Şimdi Ara

2si1 'Haftalık' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ryzen geldi Intel fiyatları hala aynı..

Birde Rx 500 serisi ekran kartları bir an önce çıkmalı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 3 Mart 2017; 21:16:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut reiz nerdeee?

• İçerik hakkında yorum yapmak isterdim ama oynatıcı sürekli iPad te sorun yaşattığı için izleyemedeim. ( tüm alternatifleri denedim,çoğu zaman izlenmiyor)

• quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

İçerik hakkında yorum yapmak isterdim ama oynatıcı sürekli iPad te sorun yaşattığı için izleyemedeim. ( tüm alternatifleri denedim,çoğu zaman izlenmiyor)

Mobil sitede izlerken videonun altında "Alternatif oynatıcı ile görüntüle" seçeneği kendi oynatıcı programında açıyor. Sıkıntı çıkarmadı bende şuana kadar.
  • Mesut olsa Altay Tankından Bahsederdi...

• quote:

Orijinalden alıntı: BayCC

Mesut olsa Altay Tankından Bahsederdi...

Haftaya bahseder umarım. Olaylardan sonra şirketin yol haritası daha belli olmadı diye biliyorum. Şuanda pek ihtiyacımız yok ama mutlaka yapılmalı gelecek için. Tank ithalatlarında sınır ötesi için izin verilmemeye başlandı. Yerli şart.
  • quote:

İçerik hakkında yorum yapmak isterdim ama oynatıcı sürekli iPad te sorun yaşattığı için izleyemedeim. ( tüm alternatifleri denedim,çoğu zaman izlenmiyor)

9 - 10 defa sayfası yeniledim. Tam bir işkenceydi. İzledğimden bir şey anlamadım. Keyifsiz...
  • 2si1 'Haftalık' Teknoloji ve Oyun Programı2si1 'Haftalık' Teknoloji ve Oyun Programı

Am4 anakart incelemelerini bekliyoruz.

• Kendine gelince izleriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep oyun haberi olunca biraz tatsız oluyor gibi :)

• 5 para etmez sitelerde bile oynatıcı daha iyi. Yine takılıp başa sarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaBr2

quote:

Mobil sitede izlerken videonun altında "Alternatif oynatıcı ile görüntüle" seçeneği kendi oynatıcı programında açıyor. Sıkıntı çıkarmadı bende şuana kadar.

Hocam yorumumu okumadınız galiba. Parantez içinde belirttim diğer alternatifleri de denedim. Safari dışında Opera da benzer durum söz konusu. Kaldı ki şu an pc başına geçtim, orada dahi sorun söz konusu. Alternatif seçimler de dahi videolar başlayıp bir yerden sonra donuyor ve tekrar başa sarıyor ki fiber kullanıcısıyım yani bağlantıyla alakalı değil. Yönetim videoların izlenmesini istemiyorsa hiç yüklemesinler bizlerde rahat edelim. Yazık oluyor verdikleri emeklere, ya da en azından youtube gibi daha kullanıcı dostu sitelere yükleme yapsınlar. Şu an içerik dışında bu tür bir konu hakkında yazıyor olmaktan ben bile rahatsızım. Yönetim bunun farkında değil mi ? böyle bir siteye yakışmayan bir durum hele ki sürekli inceleme yapıp donanım vs lerin eksikliklerden bahsedilen bir yerde kendi sitelerinin sorunlu oluşu tam ironi oluşturuyor.

• uranus666 kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam bende ayni sorunlari yasiyorum

Meselahttps://m.donanimhaber.com/videolar/2si1-Haftalik-Teknoloji-ve-Oyun-Programi.htm?q=240p bu linkten 240p acmiyor hata veriyor.Alternatif oynatici ve diger playerlerde video aciliyor ama ondada izlerken kesilme basa sarma sorunlari var.Eskiden pcde sirf bu yüzden indirerek izliyordum ondada sorun vardi hiz vermiyordu sunucu.

Dh youtubeye atmaya basladi videolari ancak hemen atmiyorlar önce dhde yayinlayip sonra atiyorlar reklami hiti kaymagi yemeden olmaz.Bilmiyorlar sanki sharebypass cmsredirect google videolar icin bu özellikleri veriyor.

Hatalar yeni olsa neyse evvelden beri var o kadar da yazdik rapor ettik kimse el atip duzeltmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sene 2017, videoyu izleyemedim. Bu sitede yılların getirdiği alışkanlık olmasa emin olun kimse video izlemeye çalışmaz.

• Nasıl bir reklam flash playerda ki kapatılmıyor saçma sapan beko reklamı bu siteden video izlemek ne den bu kadar zor olmak zorunda ki!!!!

• Konuya başlamadan herkesin nerede olduğunu da öğrendik tamam şimdi rahat ölebiliriz...

• Teknoloji haberü isterük...
  • Bu kadar tepkiye rağmen inatla video player sorununa el atmamanız çok garip, yapamıyorsanız düzeltene kadar youtube veya benzeri sitelere atın takipçi kitlenizi üzüp küstürmeyin.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.