Şimdi Ara

Casper VIA A1 Plus kutu açılışı '5.5 inç Full HD ekran, 128GB depolama ve 5000mAh batarya'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
3.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tasarım fark yaratmasada en azında 5000mAh batarya ve 128 Gb hafıza gibi özellikler göz dolduruyor. Keşke daha da iyilerini yapsak da, bizim paramız yine bizde kalsa..

• Mali T860 MP3 gpu az olmuş bence. Şu telefona en azından bir snapdragon 820 koyamıyorlar mı? Yine de Amoled olması iyi olmuş. Casper olarak biraz daha kendilerini geliştirmişler gibi. Ancak 1900 TL fazla kaçmış bu telefona? 1500 TL civarında satsalar daha başarılı olurlar.

• Fiyat 1500 civarına çekilirse Lenovo P2'ye rakip hatta tercih sebebi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cin' den ver siparisi gelsin

• "Şu telefona en azından bir snapdragon 820 koyamıyorlar mı?"
    en azından dediğin piyasanın en iyi işlemcisi şu anda. 821 ile birlikte. onu koysa 3000 isteyecek. mtk 6795-6797 koysa yine süper olurdu telefon. şimdi her zaman yaptıkları gibi amoled ekran, büyük pil hafıza diyerek milleti kandırıp esas işlemciyi dğlğk yapıp voleyi vurmaya çalışıyorkar.

• Yerli firmalar maalesef çakallık peşinde,donanım konusunda bilgisi olmayan halkımızı işlemciden hiç bahsetmeyip diğer özelliklerini öne çıkararak kandırmayı amaçlıyorlar.Bu telefona 2000 TL para istiyorlar.Temiz 2.el note 5 alırım daha iyi,Ayrıca ekrandaki iç çerçeve telefon açıldığında bütün karizmasını yerle bir etmiş.Yerli firmalar telefonlara Snapdragon 820 işlemci koysa 4 binden kapı açarlar galiba bu gidişle,Merak ediyorum hangi firmamız üst kategori işlemciyle gelip ülkemizin en pahalı telefonu olacak ?

• Xiomi mi 5 pro şu an 1750 tl bu telefona on basar..

• 5000 mAh batarya, 128 GB hafıza, 4GB RAM, Super Amoled ekran, 8 çekirdek 2.0 GHz işlemci demek benim gözümde resmen fişek demek bu nedir ya uçmuş telefon :)

• A1'i çıkardıklarında helal olsun demiştim gerçekten çok iyi cihaz ve baya sağlam da duyurusunu yaptılar. Ben yolda giderken, tv'de internette vs her yerde gördüm resmen bilinç altıma işlediler. Bunun üstünde çok daha donanımlı ürün çıkarsa da alıcam dedim ve gerçekten de sağlam duruyor makina

• Gerçekten çok iyi be kardeş ya yani yerli firmada bu düzeyde cihazlar çıkarıyor ya çok iyii

• Bu cihaz hangi çin cihazının karşılığı bilen var mı? Kamera sensörü felan nasıldır? Fiyat 1500 civarına çekilse alınabilir aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftadır bekliyorum şu telefonun inceleme videolarını neredesiniz ya ohooo. Neyse teşekkür ederiz çok iyi olmuş o yüzden affettim sizi :)
  • yahu şu millet ilginç ya :D
    işlemci o olsaymış bu olsaymış ahahhahh
    ya elindeki telefonda ki donanım Allah bilir nedir sen bide gidip ona 2 maaş bağlamışındır nasıl olsa kontratla 36 ay ödersin :D :d

• İnternette yükseltilebilir hafıza 256GB yazıyor. Driver'ı kullanmaya gerek kalmaz walla

• şu videoyu izledikten sonra gerçekten tüylerim ürperdihttps://www.youtube.com/watch?v=7njaLR2fWAw

• murat-smsk normal kullanımda 3 gün gider kardeşim

• bu fiyata hem donanımsal hem görsel açıdan bu telefona pahalı diyenleri anlamıyorum siz piyasa fiyatlarınamı bakmıyorsunuz özellikmi karsılastıramıyorsunuz

• Hahahhaa casper yağcıları çoğalmış bayağı,bu telefona 2000 tl verilmez.Elimdeki telefon note 5 ve 2.el aldım.Çokda memnunum.Bu telefonun fiyatından bayağı aşağı fiyata aldım.Kontratlı telefon asla almam.Ama sen bu telefonun kesin gider kontratlı alırsın.İşlemci telefonun bütün özelliklerine etki ediyor.Performanstan başlar kamera,pil herşeye etki eder.Bu sebeple telefonların fiyatlarını işlemci belirliyor.Sen kutudaki sana gösterilen özelliklere kapılıp bayılıyorsun.Ancak telefonun beyni işlemcisidir.Biraz elektronikten anlarsan bilirsin.Adamın kası gücü var ama o gücü yönetecek beyni yoksa hiçbir işe yaramaz bilmem anlatabildim mi ?

• cihazı kullanmadan karalamayın ben 1 haftadır kullanıyorum çokda memnunum daha önce farklı markalarda kullandım karsılastırma yapabılıyorum yanı ayrıca arayüz olarak casper gerçekten çok başarılı. marka takıntısı olmayan herkes alır kullanır cokda memnun kalır emın olsun

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.