Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8, 29 Mart tarihinde resmen tanıtılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S8, 29 Mart tarihinde resmen tanıtılıyor

Samsung’un yeni tablet modellerini tanıttığı MWC 2017 etkinliğinde yeni amiral gemi serisi için de önemli bir duyuru vardı. Samsung yayınladığı kısa video ile Unpacked 2017 etkinliğinin tarihini resmiyete kavuşturdu.

Merakla bekleniyor

Daha önce de internete sızdırıldığı gibi Samsung’un yeni amiral gemi serisi 29 Mart 2017 tarihinde yapılacak etkinlik ile tanıtılacak. Cihazın zaten tasarımını az çok biliyoruz. Videodaki görsel de bu tasarıma işaret ediyor.

Samsung’un Galaxy S serisindeki en radikal değişime uğrayan Galaxy S8, ikonik Home butonundan vazgeçerek sanal menü tuşlarına yöneliyor. Bu sayede ekran çerçevesi agresif bir inceliğe bürünüyor. Kavisli kenarlar ile birlikte kullanıcılar çerçevesiz bir ekran tecrübesi yaşayacak.

Galaxy S8 modelinde 5.8, Galaxy S8 Plus modelinde ise 6.2 inçlik Super AMOLED ekran olması bekleniyor. Samsung’un 10nm sürecinde tasarladığı Exynos 8895 veya Qualcomm’un Snapdragon 835 yonga setinin güç verdiği seride 4GB LPDDR4 RAM yer alıyor. Sadece Çin’e özel 6GB RAM taşıyan bir versiyon da olacak.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S8 için 6GB RAM iddiaları

Parmak izi okuyucusunu arka kısma taşıyan telefon UFS 2.1 standardı ile çok hızlı veri aktarımı sunuyor. 12MP çözünürlüğünde OIS destekli arka kamera, 3250mAh ve 3750mAh kapasiteli batarya şeklinde özellikeri saymak mümkün. Ayrıca harici ekrana özel bir masaüstü tarzı arayüz ile bağlanmanızı sağlayan DeX adında bir dock da opsiyonel olarak satılacak.

Samsung Galaxy S8 serisinin Nisan ayının ikinci yarısında piyasada olması bekleniyor. Galaxy S8 için 699 Avro civarı, Galaxy S8 Plus için ise 799 Avro civarı bir fiyat konuşuluyor. Detaylar Mart ayı sonunda belli olacak.

• this was a phone güzel olmuş. çerçeveli telefonlara laf çakmış ama kendi de hala o telefonlardan bir sürü üretiyor.
  • isterse %100 ekran olsun fiziksel buton olmadıktan sonra benim için bir hiç

• Note 7 faciasi gibi bisey olmazsa bu yil baya para kiracaklar.Bi samsungun tasarimina bakiyorum bide diger cihazlara arada cok fark var..Kisa surede tasarimsal ve yazilimsal acidan buyuk olcude yol katettiler.1 yil kadar Note5 kullandim en ufak sorun cikarmadi ne sisme ne donma herhangi bi sorunla karsilasmadim gittim iPhone 6S aldim pisman oldum.iOS stabilitesi kalmamis tasarim desen oda yok Assitive touchta takilmalar,Uygulama icinde geri sayfaya donerken frame atlamalari,bazen takilip donmasi,Aramayi bitirirken gec tepki vermesi,sogukta kapanmasi vs vs

Her neyse uzun lafin kisasi mobil platformun lideri Samsung bu gidisle bu liderlik uzun sure devam edecek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzelim ülkemde yeni psikolojik sınırımız kaç oldu arkadaşlar, Pek takip edemiyorum da 4500-5000 ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mansurmarsak -- 27 Şubat 2017; 0:29:22 >
  • bomba gibi geliyor xd

• Cerceveyi kaldirmalari cok onemli degil, hayatimiza bir yenilik getirebilecek mi yeni teknolojiler anlaminda ben asil onu bekliyorum..

• 700 euro iyi fiyat tax free ile 630 civarina gelir.

2500 e rahat yurtdisindan alinir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani S8 baz model 800 euroydu. Dalga mı geçiyor söylentiler?

Ayrıca Türkiye'de Samsung mu? ASLA!

• quote:

Orijinalden alıntı: mansurmarsak

Güzelim ülkemde yeni psikolojik sınırımız kaç oldu arkadaşlar, Pek takip edemiyorum da 4500-5000 ?

3000tl
  • kapasitif tuşların olmaması büyük eksiklik.bunu g6 da yaptı.kullanıcı ayarları ile fazla oynamamak lazım aga
  • bu arada yenilik bulunamadığı için ekran kasa oranında değişiklikler yaparak pazarlama yapmayı planlamışlar.ekran gövde orası ise öyle çok büyük bir olay değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Note 7 faciasi gibi bisey olmazsa bu yil baya para kiracaklar.Bi samsungun tasarimina bakiyorum bide diger cihazlara arada cok fark var..Kisa surede tasarimsal ve yazilimsal acidan buyuk olcude yol katettiler.1 yil kadar Note5 kullandim en ufak sorun cikarmadi ne sisme ne donma herhangi bi sorunla karsilasmadim gittim iPhone 6S aldim pisman oldum.iOS stabilitesi kalmamis tasarim desen oda yok Assitive touchta takilmalar,Uygulama icinde geri sayfaya donerken frame atlamalari,bazen takilip donmasi,Aramayi bitirirken gec tepki vermesi,sogukta kapanmasi vs vs

Her neyse uzun lafin kisasi mobil platformun lideri Samsung bu gidisle bu liderlik uzun sure devam edecek..

Diğer kısımlar doğru da. Sırf artı almak için İOSa yalan yanlış şeyler söylenmiş, güldüm bayağı.

• Benim takvim 28 Şubat da neden bitiyor

• Sabah alarmı kurdum, telefonu yatağımın yanına koydum.
    Sabah alarm çaldı.
    Gözler yarım açık, el yordamıyla telefonu buldum.
    Elim hemen ön ekranda tuşa aradı...ve buldu.
    Fazla öttürmeden, evdekileri daha fazla üzmeden sesini kapattım.
    Ertelemeye almıştı.
    Ayılıp alarmı ertesi güne aldım. Yoksa tekrarlayacaktı.
    .
    Artık fiziksel tuş kalkarsa yeni alışkanlıklar edinmemiz gerekecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mesudum -- 27 Şubat 2017; 8:32:58 >
  • tanıtım filmi ile de belli oldu fizikselini sevenler için biraz buruk olacak ama gene mükemmel bir tasarım geliyor.

keşke fiyatları ile de mükemmel olsa idi

• Ne İsa'ya yaranabilirsin ne Musa'ya diye ne güzel söylemiş eskiler. Birisi buton beğenmez, birisi çerçevesi yok iyi de bana ne yenilikler getirecek der (ameliyat yapan cep telefonu, ihtiyacını yol ortasında giderebilecek modeli, yenebilir olanını... böyle şeyleri kast ediyorlar sanırım)
    Adamlar bilmedikleri teknolojiyi öğrendiler abd sayesinde, üzerine eklediler de eklediler. Şimdilik yaptıkları bu, beğenmiyorsanız siz çalışıp daha iyisini yapın, kocamış kadınlar gibi ona buna laf yetiştirmenin kimseye faydası yok, hem önce gidin gö-ünüze don alın (hem de abd parası üzerinden)

• Samsung şuan hiç yeni telefon çıkartmasın, S7 Edge güncellesin yine en iyi cihaza sahip olur.

LG yine hayal kırıklığı gibi görünüyor.

"6S'e denk" diye lanse edilen SE kullanıyorum 2. telefon olarak. Eğer 7 ve 6S'te SE gibi ise Apple da ciddi gerileme döneminde demektir ki tasarım olarak artık bıktırdı! 3 senedir aynı kasa.

Huawei de tasarım olarak çok Iphone kokuyor. Ama kamera gücü, işlemciyi kendilerinin üretiyor oluşu daha bir alınası yapıyor, yine de Samsung'un gerisinde.

Sony'ye hiç girmeyelim :) Tasarım ekibini komple kovdular herhalde ki aynı tasarımla 30 telefon çıkarttılar!

Xiaomi şuan tek farklılık yaratabilecek firma Samsung dışında. Onlarında universal satışı yok.

Durum bu olunca Samsung lider konumda. S7 ve S7 Edge kullananlar da benimle hem fikir olacaktır. Özellikle Android 7 ile cihaz bambaşka bir şey oldu. S8 de ki yenilikleri de merakla bekliyorum.

• Bu yılın en iyi tasarıma sahip sahip telefonu geliyor. Özellikleri de bir amiral gemide olması gerektiği gibi, heyecanla bekliyorum açıkçası.

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Bence tam tersi. Note 7 gibi bi faciadan sonra eli bol davranmaları lazımdı;

-4 gb olmamış

-batarya olmamış (tamam belki riske girmek istememişlerdir)

-fiyat artmış

Bence samsung yanlış yapıyor, çok eminler ama bu sene umdugunu bulamayabilir. Bakalım note 8den umutluyum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.