Şimdi Ara

2si1 'Ryzen' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD Ryzen geldi ekip değişti. Erdi ve Mesut, AMD Ryzen sistemi test ederken Tunahan ve Gökhan son 1 haftayı sizler için değerlendirdi. 

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklam ekranında kaldi, video gelmiyor. Duzeltilebilirse sevinirim.
    Chrome android v50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fourka1n -- 24 Şubat 2017; 22:55:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2si1 'Ryzen' Teknoloji ve Oyun Programı
  • 😜😜
  • Saatlerce sürsün istiyorum. Yabancı dizi gibi kısa kısa yetmiyor bir hafta. Keşke hafta içi bir günde canlı sohbet yapsanız.Havadan sudan konuşmanız bile güzel oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu başlıklarının dakikaları paylaşılsa keşke :)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amd intel temsili

• Erdi ve Mesut beyler;

"Çok işimiz var işlemci test ediyoruz" bahanesiyle, tabirimi bağışlayın ama programdan kaytarmanız hiç hoş olmadı. 2 saat eksik test etseniz ne olacaktı yani? Ben bir takipçiniz olarak her hafta izlediğim bu programı yeni çıkan bir işlemciden daha çok önemsiyorum, o yüzden sizin de "devamsızlık" yapmamaya özen göstermenizi önemle rica ederim.

Hit sayıları mı tatmin etmiyor bilmiyorum ama bazen 2si1'i gereğinden daha az önemsediğinizi düşünüyorum. "Benim düşünceme göre" bu program yaptığınız en önemli ve en takip edilesi iş...

Bu arada Tunahan ve Gökhan'a program için teşekkürler, neyse ki onların çok önemli ve hayati test çalışmaları yokmuş da programı yapabilmişler. Eksik olmasınlar.

Sevgiler & selamlar.

• Özetle Mesut ile Erdi AMD'nin Intel'i tokatlamasını gözlemliyorlar diyelim :))))

• telefonla hoş bi görüntü olmuyor
  • 9 dk uzay konusmusunuz program zaten 34 dk

Mesut olsa 30 saniyede geçiştiridi yeni gezengenleri :D

• Şu forumdaki reklam politikanızın köküne kibrit suyu.
  • Ryzen sonrası 2si1

• Nasa 2 yılda bir dünyaya benzeyen bi gezegen buluyor; bilmem kaç milyon yıl seyahat, oraya gitmeye kalksan uzay aracında çiftleşenlerden yeni bi dünya daha kurarsın :D

Hearts of Iron efsanedir. En kısa zamanda yenisinin gelmesini bekliyorum.

• 2si1 Teknoloji habersiz "yeRYZEN" Oyun ve (sözde) Teknoloji Programı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EE7900E1 -- 25 Şubat 2017; 8:19:39 >
  • Benim hatırladığım 24 saat değil 7/24 yayın yapıyor.Ayrıca eve arkadaşı gitmiyor. Modlardan biri polisi arayıp haber veriyor.

• Gökhan bey telefonunuz Yota Phone 2 mi?

• "trilyonlarca yıl yaşayabiliyorlar"

tebrikler!!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.