İçkilerin tatları
69 Cevap9034 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

923 Mesaj
17 Şubat 2007; 22:35:23 

Ben hayatımda içki içmedim. Ama arkadaşlar potansiyel ayyaş. Hep merak ediyorum. bu içkilerin tatları nasıl. Ama kendimi tutuyorum. 18 yaşıma kadar kadar içmedim ama bundan sonrasını bilemicem. Bir söylerseniz beni bu meraktan kurtarırsınız.

4415 Mesaj
17 Şubat 2007; 22:38:50 

Valla ben 26 yaşındayım ben de içmedim, o yüzden bilemeyeceğim ama kesinlikle tatlı değilmiş tadı,mesela kola gibi değilmiş

544 Mesaj
17 Şubat 2007; 22:39:49 

anlatılmax anca yaşanırr dene herkesşn damak tadı farklıdır bnm sevdiğimi sevenler olbiler gbi durum yanii neysse
rakı bira viski likör severim vs
ama şarap alışamadım alışmaya çalışıcam

eskilerden=>nil_fb

2044 Mesaj
17 Şubat 2007; 22:40:01 

tadları fazla ii değil ama alışınca etki etmiyo. hele efkardan içinde o rakıyı tadına bakmadan su gibi içer insan

şahsen denemeidm

1764 Mesaj
17 Şubat 2007; 22:41:16 

quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

Valla ben 26 yaşındayım ben de içmedim, o yüzden bilemeyeceğim ama kesinlikle tatlı değilmiş tadı,mesela kola gibi değilmiş

Tat ne içtiğine bağlı olarak değişiyor. Genellikle tatlı değil evet. Ama mesela malibu içsen tatlıdır.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

124 Mesaj
17 Şubat 2007; 22:48:53 

Hepsını dene bak en guzelı nasıl oldugunu anlarsın o zaman
Aralarından vıskı baya bır acımsı ıctıgın zaman bogazında bır yanma oluyor

3676 Mesaj
17 Şubat 2007; 22:49:02 

alkol arttıkça acılaşır genelde

ama rakıda su oranını iyi ayarlarsanız acaip tatlı olur ohhh ne güzel canım çekti

Mobil imza versek?

708 Mesaj
17 Şubat 2007; 23:19:14 

Valla ben ilk rakı ile içkiye başladım 16 yaşındaydım. Rakının tadı biraz değişiktir diğer içkilere benzemez. Ama en iyi içkidir. Genel anlamda iyi denemez içkilerin tadına ama içmeye alışınca koymuyor. Ben biraz azalttım bu aralar fazla içmemek lazım...(Hem çevreye zarar vermeyin hem kendinize)

1602 Mesaj
17 Şubat 2007; 23:21:38 

ben martini rosso seviyrm tadı super
ama icki seni kullanamsın sen ickiyi kullan bide illa icecen diye bise yok sosyal icici ol biseylerden kacmak icin ickiyi kullanam dikkat et falan filan

Finland

xbox 360

409 Mesaj
17 Şubat 2007; 23:23:13 

Hiç denemedim.

19787 Mesaj

[14 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

17 Şubat 2007; 23:23:52 

Baileys içerek başla. Sütlü olduğu için hazmı zor olmaz.
Eğer içkiye hiç bulaşmak istemiyorsan bira veya rakı dene. Bir daha ağzına almamaya tövbe edersin.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

741 Mesaj
17 Şubat 2007; 23:25:43 

Bulaşmaya pek niyetim yok yaş 18

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Şubat 2007; 23:42:23 

15 ysmdym bı kac kz sarp ıcmstm tdı fena sylmaz ama bulasmaya hıc nıytm yok heryerde goruorm ama arada bır ıkı kadeh atarsnda pek bıse olmaz

5651 Mesaj
18 Şubat 2007; 0:03:30 

Hiçbirinin tadı birşeye benzemez.. Tıpkı sigaranın vs benzemediği gibi.. Çok merak ediyorsan kolonyanın tadına bir damla bak.. Hepsi aynı.. Özenilecek, merak edilecek hiçbir yanı yok.. Efkar basınca sıkı bir arkadaş muhabbeti çok daha iyidir.. Bunu içersin kafan güzel olur unutursun, hatırlayınca yarın bir daha, yarın birdaha.. Ama sağlam iki dostun varsa alırsın karşına anlatırsın derdini.. Yarın başka bir aşka, olmadı başka bir hayata.. Anladın sen anladın..

PSN: SAVIARs
Gamertag: SAVIARs

1764 Mesaj
18 Şubat 2007; 0:18:22 

quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Çok merak ediyorsan kolonyanın tadına bir damla bak..

Sakın kolonyanın tadına bakmaya kalkma. Metil alkol nedeniyle, kör olabilir ya da ölebilirsin. Risk seviyorsan o başka tabii.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

5651 Mesaj
18 Şubat 2007; 0:21:07 

Bir damla dan ölmez yaw.. Dipleme tabi de..

PSN: SAVIARs
Gamertag: SAVIARs

12213 Mesaj
18 Şubat 2007; 0:24:52 

Ya sigaranın tadını nasıl tarif edemiyorsak içkide öyle. Şuanda bira içiyorum ama tadını anlatamam.

Hiç içmediysen deneme zaten bizim başıma ne geldiyse meraktan geldi sigarası içkisi derken keş olduk.

544 Mesaj
18 Şubat 2007; 0:29:19 

of yaaa canım rakı peynir kavun çektiiii
bira çerezde olarr
ewdede yokkiii
zaten efkar warrr

eskilerden=>nil_fb

19787 Mesaj

[14 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

18 Şubat 2007; 0:31:09 

Şu an bir kupa ılık süt içip yanında muz yiyorum.
Tavisye ederim.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

544 Mesaj
18 Şubat 2007; 0:32:02 

eheheeh afyet olsunn sabahtan aynısı oldu

eskilerden=>nil_fb

970 Mesaj
18 Şubat 2007; 0:41:25 

Tekila
vodka
likör
malibu
viski

ama tekila ve vodka hepsine bedel
likör malibu tatlı (muzlu likör+süt içmede yanında yat)

sorun varsa burdayımmmm

3105 Mesaj
18 Şubat 2007; 0:46:45 

içimi en güzel içkilerden biri baileys . deneyeceksen bunu dene

Uzaklaştırılmış
18 Şubat 2007; 0:50:33 

pinacolada severim

tadi muzlu süt gibi birsey

1863 Mesaj
18 Şubat 2007; 0:55:57 

vodka + redbull en rahat içebilceğin içki

519 Mesaj
18 Şubat 2007; 0:56:54 

Ya bırakın tadını kafası önemli olan kafası

970 Mesaj
18 Şubat 2007; 1:03:33 

ateşi körükletir sonrasını tahmin edemezsin yılbaşında yaptık vodka+vişnesuyu ideal başlangıçta

quote:

Orjinalden alıntı: ç@KAL

vodka + redbull en rahat içebilceğin içki

132 Mesaj
18 Şubat 2007; 1:06:58 

şuan bira içiyorum== tarifi zor ama deneyeyim==ilk deneyen için; ekşi,acımtrak suratını buruşturacağın tatlı desem değil,tuzlu desem değil

ama ben rakı+beyaz peynir + kavun olayını anlatayım sana == bu 3'lü çok teklikelidir.bir yudum rakını içersin,özellikle yaş üzüm yada sarı zeybek içiyorsan tadı iyidir,anasonu fazladır soğuk olduğundan tatlımsı bir tat bırakır ağızda...sonra beyaz beynirine taktırırsın çatalını küçük bir parça alır hemen arkasdından kavuna girişirsin..o anason+beyaz peynir+kavun ağızda erir..bide muhabbet varsa ağzını ballandıra ballandır kafa olursun

tekila: çok sertttir...acıdır...ama içmeyi bilirsen zevk alırsın..tekila ağızda hissedilen bir içki değldir .ama genelde insanlar yudumlayarak içmeye çalışır ve o acımsı tat ağızda kötü bir his bırakır..tekila shot bardağı ile içilir.hap yutarmış gibi içersin..tadını genzinin yanmasında ve sonrasında ağzınada hissettiğin alkolle alırsın..ardından tuz ve limon olmazsa olmazıdır..sertttir,bilinçsiz denenmemesi tavsiye edilir:))

Likörler ; genelde tatlı içkilerdir..ancak tatlı ve güzel kokularına aldanıp çok içmemek gerekir..çabuk çarpabilir..aromasına göre haliyle alkolün acımsı tadının yanında kavun,şeftali nane vs aroma tatlarını alırsın..

bütün tatlı içkiler çabuk çarpar! kana daha çabuk nüfus ederler,içki ile tatlı yendğinde daha çabuk etki gözterir(miden kaldırırsa tabii)

ama işin özü şudur,nedeni ne olursa olsun ,merak,moral bozukluğu vs...içilmemesi,denenmemesi gereken şeylerdir...kendi kendine eziyet,vücuduna eziyettir..

bunların yanında en önemlisi ertesi günü anlatayım sana...
alışık dğelsen rakı çok kustuırur...miden ağzından çıkarmış gibi gelir..bir daha içersem ... olayım dersin..mide safran gelir ağzından...bütün içkilerde alışık değlsen özellikle baş ağrısı,baş dönmesi,sok terlemeler,ve kusmalar olur...
özenilecek bir tarafı yoktur..paşa paşa hiç başlamamak en iyisi,bakma başlayan bizlere yapmışız zamanında bir eşşeklik sen yapma

][_,([])][_, "ŞAFAK Güneşin Fermanı....Geçer ACI TATLI Sayılı Zamanın Sancısı..."

923 Mesaj
18 Şubat 2007; 13:55:16 

Geçen sene arkadaslar içiyordu. Benim kolay bardağı var. Arkadasa dedimç şunun dibine koy die. sadece bir yudum içtim. valla hiç birşeye benzetemedim. bu birayı

155 Mesaj
12 Ağustos 2011; 18:17:44 

absolut de güzel içkidir

Intel®Core i52450M 2,50 GHz Intel® Turbo Boost ile 3,1 GHz 15,6 "1366 x 768 px6 GB SATA500 GB 2 GB 5400 rpm 1333 MHz Nvidia GT540M3w

3031 Mesaj
12 Ağustos 2011; 18:26:06 

Genelde hepsi acidir. ama malibu sekerlidir. O nedenle sutle icilir cogukez !!

Yaptigim hic bir sey icin pisman degilm. Pisman olacak hic birsey de yapmadim.

3031 Mesaj
12 Ağustos 2011; 18:29:18 

quote:

Orijinalden alıntı: xX2HoT4uXx

şuan bira içiyorum== tarifi zor ama deneyeyim==ilk deneyen için; ekşi,acımtrak suratını buruşturacağın tatlı desem değil,tuzlu desem değil

ama ben rakı+beyaz peynir + kavun olayını anlatayım sana == bu 3'lü çok teklikelidir.bir yudum rakını içersin,özellikle yaş üzüm yada sarı zeybek içiyorsan tadı iyidir,anasonu fazladır soğuk olduğundan tatlımsı bir tat bırakır ağızda...sonra beyaz beynirine taktırırsın çatalını küçük bir parça alır hemen arkasdından kavuna girişirsin..o anason+beyaz peynir+kavun ağızda erir..bide muhabbet varsa ağzını ballandıra ballandır kafa olursun

tekila: çok sertttir...acıdır...ama içmeyi bilirsen zevk alırsın..tekila ağızda hissedilen bir içki değldir .ama genelde insanlar yudumlayarak içmeye çalışır ve o acımsı tat ağızda kötü bir his bırakır..tekila shot bardağı ile içilir.hap yutarmış gibi içersin..tadını genzinin yanmasında ve sonrasında ağzınada hissettiğin alkolle alırsın..ardından tuz ve limon olmazsa olmazıdır..sertttir,bilinçsiz denenmemesi tavsiye edilir:))

Likörler ; genelde tatlı içkilerdir..ancak tatlı ve güzel kokularına aldanıp çok içmemek gerekir..çabuk çarpabilir..aromasına göre haliyle alkolün acımsı tadının yanında kavun,şeftali nane vs aroma tatlarını alırsın..

bütün tatlı içkiler çabuk çarpar! kana daha çabuk nüfus ederler,içki ile tatlı yendğinde daha çabuk etki gözterir(miden kaldırırsa tabii)

ama işin özü şudur,nedeni ne olursa olsun ,merak,moral bozukluğu vs...içilmemesi,denenmemesi gereken şeylerdir...kendi kendine eziyet,vücuduna eziyettir..

bunların yanında en önemlisi ertesi günü anlatayım sana...
alışık dğelsen rakı çok kustuırur...miden ağzından çıkarmış gibi gelir..bir daha içersem ... olayım dersin..mide safran gelir ağzından...bütün içkilerde alışık değlsen özellikle baş ağrısı,baş dönmesi,sok terlemeler,ve kusmalar olur...
özenilecek bir tarafı yoktur..paşa paşa hiç başlamamak en iyisi,bakma başlayan bizlere yapmışız zamanında bir eşşeklik sen yapma

Bilader guzel anlatmisin ozellikle raki beyz peynir kavun olayinda hem fikiriz. Tekilaya gelirsek tekila en iyi limon tuz ikilisi ile gider.. bas parmak ve isaret parmagi arasina tuz konur tekila fondip yapilir tuz yalanir uzerine limon yalanir ...

Her turlu yalirin !!

Yaptigim hic bir sey icin pisman degilm. Pisman olacak hic birsey de yapmadim.

110 Mesaj
12 Ağustos 2011; 18:29:25 

quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Genelde hepsi acidir. ama malibu sekerlidir. O nedenle sutle icilir cogukez !!

Konu böyle hortlatılır .

Seco007

974 Mesaj
13 Ağustos 2011; 19:55:27 

içkilerin hiçbirisi güzel değildir.Alkolün etkisiyle sarhoş olmak için içilir

867 Mesaj
13 Ağustos 2011; 19:57:10 

Hiç denememenin amacını anlamadım. Dini inanaçların gereği içmiyor olabilirsin ama arkadaşların içerken bir yudum al bak hemen sarhoş olacak değilsin sonuçta.

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

Uzaklaştırılmış
13 Ağustos 2011; 19:57:34 

ayran iç

465 Mesaj
13 Ağustos 2011; 19:58:15 

quote:

Orijinalden alıntı: 4everseco

Konu böyle hortlatılır .

bi üstte ki arkadaş hortlatmış yalnız

Mechanical Engineering

24 Mesaj
13 Ağustos 2011; 19:59:04 

Tadı iyi dersem yalan olur ama buna rağmen içmiyor muyum içiyorum.

4575 Mesaj
13 Ağustos 2011; 19:59:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Adalet

ve bu yuzden en lezzetli ve temiz içki olan tekila+limon+tuz seytan uçgenidir,içkilerin alasıdır içimi en zevklisidir

tabi kısıden kisiye degisir içki zevki genelde tatları iyi degildir ama içimini en begendigini zevkle icebilirsin

215 Mesaj
13 Ağustos 2011; 20:02:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Adalet

Katılmıyorum çok keyifli içkiler vardır ozaman herkes sarhoş olmak için içiyosa kimse absolut almasın kimse jack daniels almasın herkes efes extra alsın?

İmzanız kural dışkısıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3353 Mesaj
13 Ağustos 2011; 20:02:42 

Aşırı alkollü içkiler hariç fena değil tatları,biranın tadı mesela bana daha iyi geliyor koladan.

7610 Mesaj
13 Ağustos 2011; 20:05:46 

Yaş 18, daha biranın bile tadını bilmiyorum. Çok da merak etmiyorum.

• American Horror Story • Bates Motel • Black Sails • Breaking Bad • Da Vinci's Demons • Fargo • Game of Thrones •
• Hannibal • Lost • Spartacus • The Killing • The Lost Room • The Walking Dead • True Detective • Under the Dome • Vikings •

1020 Mesaj
13 Ağustos 2011; 20:18:27 

Smirnoff pooffff

Yaşasın red kit,kahrolsun daltonlar.
Ben papatyaları şımartmadım diye oldu...

Uzaklaştırılmış
13 Ağustos 2011; 20:30:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Pretender

Ben hayatımda içki içmedim. Ama arkadaşlar potansiyel ayyaş. Hep merak ediyorum. bu içkilerin tatları nasıl. Ama kendimi tutuyorum. 18 yaşıma kadar kadar içmedim ama bundan sonrasını bilemicem. Bir söylerseniz beni bu meraktan kurtarırsınız.

Eee içtin mi bari? 4 yıl olmuş

131 Mesaj
13 Ağustos 2011; 20:32:17 

Henüz hazır değilsin!

Tadı değil, kafası nasıl? diye sormaya başladığında gel evlat.

1441 Mesaj
13 Ağustos 2011; 20:37:39 

vodka güzel vodka iyi

Other Bands Play,Manowar Kill !

2168 Mesaj
13 Ağustos 2011; 20:38:47 

kola gibi tatları yoktur içmeyen zaten sevmez içemez. İçki ağır içecektir herkesin harcı değildir

Gerek yok her sözü, laf ile beyana.. Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana...
Hz. Mevlana

99 Mesaj
13 Ağustos 2011; 20:40:52 

rakı sofrasının tadıda başka oluyor ev boştu 1 hatalıgınına arkadaşları cagırdım herkes para koydu 100 lük 4 kisi rakı 2 kişide içmedi içemiolarmış walah o sofra muhhabetini yerini hiç bişeye vermem fakat içtiklerimin anlatayımda anlatılmaz yaşanır.

vodka: insanın içini yanıor kışın çok güzel gider genelde elma suyu filan karıştırarak içtim
rakı:rakı gögüsü yakmıo kadar az fakat kokusu genzimi yakıo hafif tatlımsı tadı da var.
bira:biradan biraya değişior bazıları acımsı bazılarıda tatlımsı oluyor.

2606 Mesaj
13 Ağustos 2011; 20:41:21 

Diğerlerini tarif edemem ama votkanın tadı kolonyaya benziyor.

.

2144 Mesaj
13 Ağustos 2011; 20:41:42 

Mojito iç keyfine bak ama sert olsun bir guzel muhabbet varsa bitmiştir.
Tadı nanelere yüzünden biraz ekşi gelebilir ama iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AL[e]N -- 13 Ağustos 2011; 20:42:58 >

2221 Mesaj
13 Ağustos 2011; 20:51:32 

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Baileys içerek başla. Sütlü olduğu için hazmı zor olmaz.
Eğer içkiye hiç bulaşmak istemiyorsan bira veya rakı dene. Bir daha ağzına almamaya tövbe edersin.

almamaya mı tövbe edicek ?

70 Mesaj
13 Ağustos 2011; 21:10:57 

Tadı güzel olan içki görmedim ben, içtikçe güzelleşiyor tadı ama

1440 Mesaj
13 Ağustos 2011; 21:22:19 

Rakıyla şalgamın tadını verecek içecek zor bulursun...bi okul açılsaydı rakı balık akacam ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Düştüğümüzde başımıza üşüşen çakalları,ayağa kalktığımızda da görmek isteriz...

185 Mesaj
13 Ağustos 2011; 21:47:12 

bira başlarda ekşi geliyor. içtikce alışıyorsun. başka içki de içmedim

18 Mesaj
6 Haziran 2012; 1:57:45 

İçersinde alkol bulunan bütün içeceklerin tek başlarına yani sek halde içimleri kötüdür, tatlı bir tadı yoktur.İçtiklerimi yazayım ancak sana tavsiye hiç başlama hem tadı kötü hem cebe zarar hem beyne zarar bi tek kafayı güzel yapıyo diye içiliyor işte o kadar yani pek nanesi yok.

bira: acımsı ekşi tada sahiptir.
votka: sek içildiğinde bok gibidir, hemen hemen bütün karışımlarını denedim.
-elma votka: tadı en iyi olan votka çeşidi, ancak elma suyu %100 elma suyu olacak.
-üzüm vokta:tadı pek iyi değildir.
-portakal vokta:%100 portakal suyu ile biraz ekşi oluyor.
-kayısı votka:ekşimsi tada sahip.
-şeftali votka:hafif tatlı tada sahip.
-vişne votka:vişneliğin ekşiliğiyle votkanın acılıgı birleşir garip bi tad alır.
-karışık votka:tadı berbattır.

rakı:bunun adı çıkmıstır ağır abi içkisine onda dolayı herkes müptelası oluyor ne hikmetse, yok kardeşim ben çok içtim kesinlikle para verip alacağım içki değil, inanılmaz berbat bir tadı var.
likör:tadı en tatlı içkilerdendir ama gene sek içilmeyecek kadar acıdır, nanelisi en meşhur olsada her türden çeşidi vardır nerdeyse. Muz, nane, elma, kavun, ahududu, portalak, türk kahveli, mocha+türk kahvelisi.
şarap: şaraplar, alkol bağımlılığı en fazla yapan içkilerdir, en dikkat edilmesi gereken içkilerdir bir iki hafta sürekli içerseniz bir bakarsınız içmediğinizde uyuyamıyorsunuz mal oluyorsunuz birşey düşünemiyorsunuz.. 4'e ayrılırlar.
Sek şarap: tadı acıdır birşeyle pek karıştıramazsınız bazıları et pişirirken de döküyorlar.
Dömisek şarap: sek şaraba göre biraz daha az acıdır, ancak gene acıdır.
Yarı-tatlı şarap: biraz tatlı şaraptır, ancak bunun tadı güzel oldugu için sek hızlı hızlı içmeyin çünkü içtiğiniz meyve suyu değil içerisinden alkol var, sonra kendinizi balkonda çırılçıplak şarkı söylerken bulursunuz.
Tatlı şarap: tatlılık oranı en fazla şaraptır, bulunması zordur daha içmemişimdir fikrim yoktur bulanlar varsa bana ulaşırsalar sevinirim.

Önemli tavsiye: Başlamayın, hem paranızı alır, hem sağlığınızı alır beyin hücrelerini öldürür, hem zamanınızı alır, hem günahınızı alır.
Ben tatlarını tatmak için içtim, ancak gerçekten de hiçbiri güzel değil, ben başımı yaktım sizde gaza gelip başınızı yakmayın derim.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 1 sa. 40 dk. kadarı kaldı.
6 Haziran 2012; 1:59:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Pretender

la içme ben içtim asitli su bildiğin, günahını, sağlığını düşünmediğim halde içmiyorum acı asit. kola bile çok daha lezzetli millet kafa olmak için içiyor tadına değil.

372 Mesaj
6 Haziran 2012; 2:05:36 

Niye hortlatıyorsunuz konuyu?

“The years shall run like rabbits,
For in my arms I hold
The Flower of the Ages,
And the first love of the world.”

4263 Mesaj
6 Haziran 2012; 2:07:05 

Ben en çok tekilayı severim valla.

Ayrıca Bailey's herhalde ekşimsi tadı olmayan tek içki. Çikolatalı süt gibi lıkır lıkır içiliyor valla

Hortmuş bu arada sağlık olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0RK -- 6 Haziran 2012; 2:08:06 >

Thomas Aquinas

923 Mesaj
6 Haziran 2012; 8:09:48 

Yıllar çok değiştiriyor insanı... Şimdi ben size anlatırım tadları...:D

1617 Mesaj