Şimdi Ara

RENAULT ALDIĞIMA 1000 KERE PİŞMANIM (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
6.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BABAM SANKİ BAŞKA ARABA YOKMUŞ GİBİ GİTTİ DÜDÜK KADAR CLİO SYMBOL ALDI....
    RENAULTUN EN DEĞERSİZ VE ÇİRKİN ARABASI...
    SANKİ CLİO'NUN ARKASINA KAYNAKLA EKLENTİ YAPILMIŞ......

3 KİŞİLİK BİR AİLEYİZ VE ARABAYA SIĞMAK İÇİN YER YOK ARKASI TAM BİR FECAHAT
    ÖNDE İNSAN KENDİNİ BİR KUTUYA HAPSEDİLMİŞ GİBİ HİSSEDİYOR......
    ALINACAK BİR ARABA DEİL GİDİN HYUNDAİ ALIN GİDİN PEJO ALIN DAHA İYİ ......
    ÇOK UYDURUK BİR ARABA YA BİR DEVİR SAATİ YOK ....
    RADYOSU DESENİZ ÇOK DANDİK.....
    ARABADA SÜRÜŞ KONFORU DİYE BİR ŞEY YOK BU ARABAYI ALACAĞIMA GİDERİM .....
    DAHA ÖNCE MANAGER VARDI (GERÇİ HALENDE VAR SANIRIM BABAM SATACAK) ONUN YERİNİ TUTMUYOR....
    YAZDA GELİYOR BU ARABAYLA NASIL BODRUMA GİDİLİR BEN ONU KARA KARA DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKÜ YOLDA BU ARABA ÇEKİLMEZ BİR HAL ALIR HELE ZATEN YAZ MEVSİMİ....
    TAM BİR PARA TUZAĞI BU ARABAYA PARA BİLE VERİLMEZ ....
    CLİO TAMAM KÜÇÜK BİR ARABADA
    SYMBOL TAM BİR DANGUL BİR ARABA
    BU ARABADAN BU KADAR MI? İĞRENİR BİR İNSAN EVET ACAİP DERECEDE İĞRENİYORUM

ALMAYIN BU ARABAYI........
    ORTA SINIF BİR AİLEYE HİÇ BİRŞEKİLDE HİTAP ETMİYOR
    -GEREK DONANIM KONUSUNDA
    -KONFORSUZ
    -KÜÇÜK YETERSİZ ALAN
    -ŞEKİLSİZ VE GÖRÜNTÜSÜ BOZUK

• quote:

Orjinalden alıntı: dsc86

YA CLİO SYMBOL BEŞ PARA ETMEZ ....

DAHA ÖNCE MANAGER VARDI (GERÇİ HALENDE VAR SANIRIM BABAM SATACAK) ONUN YERİNİ TUTMUYOR....
    YAZDA GELİYOR BU ARABAYLA NASIL BODRUMA GİDİLİR BEN ONU KARA KARA DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKÜ YOLDA BU ARABA ÇEKİLMEZ BİR HAL ALIR HELE ZATEN YAZ MEVSİMİ....

-GEREK DONANIM KONUSUNDA
    -KONFORSUZ
    -KÜÇÜK YETERSİZ ALAN

yani bu arabayı bu kadar kötüledin ya seni gerçekten tebrik ediyorum clio sınıfındaki arabaların en iyisidir tam 5 sene kullandım senin dedigin hiç bir sorunları yaşamadım içi de senin abartığın kadar da degil zaten büyük bir ihtimal fakesin

• fake değil kullanıcısıyız su arabanın
  • kusura bakmada sembol gıbı bır araba nasıl sınıfının bırıncısı olabılır?
    TR dekı satıslarını kastedıyorsan o ayrı
    zaten TR harıcınde baska bır ulkede tutulan bır arac oldugunu sanmıyorum...
    quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

quote:

Orjinalden alıntı: dsc86

YA CLİO SYMBOL BEŞ PARA ETMEZ ....

-GEREK DONANIM KONUSUNDA
    -KONFORSUZ
    -KÜÇÜK YETERSİZ ALAN

yani bu arabayı bu kadar kötüledin ya seni gerçekten tebrik ediyorum clio sınıfındaki arabaların en iyisidir tam 5 sene kullandım senin dedigin hiç bir sorunları yaşamadım içi de senin abartığın kadar da degil zaten büyük bir ihtimal fakesin

• quote:

Orjinalden alıntı: semihua28

8-9-2006 tarihinde 0 olarak aldığım megane expression aracımdan memnun değilim.aracı aldığımdan beri kapı aralarından ve motordan gelen sesler beni sinir etti.bu şikayetler içinde servise götürdüğümde defalarca ses falan yok cevabını aldım.en son olay ise faciaydı.salı akşamı aracımı yerine park ettim hiç bir sorun yoktu.çarşamba akşamı aracı çalıştırdığımda bilgi ekranı fren arızası verdi.frene bastığımda frenin boşaldığını gördüm.perşembe sabahı çekici geldi ve aracı yetkili servise götürdüm.renaultun 5 aylık 3800 kmde bozulan arabası gibi bir ayıbı yetmiyormuş gibi servisin terbiyesizliği beni çileden çıkardı.adamlar bu arızanın kullanıcı kaynaklı olduğunu söylediler.ve 450 ytl istediler abs kaptörü ve kablosunun değişmesi gerekiyormuş.bu parça türkiyede yokmuş fransadan gelecekmiş.adama hayır yaptırmıcam size dedim telefonda küfür ettim.buna rağmen yüzsüz herif defalarca aradı beni sipariş verelimmi die.bende sununda verin ama o para size haram zehir zıkkım olsun dedim.şimdi ben işin parasında değilim 450 ytl büyük bir para değil ama insanı enayi yerine koyuyorlar.ben herhengi bir kaza yapmadım yere sürtmedim arabayı zincir takmadım.gelelim renaulttun ayıbına.bunlar nası araç yapıolarki 5 aylık araç 3800kmde freni boşalıyor.allah korusun ya ailem aracın içindeyken seyir halinde fren boşalsa ve ağır bir kaza yapsam bunun vebalini kim ödeyecekti?yani diyeceğim o renaultu aldığım güne lanet olsun.bi dahada alırsam kafama etsinler başka bi diyeceğim yok.

kardeş önce geçmiş olsun ama işte durum böyle ne demişler ne kadar ekmek o kadar köfte reno tofaş bu politika ile üretim yapıyo ne kadar çok para verirsen güvenliğinde o kadar artar çünkü bu gün wv honda yada hundai gibi araçlar nerdeyse tüm güvenlik paketini ful veriyor özelille japon arabaları güvenlik konusunda rakipsiz ee tabi biz bu kadar yolunmaya hazır oldukça reno tofaşda bizi yolar baz versiyon arabaları örnek kango 32 bine satan firmadan ne beklersin ki haksızmıyıom sence 65 bg baz kango arabaya 32 bin verilirmi+ bu araca ful versiyon nekledilermi fiyat 42 bin oluyo birde şu var ero ncaptan 5 yıldız almış ya abi bu testler fransada yapılıyo tabi renoya 5 yıldız verecekler bi atasözü derki kimse yogurdum ekşi demez

• quote:

Orjinalden alıntı: çılgın_26

quote:

8-9-2006 tarihinde 0 olarak aldığım megane expression aracımdan memnun değilim.aracı aldığımdan beri kapı aralarından ve motordan gelen sesler beni sinir etti.bu şikayetler içinde servise götürdüğümde defalarca ses falan yok cevabını aldım.en son olay ise faciaydı.salı akşamı aracımı yerine park ettim hiç bir sorun yoktu.çarşamba akşamı aracı çalıştırdığımda bilgi ekranı fren arızası verdi.frene bastığımda frenin boşaldığını gördüm.perşembe sabahı çekici geldi ve aracı yetkili servise götürdüm.renaultun 5 aylık 3800 kmde bozulan arabası gibi bir ayıbı yetmiyormuş gibi servisin terbiyesizliği beni çileden çıkardı.adamlar bu arızanın kullanıcı kaynaklı olduğunu söylediler.ve 450 ytl istediler abs kaptörü ve kablosunun değişmesi gerekiyormuş.bu parça türkiyede yokmuş fransadan gelecekmiş.adama hayır yaptırmıcam size dedim telefonda küfür ettim.buna rağmen yüzsüz herif defalarca aradı beni sipariş verelimmi die.bende sununda verin ama o para size haram zehir zıkkım olsun dedim.şimdi ben işin parasında değilim 450 ytl büyük bir para değil ama insanı enayi yerine koyuyorlar.ben herhengi bir kaza yapmadım yere sürtmedim arabayı zincir takmadım.gelelim renaulttun ayıbına.bunlar nası araç yapıolarki 5 aylık araç 3800kmde freni boşalıyor.allah korusun ya ailem aracın içindeyken seyir halinde fren boşalsa ve ağır bir kaza yapsam bunun vebalini kim ödeyecekti?yani diyeceğim o renaultu aldığım güne lanet olsun.bi dahada alırsam kafama etsinler başka bi diyeceğim yok.

kardeş önce geçmiş olsun ama işte durum böyle ne demişler ne kadar ekmek o kadar köfte reno tofaş bu politika ile üretim yapıyo ne kadar çok para verirsen güvenliğinde o kadar artar çünkü bu gün wv honda yada hundai gibi araçlar nerdeyse tüm güvenlik paketini ful veriyor özelille japon arabaları güvenlik konusunda rakipsiz ee tabi biz bu kadar yolunmaya hazır oldukça reno tofaşda bizi yolar baz versiyon arabaları örnek kango 32 bine satan firmadan ne beklersin ki haksızmıyıom sence 65 bg baz kango arabaya 32 bin verilirmi+ bu araca ful versiyon nekledilermi fiyat 42 bin oluyo birde şu var ero ncaptan 5 yıldız almış ya abi bu testler fransada yapılıyo tabi renoya 5 yıldız verecekler bi atasözü derki kimse yogurdum ekşi demez

söyleyecek söz bulamadım
    işkembeyi çok seviyoruz galiba ya da daha dün annemizin şarkılarının etkisindeyiz

• Ya anlamıyorum şu insanları,
    bi aracın alırken anlaşılamayan ve gözle+denemeyle farkedilemeyen bir kusuru olursa buradan paylaşabilirsin, "ya şu arabayı aldım 1 ayda kliması bozuldu 3 ayda arıza ışığı yandı" vs. diyebilirsin en doğal hakkındır, hatta insanları uyardığın için millet teşekkür eder,

ama kalkıpta yok tipi dandik, yok içi dar, yok konsol pilastiği bilmemne gibi herkesin zaten alenen gördüğü şeylerle aracı kötülemek saçmalamaktan başka birşey değil, araçları kapalı paket halinde satmıyorlar, biniyorsunuz inceliyorsunuz ve hatta geziyorsunuz almadan önce, "kör müsünüz kardeşim, alırken havaya mı bakıyorsunuz, beğenmediğiniz aracı niye alıyorsunuz" demezler mi adama...
  • aracı alırken çok itiraz ettik ama alındı ...
    kör değilim....
    ben denemeyin ve görüşümü sundumm.....

• quote:

Orjinalden alıntı: cncrd

quote:

Orjinalden alıntı: çılgın_26

quote:

söyleyecek söz bulamadım
    işkembeyi çok seviyoruz galiba ya da daha dün annemizin şarkılarının etkisindeyiz

son derece haklısın

• Her arabanın artı ve eksileri vardır.
  • clio berbat ama megane a laf yok
  • Ben inanmıyorum,topiği açan arkadaş kusura bakmasın ama bu sorunlar mehane II de olamaz.
    Yalan söylüyorsun demiyorum ama abartıyorsun sanırım...

Megane kaliteli bir araçtır.
  • olmaz diye birşey yoktur sonuçta bu araçları insanlar yapıo ve her insan hata yapabilir..bunu biz bilemeyiz
    quote:

Orjinalden alıntı: dozi17

Ben inanmıyorum,topiği açan arkadaş kusura bakmasın ama bu sorunlar mehane II de olamaz.
    Yalan söylüyorsun demiyorum ama abartıyorsun sanırım...

Megane kaliteli bir araçtır.
  • EVET ARKADAŞLAR ŞİMDİ GERÇEKÇİ OLALAIM 2004 MODEL MEGANE DİNAMİK SAHİBİYİM ARACI 17000KM DE İKEN 2005 KASIMINDA ALDIM ARAÇ ŞU ANDA 68000 KMDE VE ÖN İKİ KAPININ KAPI KOLLARI(İÇERİDEKİ) ÜZERİNDEKİ PLASTİK KAPLAMA SOYULUYOR BU BÜTÜN MEGANE SAHİPLERİNİN KİLOMETRELERİ ARTTIKÇA BAŞINA GELECEK .... ÇÜNKÜ BEN ARACIMI SADECE KENDİ KULLANAN VE İTANALI KULLANAN BİRİ OLMAMA RAĞMEN BU DURUMU ENGELLEYEMEDİM
    AYRICA (GICIK OLDUĞUM EL FRENİ)ÇATLADI EVET YANLIŞ DUYMADINIZ ÇATLADI ...
    BUNLAR BÖYLE BİR ARABADA OLMAMASI GEREKEN DURUMLAR BEN BİR OPEL YADA FARDDA BU TİP MALAZEME KALİTESİYLE İLGİLİ SIKINTILARI PEK DUYMADIM ..
    AMA BUNA RAĞMEN RENOYU TERCİH ETMEMİN YEGANE SEBEBİ PARÇA BOL MALZEME BOL VE ARACIMI YARIN İSTESEN GÖTÜRÜR NAKİTE ANINDA ÇEVİRİRİM ..
    GENEDE RENONUN BİR ALMAN ARABASINA KARŞI ÇOKBİR ŞANSI OLAMADIĞINI KABUL ETMEK ZORUNDAYIZ BOŞUNA KENDİMİZİ KANDIRMAYALIMARAÇLARDAKİ KALİTESİZLİK MALESEF VAR VE HER YÖNDE KENDİNİ BELLİ EDİYOR...

• 2004 MEGANE II 1.4 ŞU ANA KADAR GARANTİDEN YAPILANLAR : DİREKSİYON KUTUSU DEGİŞTİ3.000 KM YADA BİRAZ DAHA FAZLA . SONRA DİREKSİYON MİLİ DİREKSİYON KOLONU SONRA ARABA SU ALMAYA BAŞLADI SONRA SERVİSE GİTTİM BAGAJ COK SERT KAPATIRSAM KAPANIYO YOKSA 2 3 KEREDE KAPATA BİLİYORUM DEDİM ARABAYI BIRAKTIM ERTESİ GÜN GİTTİM BAGIJI ACIP KAPATIRKEN GÖZÜME BAGAJIN TORNA VİDAYLA KASTIRILDIGINI GÖRDÜM SERVİS ŞEFİNE GİTTİM DERDİMİ ANLATTIM KADIN BANA NE DESE BEYENİRSİN HIRSIZ GİRMEYE CALIŞMIŞTIR DEDİ KAN BEYNİME SICRADI BİRDEN .. PEKİ DEDİM MADEM HIRSIZ GİRMEYE CALIŞTI BUNUN KARŞI TARAFINDA NİYE DARBE İZİ YOK DEDİM KADIN KALDI NEYSE PARCAYI DEGİŞTİRDİLER AMA ARABANIN ORJİNALLİGİ GİTTİ NEYSE SONRA AMARTSOR TAKOZLARIMI NE O SETLER DEGİŞTİ SONRA GÖSTERGEDEN SESLER GELMEYE BAŞLADI O DEGİŞTİ AMA BENİM MODEL DEKİNDEN YOK TU GÜMÜŞ OLANINDAN TAKTILAR ŞİDİDE ARABA YENİDEN SU ALIYO BU GÜN FARKETTİM SANIRIM FISKIYEDEN BİR YERDEN GELİYO SU BİLEMİYORUM ASLINDA DAHA COK DEGİŞEN PARCA VARDA HATIRLADIKLARIM BUNLAR YAKLAŞIK 15 MİLYAR FELAN TUTUYO BUNLAR AMA HAYATIM SERVİSTE GECTİ NERDEYSE HA SUNU SOYLEMEYI UNUTTUM DİREKSİYON SORUNU COZULMEDI HALA ACAYIP ACAYIP SESLER GELIYO

• veveve yukarda yazılanları okudum yok reno iyi yokkötü alın size abartısız hatta eksik arıza listesi faturalarla kanıtlarım hepsini .. sizçe iyimi reno okadar para ver sonra serviste sürün bide kötü muamele gör hassaz müşteri ol anlata biliyormuyum ya araba 7 8 binde su almaya başladı daha ne diyeyimmmmm
  • ARKADAŞLAR BENİM 2007 MEGANE SEDAN PRIVELEGENIN ARAKA STOPLARI İÇTEN BUĞU YAPIYOR. SANIRIM İMALAT HATASI. PROBLEM NE OLABİLİR. GARANTİDEN ÇÖZÜLÜRMÜ. AYRICA ÖN KAPI BANTLARINDA DCI LEVHASI YOK. 2007 DEN SONRA BU KALKTIMI YOKSA BUDA MI İMALAT HATASIDIR. RESMI SİTESİNDEKI SEDAN RESIMLERINDE BU MOTOR PLAKASI BANTLARDA MEVCUT. YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.
  • 2006 Haziran çıkışlı makjlı Megane II dCI sahibiyim , şimdiye kadar yukarıdakiler yada benzerleri gibi hiç bir sorunum olmadı , ben renaultun arabalarının en lüksünün bile , 12 modellerinin gelişmişi olarak görüyorum , hala bir türlü güvenemediğim direksiyonu ve hala gaza göre yerinden oynayan vitesi ile bana bunu doğruluyor . Şans faktörü marka bakmıyor kesinlikle , şansın olacak. Çok değişik markalar kullandım onlardada çook sorunlar yaşadım ancak parasını kesinlikle hak etmeyen bir araba varsa budur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aytacmetin

ARKADAŞLAR BENİM 2007 MEGANE SEDAN PRIVELEGENIN ARAKA STOPLARI İÇTEN BUĞU YAPIYOR. SANIRIM İMALAT HATASI. PROBLEM NE OLABİLİR. GARANTİDEN ÇÖZÜLÜRMÜ. AYRICA ÖN KAPI BANTLARINDA DCI LEVHASI YOK. 2007 DEN SONRA BU KALKTIMI YOKSA BUDA MI İMALAT HATASIDIR. RESMI SİTESİNDEKI SEDAN RESIMLERINDE BU MOTOR PLAKASI BANTLARDA MEVCUT. YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

olması lazım,garantiden yaptırt,olmaz derlerse diret,geri adım atma tamam? 2007 privilege sonuçta,ki servisin itiraz edeceğini de sanmıyorum

• renault servisinin ilgisizliği ile bende servise gittiğim sürece karşılaştım.işlerine gelmedimi baştan savma iş yapıp yanlış bilgi veriyorla, uğraşmak istemedikleri zamanda daha büyük bir arıza söyleyip parça fiyatı ile sizi bezdiriyorlar. .tabi bu söylediklerim sadce bazı servisler için geçerlidir.hepsine maletmiyorum...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.