembel geldiniz tembel gidekceksiniz yarın bigün kazanılan bağımsızlık tehlikeye düşerse de ilk sizler kaçacaksınız tarih tekerrürden ibarettir nasıl ki dedeleriniz ingiliz zırhlısıyla kaçtıysa sizler de aynı şekilde kaçacaksınız!

Şu dizi haberinde bile bu ülkenin insanlarına laf sokuyorsun ve 10 tane beğeni alıyorsun. Yazıklar olsun sana ve senin türüne. Savaş çıksa iranın yanında yer alırım diyen zihniyet tutmuş benim dedelerime laf atıyor utanmadan. Senin dedelerini nasıl ki onlarca kez yenmiş isek Malazgirtte, haçlı sefelerinde, Kuduste, İstanbulda, emin ol ki o an gelirse yine yeneceğiz. Vatanımız üzerinde bizlere ingilizin almanın amerikanın agzıyla çemkiremeyeceksiniz. Nasıl ki 15 Temmuzda tankların üstüne canımızı hiçe sayarak çıkarak bu milleti ve devleti, darbeyi göbek atarak karşılayan sen ve senin türünün ağa babalarına teslim etmediysek, aynı şekilde 16 Nisanda da sizi tarihin karanlık sayfalarına gömeceğiz.

hoşt çomar yallah arabistana vatana millete hakaret eden olmadı sana hakaret ediyorum ben çünkü sen vatan da değilsin millette değilsin sen bir hiçsin b.k çukurusun.

Ettiği hakaretler bunlar:

"Hoşt" "çomar" "çanağı kırma" "b.k çukurusun" "O HIRSIZI BAŞKAN YAPTIRMAYACAĞIZ" "DEDELERİNİZ MEZARLARINDAN ÇÜRÜMÜŞ BEDENLERİYLE TEK TEK ÇIKIP GELSE BİLE YİNE DE BUNU BAŞARAMAYACAKSINIZ"

Seninle mahkemede görüşeceğiz.

Hocam bende böyle teröristler yüzünden 10 gün önce 7 günlük ban yedim.Forumun Admin'leri de çok haksızlık yapıyor ve işlerine gelmeyen bir şey yazınca "Huzur bozucu ,uygunsuz vsvs" yazıp yapıştırıyorlar uzaklaştırmayı. Bırak forumlar onların olsun değmez böylelerine...Siber şikayet hattı var SS ler le beraber şikayet et...

• Kimse kimseyi küçümsemiyor adam eleştiri yazıyor sen küçümsedin diye mahdur ediyorsun kendini sen yüceltte görelim yazdıklarınla.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.