Şimdi Ara

Yeni Wolverine filmi Logan'a ilk tepkiler oldukça olumlu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Wolverine filmi Logan'a ilk tepkiler oldukça olumlu
    X-Men çizgi romanlarının ve filmlerinin en sevilen karakterleri arasında yer alan Wolverine, önümüzdeki ay vizyona girecek Logan ile bir kez daha sinemaseverlerin karşısına çıkacak. X-Men Origins: Wolverine ve The Wolverine'den sonra çekilen üçüncü Wolverine filmi olan Logan için meraklı bekleyiş sürerken, filme ilk tepkiler gelmeye başladı.

3 Mart'ta vizyona girecek olan Logan'ı iki hafta önceden görme şansı yakalayan sinema eleştirmenleri, film hakkında ilk değerlendirmelerini paylaştılar. Daha önce çekilen Wolverine filmlerinin aksine Logan sinema eleştirmenlerini etkilemeyi başardı.

Tarz olarak diğer X-Men filmlerinden çok daha karanlık, çok daha duygusal bir film olan Logan, özellikle bu farklı tarzı ile övgü topladı. Birçok eleştirmen Logan'ı bugüne kadar çekilen en iyi X-Men filmi olarak nitelendirirken, Forbes'ten Mark Hughes bu övgüyü bir adım daha ileri taşıyarak filmi The Dark Knight'tan sonra Oscar yarışında gerçekten şansı bulunan ilk çizgi roman uyarlaması olarak değerlendirdi.
     Yeni Wolverine filmi Logan'a ilk tepkiler oldukça olumlu
    Aynı Deadpool'da olduğu gibi 18 yaş sınırı alan ve normal çizgi roman uyarlamalarından daha yetişkin bir izleyici kitlesine hitap eden Logan bu özelliği ile riskli bir film olsa da, ortaya çıkan sonuç herkesi memnun etmiş gibi görünüyor.

Wolverine rolü ile özdeşleşen Hugh Jackman'ın sevilen karakteri son kez canlandırdığı Logan, 3 Mart'ta vizyona girecek. James Mangold'un yönettiği filmin başrollerinde Jackman'a Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Richard Grant, Dafne Keen ve Stephen Merchant eşlik ediyor.

• "tepki" yerine başka bir kelime kullansanız daha iyi olur sanırım

• Bana nedense leonu anımsattı. Çok da beğenmedim fragmanlarından ama wolverine sevdiğim için düşünce bir izlerim tabi.

• Çingeneye benzemiş

• Hep aynı haberler daha öncede dr strange için şimdiye kadarki ıvır zıvır deniyodu ama hiç öyle çıkmadı(iyi ama en iyi vs değil bence),g of galaxy 2 için filanda dendi bakalım o nasıl olacak.

Gerçi bunu çoğu kişi deadpool gibi +18 olduğu için beğeneceklerdir yetişkinlere yönelik olduğu için şiddet,kan sattırır nede olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: katanaone

"tepki" yerine başka bir kelime kullansanız daha iyi olur sanırım

kesinlikle haklısınız. tepki kelimesi olumsuzluk bildirir.
  • quote:

Tam tersine bu kelime bu anlamda da kullanılmalı. Buna benzer bir kelime daha var o da ''tartışma'' hem münazara hem de münakaşa anlamında kullanılmalı ama çoğunlukla ikincisi tercih ediliyor. O yüzden ilki kastedildiğinde yanlış anlaşılma oluyor.
  • güzel filim geliyor.marvel ilkdefe böle filim yapıyor

• Bu DH haber editörleri sayesinde bu kelimeyi bu kullanış biçiminde kullanma alışkanlığı kazandık hamdolsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden msn zamanlarında wolverine profil fotosu yapardım, benim için özel bir karakter, tepkinin önemi olmaksızın gideceğim heyecanla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Şok şok şok olay olay olay o filme inanılmaz tepkler"

Doğru başlık bu beyler.

• Bu çocuğun psikolojisi ne olacak acaba ileride?
  • Tüm serilerini izledim. Hikaye karaktere uygun oyuncu, adamlar işi biliyor. Merak ettiğim konu neden bütün masal kahramanlarını yabancılar üretip sunuyor? Yerli yazarlarımız, yapımcılarımız bu tür yapımlarla uğraşmıyorlar?

• Site editörlerine sabırlar diliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abd nin masallarından yanlızca x men serisini seviyorum normalde nefret ederim bu palavralardan ilginç bi durum benim için

• Wolverin olsun çöpten olsun yine izlerim.
  • Çok iyi be.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurr999

quote:

Tam tersine bu kelime bu anlamda da kullanılmalı. Buna benzer bir kelime daha var o da ''tartışma'' hem münazara hem de münakaşa anlamında kullanılmalı ama çoğunlukla ikincisi tercih ediliyor. O yüzden ilki kastedildiğinde yanlış anlaşılma oluyor.

Tepki kelimesi tepmek fiilinden gelir. Bu da olumsuzluk ifade eder. Olumsuzun olumlusu olmaz. Yani olumlu tepki diye bir şey söylenemez. Tv yayınlarında da bu hata çok yapıldığından alışkanlık kazandırıldı.
  • scientist8 kullanıcısına yanıt
    ''Herhangi bir etkiye cevap olarak doğan, genellikle olumsuz söz veya davranış'' genellikle denilmiş. Yani genelde olumsuz olarak kullanılıyor ama bu olumlu anlamda kullanılmayacağı anlamına gelmez. Mesela ''İstediğiniz tepkileri aldınız mı?'' sorusunda bir yanlışlık yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurr999

quote:

"eleştiri" yi de ekleyin bu gruba. Günlük hayatta hep olumsuz örneklerde kullanıldığı için olumlu olarak kullanınca garip karşılanıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.