Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online: Morrowind için Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
95
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Bethesda Softworks, The Elder Scrolls Online: Morrowind genişlemesi için ilk oynanış fragmanını paylaştı.

6 Haziran 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak Morrowind genişlemesi oyuna; Vvardenfell bölgesini, yeni Warden sınıfını, yeni bir hikaye ve daha fazlasını ekleyecek.

Oynanış fragmanına aşağıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

• Uzun bir süre oynadım ESO'yu ama şu online oyunlardaki end game content sıkıntısı bir türlü aşılamıyor. Son level'a ulaşıp artık sadece item kasmak için dungeonlara girmeye başladığınız an oyunun benim için pek bir anlamı kalmadı.
    1 ay premium membership çekip şu ek paketi bitirsen oyunu yine bırakırım, biliyorum.
    Bu yüzden bulaşmayı düşünmüyorum.
  • Yeni bir Elder Scrols yapsalar daha iyiyydi yaw. Harcadiklari zamana yazik ( belkide kazaniyorlardir bilemedim) . Morrowindin Remake si bile olsa olurdu hani. Online hic sevmiyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mementopolis

Yeni bir Elder Scrols yapsalar daha iyiyydi yaw. Harcadiklari zamana yazik ( belkide kazaniyorlardir bilemedim) . Morrowindin Remake si bile olsa olurdu hani. Online hic sevmiyorum.

kardesim zenimax yapiyor bu oyunu

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.