Şimdi Ara

İçkilerin tatları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
70
Cevap
0
Favori
23.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hayatımda içki içmedim. Ama arkadaşlar potansiyel ayyaş. Hep merak ediyorum. bu içkilerin tatları nasıl. Ama kendimi tutuyorum. 18 yaşıma kadar kadar içmedim ama bundan sonrasını bilemicem. Bir söylerseniz beni bu meraktan kurtarırsınız.

• Valla ben 26 yaşındayım ben de içmedim, o yüzden bilemeyeceğim ama kesinlikle tatlı değilmiş tadı,mesela kola gibi değilmiş
  • anlatılmax anca yaşanırr dene herkesşn damak tadı farklıdır bnm sevdiğimi sevenler olbiler gbi durum yanii neysse
    rakı bira viski likör severim vs
    ama şarap alışamadım alışmaya çalışıcam
  • tadları fazla ii değil ama alışınca etki etmiyo. hele efkardan içinde o rakıyı tadına bakmadan su gibi içer insan

şahsen denemeidm
  • quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

Valla ben 26 yaşındayım ben de içmedim, o yüzden bilemeyeceğim ama kesinlikle tatlı değilmiş tadı,mesela kola gibi değilmiş

Tat ne içtiğine bağlı olarak değişiyor. Genellikle tatlı değil evet. Ama mesela malibu içsen tatlıdır.
  • Hepsını dene bak en guzelı nasıl oldugunu anlarsın o zaman
    Aralarından vıskı baya bır acımsı ıctıgın zaman bogazında bır yanma oluyor
  • alkol arttıkça acılaşır genelde

ama rakıda su oranını iyi ayarlarsanız acaip tatlı olur ohhh ne güzel canım çekti
  • Valla ben ilk rakı ile içkiye başladım 16 yaşındaydım. Rakının tadı biraz değişiktir diğer içkilere benzemez. Ama en iyi içkidir. Genel anlamda iyi denemez içkilerin tadına ama içmeye alışınca koymuyor. Ben biraz azalttım bu aralar fazla içmemek lazım...(Hem çevreye zarar vermeyin hem kendinize)
  • ben martini rosso seviyrm tadı super
    ama icki seni kullanamsın sen ickiyi kullan bide illa icecen diye bise yok sosyal icici ol biseylerden kacmak icin ickiyi kullanam dikkat et falan filan
  • Hiç denemedim.
  • Baileys içerek başla. Sütlü olduğu için hazmı zor olmaz.
    Eğer içkiye hiç bulaşmak istemiyorsan bira veya rakı dene. Bir daha ağzına almamaya tövbe edersin.
  • Bulaşmaya pek niyetim yok yaş 18
  • 15 ysmdym bı kac kz sarp ıcmstm tdı fena sylmaz ama bulasmaya hıc nıytm yok heryerde goruorm ama arada bır ıkı kadeh atarsnda pek bıse olmaz
  • Hiçbirinin tadı birşeye benzemez.. Tıpkı sigaranın vs benzemediği gibi.. Çok merak ediyorsan kolonyanın tadına bir damla bak.. Hepsi aynı.. Özenilecek, merak edilecek hiçbir yanı yok.. Efkar basınca sıkı bir arkadaş muhabbeti çok daha iyidir.. Bunu içersin kafan güzel olur unutursun, hatırlayınca yarın bir daha, yarın birdaha.. Ama sağlam iki dostun varsa alırsın karşına anlatırsın derdini.. Yarın başka bir aşka, olmadı başka bir hayata.. Anladın sen anladın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Çok merak ediyorsan kolonyanın tadına bir damla bak..

Sakın kolonyanın tadına bakmaya kalkma. Metil alkol nedeniyle, kör olabilir ya da ölebilirsin. Risk seviyorsan o başka tabii.
  • Bir damla dan ölmez yaw.. Dipleme tabi de..
  • Ya sigaranın tadını nasıl tarif edemiyorsak içkide öyle. Şuanda bira içiyorum ama tadını anlatamam.

Hiç içmediysen deneme zaten bizim başıma ne geldiyse meraktan geldi sigarası içkisi derken keş olduk.
  • of yaaa canım rakı peynir kavun çektiiii
    bira çerezde olarr
    ewdede yokkiii
    zaten efkar warrr
  • Şu an bir kupa ılık süt içip yanında muz yiyorum.
    Tavisye ederim.
  • eheheeh afyet olsunn sabahtan aynısı oldu
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.