Şimdi Ara

Chrysler ve Dodge, yaklaşık 70.000 otomobili geri çağırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Chrysler ve Dodge, yaklaşık 70.000 otomobili geri çağırdı

Fiat Chrysler Automobiles, 2014- 2017 seneleri arasında üretilen Dodge Charger ve Chrysler 300 model dört çeker araçların tahrik milinde sorun olduğunu açıkladı. Otomobillerin öndeki tekerleklerinin çekiş gücü sağlamamasına neden olan bu sorun, ortalama olarak geri çağrılan otomobillerin yalnızca yüzde 3’ünde görülüyor.

Yetkililer tarafından açıklanana göre tahrik milindeki sorun, yüksek hızlarda yol kateden otomobiller için tehlike yaratabilir. Mil, sürüş sırasında otomobilin ön tekerleklerinin doğru çalışamamasına neden olursa, yaşanan ani hız kaybından ötürü otomobil kontrolden çıkabilir. Tahrik milinin yerinden çıktığı sırada otomobilin fark edilebilecek şekilde titreyeceği ve ses çıkaracağı da belirtildi.

Chrysler ve Dodge, yaklaşık 70.000 otomobili geri çağırdı

Çağrıya uyarak araçlarını geri götüren sürücüler, aracın tahrik milinin sorunlu olması durumunda ücretsiz değişimden faydalanabilecekler.

• Dodge Charger'ım olsaydı da tek tahrik milinde sorun olsa da fark etmezdi, ben öyle de sürerdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gediklii

Dodge Charger'ım olsaydı da tek tahrik milinde sorun olsa da fark etmezdi, ben öyle de sürerdim

Hep derimki fakirliğin gözü kör olsun ahh ahh belki şuan Miami sahillerinde Ferrari sürüyor olabilirdim şuan ancak rüyamda sürebiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

quote:

Dodge Charger'ım olsaydı da tek tahrik milinde sorun olsa da fark etmezdi, ben öyle de sürerdim

Hep derimki fakirliğin gözü kör olsun ahh ahh belki şuan Miami sahillerinde Ferrari sürüyor olabilirdim şuan ancak rüyamda sürebiliyorum

Orda ki evsizlerden olmayalımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

quote:

Orda ki evsizlerden olmayalımda

Oradaki evsizler bile olsa en azından HELL YEAH diyebiliyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.