Şimdi Ara

Heroes Attack: Alien Shooter, Türk geliştiricilerden zorlu platform oyunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Heroes Attack: Alien Shooter, Türk geliştiricilerden zorlu platform oyunu

Android dünyasına henüz adım atan geliştiricilerimizden Cellfish Games, platform türündeki ilk oyunu Heroes Attack: Alien Shooter’ı oyun severlerin beğenisine sunuyor.

Uzay geminiz ile canavar ruhlu uzaylıları yok etmeye çalıştığınız oyun oldukça zorlayıcı bir oyun mekaniğine sahip. Ekrana tıklayarak sürekli havada kaldığınız oyunda aynı anda ateş ediyorsunuz. Füze fırlatmak için ise sağ kısımdaki ikona tıklamak gerekiyor.

Ayrıca Bkz.Batarya odaklı LG X Power 2 duyuruldu

Oyunda hem havada kalmak hem de düşmanları gözleyerek ateş etmek oldukça zor. Bu bakımdan oyunda ilerlemek sıkı bir dikkat gerektiriyor. Para kazandıkça silahlarınızı geminizi güçlendirebiliyorsunuz. Ayrıca ekranın altında ek yakıt gibi çeşitli güçlendirmeler de seçebiliyorsunuz. Oyun şimdilik Android tarafında yer alıyor.

Google Play linki için tıklayınız

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Heroes Attack: Alien Shooter

• Benzerlerinden farkı nedir?

Yoksa türk oyunu diye aynı oyunları görmekten bıktım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Benzerlerinden farkı nedir?

Yoksa türk oyunu diye aynı oyunları görmekten bıktım

Yanlış bilmiyorsam oyunların gelişticileri istek gönderiyor haber editörlerine. Editörlerde teşvik için paylaşıyor Türk yapımı olanları. Emin olun insanı çok mutlu eder bu tür yerlerde uğraştığınız oyunu/uygulamayı görmek. Yeni geliştiricelere de cesaret kazandırır. Devam etsin bırakalım
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Şahane bir cevap, gerçekten en samimi teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşvik için paylaşıyorlar diyorsunuzda bende bağımsız oyun yapımcısıyım kendi şartlarımda yapmaya çalışıyo rum 10 tane oyun yayınladım o zaman banada ulaşsınlar oyunumun tanıtımını yapsınlar. Hiç değilse Türkçe dil desteği koyuyorum ben...

• Kardeş oyun güzel olmuş da tanıtım videosuna bari reklamlı halini koymasaydınız. Ayrıca videoda aracın dakkada bir ölmesi de sinir bozuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuujitsu

Kardeş oyun güzel olmuş da tanıtım videosuna bari reklamlı halini koymasaydınız. Ayrıca videoda aracın dakkada bir ölmesi de sinir bozuyor.

Oyunda ilk bölümü zordu. Yeni güncelleme ile kolaylaştırdım. Birde tanıtım videosu kendi sayfasında şu şekilde:https://www.youtube.com/watch?v=vFvHlVqWNzk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet_Ali61

Teşvik için paylaşıyorlar diyorsunuzda bende bağımsız oyun yapımcısıyım kendi şartlarımda yapmaya çalışıyo rum 10 tane oyun yayınladım o zaman banada ulaşsınlar oyunumun tanıtımını yapsınlar. Hiç değilse Türkçe dil desteği koyuyorum ben...

Türkçe dil desteği de mevcut oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: immyth

quote:

Teşvik için paylaşıyorlar diyorsunuzda bende bağımsız oyun yapımcısıyım kendi şartlarımda yapmaya çalışıyo rum 10 tane oyun yayınladım o zaman banada ulaşsınlar oyunumun tanıtımını yapsınlar. Hiç değilse Türkçe dil desteği koyuyorum ben...

Türkçe dil desteği de mevcut oyunda

Peki elinize sağlık fakat lafım size değil donanımhabere bir konu açsınlar o zaman türk oyun geliştiricilerinin bağımsız oyunlarını tanıtmak için belirli şartlarda ana sayfada gözüksün. Alta link bıraktım diğer 10 oyunumuda görebilirsiniz. Teşekkürler.

4000+ indirme alan Grow Box oyunum;
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bracksoft.growbox

• Mehmet_Ali61 kullanıcısına yanıt
    Sana niye ulaşıyorlar sen ulaş. Bu kadar üşengeç olmayın yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: immyth

quote:

Orijinalden alıntı: fuujitsu

Kardeş oyun güzel olmuş da tanıtım videosuna bari reklamlı halini koymasaydınız. Ayrıca videoda aracın dakkada bir ölmesi de sinir bozuyor.

Oyunda ilk bölümü zordu. Yeni güncelleme ile kolaylaştırdım. Birde tanıtım videosu kendi sayfasında şu şekilde:https://www.youtube.com/watch?v=vFvHlVqWNzk

Teşekkürler hocam bu video on numara olmuş gerçekten. Umarım oyununuz başarıya ulaşır.

• quote:

Orijinalden alıntı: FoxiDogi

Sana niye ulaşıyorlar sen ulaş. Bu kadar üşengeç olmayın yav

Ulaşmaya çalıştım zaten bu zamana kadar fakat geri dönen cevap veren olmadı o yüzden diyorum
  • Oyunu daha önceden yüklemiştim ilk bölüm baya zordu. Son güncelleme ile süper olmuş. Ayrıca grafikler çok hoş. Başarılar diliyorum

• quote:

tasarladığınız oyunların isminin bizimle paylaşabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apodur

quote:

tasarladığınız oyunların isminin bizimle paylaşabilirmisiniz.

Tabi ki ne demek;

+4000 İndirme Alan Grow Box isimli oyunum:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bracksoft.growbox

Diğer oyunlarım içinde Google Market Linkime tıklayarak görebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/developer?id=Bracksoft

• videodan izlediğim kadarıyla grafikler harika, ancak oynanış zor gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: joyberk

videodan izlediğim kadarıyla grafikler harika, ancak oynanış zor gibi?

Yeni güncelleme ile kolaylaştırdım. Bu önceki sürümüm kullanılarak çekilmiş video. Official videosu da şu aslında:https://www.youtube.com/watch?v=1b8cX41fTos
  • muffin man muffin man

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.