Şimdi Ara

Google Allo yakında bilgisayarlardan da kullanılabilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google Allo yakında bilgisayarlardan da kullanılabilecek 

Google’ın Duo ile birlikte tanıttığı ve geçen sene kullanıma sunduğu Allo, yakın tarihte bilgisayarlardan da kullanılabilmesini sağlayan web sürümüne sahip olacak. Google tarafından yapılan açıklamayla resmiyet kazanan bu haber, Allo’nun gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından kullanıldığını ve Google’ın bu uygulamayı geliştirmeye devam edeceğini gösteriyor.

Google’ın iletişim servisleri bölümünde görevli olan Nick Fox, kişisel Twitter hesabı üzerinden Allo’nun geliştirilme aşamasında olan bilgisayar sürümünün fotoğrafını paylaştı. Aşağıdaki görselden inceleyebileceğiniz uygulama, tasarımıyla WhatsApp Web’i andırıyor.

Google Allo yakında bilgisayarlardan da kullanılabilecek

Google Allo’nun web sürümünün hangi tarihte kullanıma sunulacağı açıklanmadı fakat Nick Fox’un tweetinden anlaşıldığı kadarıyla uygulamayı bir süre daha bekleyeceğiz.

• Çok güzel uygulama. Gayet basit ve işini çok iyi yerine getiriyor. Şu WhatsApp'ın son halinden sonra iyice muhteşem geliyor gözüme. ANCAK hiçbir arkadaşım kullanmıyor, yani durum böyle olunca ne kadar iyi olrsa olsun devamlı kullanamıyorum.

Ama oturup uygulamaları karşılaştıracaksak Google Allo ezer geçer tüm mesajlaşma uygulamalarını...

• Bu sene kısır geçti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanılmıyorki bilgisayarlardan kullanılabilsin

• Web sürümünün arayüzü whatsapp web ile birebir aynı sanki. Özellikten ziyade yaygınlık ön plana çıkar bu tip uygulamalarda.
    Yaygınlaştırmak için ne yapacaklar o önemli.
  • googlenin plusuda tutmadı. bunuda ben kullanan hiç görmedim. whatsapp sanki telefonun bi parçası ve standart haline gelmiş gibi:)

• Google Allo pc 'de bluestack 'sız.
    telefonun mevcut numarası ile pc 'dede her sefer şifre yenilemeden kullanilabilirse ilgi görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arel.gr -- 26 Şubat 2017; 14:22:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.