Şimdi Ara

Alien: Covenant ve Guardians of the Galaxy Vol. 2'nin yeni fragmanları yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alien: Covenant ve Guardians of the Galaxy Vol. 2'nin yeni fragmanları yayınlandı
    Bu yaz vizyona girecek en heyecan verici filmler arasında yer alan Alien: Covenant ve Guardians of the Galaxy Vol. 2 için meraklı bekleyiş sürerken, her iki filmden de yeni fragmanlar yayınlandı. Filmlerin çıkışına az bir süre kala yayınlanan bu yeni fragmanlar birçok yeni görüntü barındırırken, filmlerin hikayesi hakkında da daha net ipuçları veriyorlar.

2012 yılında vizyona giren Prometheus'un devam filmi olan Alien: Covenant, Alkien serisi için bir tür özüne dönüş olacak. Prometheus'da biraz daha bilim-kurguya kayan seri, Covenant ile birlikte korku kökenlerine geri dönecek gibi görünüyor. Filmde; yeni bir koloni kurmak için cennet gibi görünen bir gezegene yolculuk eden Covenant mürettabatının hiç beklemedikleri bir tehditle karşı karşıya gelmesi anlatılacak.

Alien ve Prometheus'u da yöneten Ridley Scott'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Michael Fassbender, Katherine Waterston, Danny McBride, Billy Crudup, Demian Bichir, Carmen Ejogo ve Amy Seimetz yer alıyor. Alien: Covenant, 12 Mayıs'ta vizyona girecek.

• Bence ikisi de baya sağlam olacaklar gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gog çok güzel filmdi ve bence 2'ncisi daha iyi olacak. Alien de ise oyuncular hiç olmamış çerezlik olacak gibi.

• Güzel film ikiside.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de bu hafta vizyona giren Logan filmi var ,

Marvel X-Men kahramanı...Diğer Marvel filmlerinde bir sürü renkli kostüm ışıklandırma kısaca Bangkok keranesi gibi değil de ,ağır oturaklı film olmuş ,

Christopher Nolan'ın Batman'indeki gibi derlemişler toparlamışlar karakteri , gayet iyi olmuş.

• Gardiyan filmi çocuk filmine benziyor, Alien serisini her zaman sevdiğim için merakla bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer77

Güzel film ikiside.

+ 100

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ridley Scott 'in yeniden yonetmen koltuguna gectigini gormek sevindirici, Alien serisinin prometheus'la devam eden kalkinma cabalarini iyi yonde etkileyecegini umuyorum..

• Fassbender ben de öyle bir izlenim bırakmış ki her filminde şu hareketi yapmasını bekliyorum

Alien: Covenant ve Guardians of the Galaxy Vol. 2'nin yeni fragmanları yayınlandı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.