Şimdi Ara

Outlast 2 Tamamlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Bu yılın merakla beklenen korku oyunları arasında yer alan Outlast 2 tamamlandı ve net çıkış tarihi de yakın bir zamanda açıklanacak. 

Twitter üzerindeki kullanıcının oyunun çıkış tarihini yakın zamanda duyabilecek miyiz tarzındaki bir sorusuna geliştirici ve dağıtıcı stüdyo Red Barrels, "Evet. Oyun bitti. Çıkış tarihini duyurmadan önce sadece birkaç ayrıntıya son şeklini veriyoruz." dedi. 

Daha öncesinde 2016 Sonbaharda çıkış yapması beklenen Outlast 2 2017 yılının ilk çeyreğine ertelenmişti.

Outlast 2 PS4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir olacak. 

• Mart ayında çıkacak deniyor, bezleri hazırlayın millet!

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fmercury

Mart ayında çıkacak deniyor, bezleri hazırlayın millet!

çoçuk bezlerini hazırladık ailece oynucaz oyunu :)))
  • ilk oyun gibi kötü olmaz umarım
  • İlk oyunu oynarken manyaklık yapıp evde tek başıma gece vakti evdeki bütün ışıkları kapatıp kulaklığı takıp son ses oynamıştım. Bi ara öyle bi sıçramıştım ki monitor düşmüştü benle beraber. Güzeldi baya oyunun hakkını vere vere oynadım. Kısmetse bunu da bitireceğim. Kısmetse. Korkudan ölmezsem.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

ilk oyun gibi kötü olmaz umarım

??? ilk oyun kötü müydü yani ???
  • Kaç, saklan, kameranın pillerini ara. Korkunç olduğu bir gerçek ama pek abartılı dinamikleri yok. Demosu da ilk oyun gibiydi üzerine hiç eklememişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boone -- 27 Şubat 2017; 15:27:46 >
  • Resident Evil 7'den sonra işleri zor, elde kamera ile kaçmak bir süre sonra sıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bağımsız bir geliştiricinin yaptığı şahane bir oyundu Outlast. Yorumlarda gördüğüm kadarıyla biraz acımasız davranılıyor gibi.

• quote:

Orjinalden alıntı: dark dragon

Resident Evil 7'den sonra işleri zor, elde kamera ile kaçmak bir süre sonra sıkıyor.

Bu oyunun öyle gerilimli bir atmosferi var ki sıkması söz konusu bile olamaz beğenmiyorsan oynama boş laflara karnımız tok!
  • İlk oyunu beğenerek oynamıştım.Bunu da sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Temiz donlar hazır!! Korkudan doldurmak için bekliyoruz !!!!!! :D

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Yetişkin bezi alsaydınız keşke o size olmaz

Resident evil 7 iyi iş yaptı bakalım bunlarda tutacak mı,gerçi fazla korku oyunuda yok bu kalitede.
  • resident evil 7 korku ile alakası olmayan belli bir ana kadar gerilimi olan ama bir yerden sonra aynı sadece fiziki olarak değişik 4-5 tane yaratığa alıştıkça sırf aksiyona dönüşen bir oyun outlast ise tam tersi her anın da vahşet korku gerilim kan var. Karşılaştırma yapacağınız oyunları iyi seçin. Biri de demiş pek abartılı dinamikleri yok ne olmasını bekliyordun csgo gibi full aksiyona girmesini mi? Gece vakti tek başına mezara koysalar seni altına sıçarsın. Biraz düşünüp yorum yapın

• Outlast 2 daha erken çıkacaktı ama ertelenmişti. İlk oyununu ben çok beğenmiştim, özellikle ani oluşan durumlar insani korkutmaya yetiyordu. İlk oyunda çok güzeldi ama bu yeni oyunuyla daha üstüne koyayacağını düşünüyorum. Korkmaya devam
  • Oyun 25 Nisan 2017 tarihinde 3 platforma da çıkıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.