Şimdi Ara

Samsung Türkiye, Android 7.0 Nougat güncelleme takvimini resmen açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
7.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Türkiye, Android 7.0 Nougat güncelleme takvimini resmen açıkladı

Samsung Türkiye, Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak cihazların bir listesini ve gerçekleşeceği tarihleri açıkladı. Listede bir çok Samsung akıllı telefon ve tablet bulunuyor.

Samsung Türkiye, resmi web sitesi aracılığıyla bu yıl Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak 20 akıllı telefonun listesini yayınladı. Galaxy S7 ve S7 edge 13 Şubat tarihinde 7.0 Nougat güncellemesi almaya başladığı için listenin en üstünde yer alıyor. Bu gidişle bu ayın sonuna kadar birçok ülkedeki Galaxy S7 ve S7 edge modelleri güncellemeyi almış olacak.

Listenin devamında ise 27 Şubat tarihinde güncelleme alacak Galaxy S6 ve S6 edge var. Bu cihazların ardından 6 Mart'ta Galaxy Note 5 ve 13 Mart'ta Galaxy S6 edge+ modellerinin Nougat'a kavuşmaları bekleniyor. Galaxy A3 2016 ve Galaxy A8, Nisan ayı sonuna kadar güncellemeyi almış olacaklar.

Ayrıca Bkz.LG G6'nın suya ve toza dayanıklı olacağını gösteren tanıtım videoları yayınlandı
    Galaxy A5 2016, A7 2016 ve A8 ise 22 Mayıs tarihinde güncellemeyi alacak. Galaxy A3, A5, A7, J7 2016, J7, J5 2016, J5, On7 ve J7 Prime modellerinin yıl sonuna kadar Android 7.0 Nougat güncellemesi alması planlanıyor.

Dört Galaxy Tab'a Android 7.0 Nougat güncellemesi gelecek

Tabletlere gelecek olursak; Samsung, Galaxy Tab S2 Refresh, Galaxy Tab S2, S Pen'li Galaxy Tab A 10.1" ve Galaxy Tab A 10.1" modelleri için güncelleme yayınlamayı planlıyor. Bu tabletler, Temmuz ayına kadar Nougat güncellemesini alacaklar. Yaklaşmakta olan Galaxy Tab S3'te ise 7.0 Nougat önceden yüklenmiş olarak gelecek.

7.0 Nougat güncellemesi Samsung cihazlara, pil iyileştirmelerinin yanı sıra çoklu pencere desteği, yeni hızlı cevap fonksiyonları ve gelişmiş Ekran Daima Açık (Always On Display) özelliği getiriyor.

Samsung Türkiye, Android 7.0 Nougat güncelleme takvimini resmen açıkladı 

• Yeni fark ettim de Samsung a dava bile acilabilir .

Guncelleme rezaletine kanitli bir ornek verecegim :

Samsung Galaxy A8 Note4 ile ayni islemci hatta Note4 dun RAM ve ekran cozunurlugu daha yuksek .

Hepimiz biliriz ki : Android 7 ile hiz artisi vardir daha iyi RAM yonetimi vs...

Samsung neden A8 2015 ( A800I ) modeline veriyorda Note4 de vermiyor ???

https://en.wikipedia.org/wiki/Samsung_Galaxy_A8_(2015)

Test ettik sorunlu diyorlar . Sanirim Touchwiz i Android 6 daki gibi birakmislar . Aslinda Note7 deki Grace UX arayuzu ile getirseler pekala cok iyi olacakti .

64 bitlik islemciyi de yazilimsal olarak ayrica aktiflesinler ....

Eski bir Note4 kullanicisi olarak ben bile Note4 e vermiyorsa ayni islemcili Galaxy A8 2015 e Anroid 7 verecek olmasi aciklamasi da olamaz zaten !

Samsung kendi arayuzunu de guncellemeden test ediyorsa zaten uyumsuz olur isterse 16 cekirdekli 128 GB RAM li bile olsa sorun cikartir ...

Samsung onceki yillarda da bu sekilde stabil calismiyor diyerek benzer donanim veya islemcili bir urunu de cikartmiyorlardi ama bu sefer olay bambaska ! Ortada Note4 ile ayni islemcili bir model var ustelik RAM i de dusuk olana geliyor ama 3 GB RAM li Note4 e Grace UX ve Android 7 li olarak gelmiyor !

Samsung a karsi Note4 sahipleri bu kanitla ciddi ciddi her kanaldan ( bireysel toplu change.org facebook twitter vs .. ) bu kanitlar ile guncelleme icin hakkinizi isteyin .
    Mesele sadece güvenlik değil. İnsanları bu kadar aptal görmeleri. Güncelleme vermeyeceksen mertçe diyeceksin ki vermiyeceğim bitti. Note 4 aldığımda 64 bit aktif olacak s6 ara yüzü gelecek dendi. En sonunda ne dendi. Hayır gelmiyecek. Adam gibi söyle

Bügün daha yaşadığım olay. Buzdolabı 2 aydır bozuk. Yeni alınmış. Teknik servisi arıyoruz. Gelen giden yok. Müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturdum. Bakın gelmiyor dedim. Müşteri hizmetlerinden kayıt oluşturmanız lazımdı dedi. Kaydı açtık 10 gün geçti gelen giden yok. Aradım sıraya alınmıştır dedi. Bügün aradım dosya kapatılmış dedi. Nasıl olur gelmedi dedim. Bilmiyorum dedi teknik servis numarasını verdi arayıp sorun diyor. Ne işe yararsınız dedim kapattım.

Samsung ta sadece telefonda değil bu dengesizlikler. Her ürününde var. Allah tan tv lerin bozulma oranı düşük yoksa yine aynı muamele. şaçma sapan devlette yaşıyoruz. Amerika olsak dava ile fitil fitil getirirdik burnundan. Avrupa'da olsak adamlar ceza yerdi. Ama yok
  • Tansu Bey Twitter'dan paylaşmıştı değişiklik olabilir notuyla. Şimdi resmi olarak da paylaşıldıysa Note 5 için 6 Mart kesinleşti diyebiliriz.

Baya geç oldu ama umarım beklediğimize değer.

• Note 4
  • Aazam kullanıcısına yanıt
    Allah rahmet eylesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar nugat ı verene kadar ben note3 üme 7.1.1 lineage OS u kurdum.Samsung kullanan arkadaşlar inanın ki boş beleş her şeyi silmişler .Önceden 1.8 GB ramden 1 GB ram kullanımına düştü.pil kullanım sürem ciddi oranda arttı.günde 4-5kere şarj ediyordum, şimdi sadece 2 kere şarj ediyorum. Android'i hantallaştıran üreticilerin eklediği uygumalar.saf Android daha güzel.bu gün en son model telefonum olsa rootlar yeni Android yüklerim.

• Samsung kadar rezil bir firma yoktur. müşteri memnuniyeti sıfır.

note 4 telefonu neden güncelleme almıyacak onuda yazsaydınız. ben yazıyım. note 4 telefonda yapılan testlerde 7.0 a uygun olmadığı görülmüştür. istenilen

performansları verememiş. o yüzden güncelleme verilmeyecek diyor.

bazı arkadaşlar 2 güncelleme aldı tamam diyor. samsung zaten başka vermez.

Madem böyle bişe var çıkın mertçe diyinki güncelleme takvimi doldu o yüzden vermiyoruz deyin. kullanıcılarla dalga geçer gibi note 4 güncellemeyi kaldırmadı deme.

j5 bile 7.0 güncellemesi alacak.

Bir daha samsung tan toplu iğne bile almam. S7 edge fiyatı 3000 TL. şimdi al 2 yıl sonra güncelleme bitsin. bazılarıda diyorki güncelleme ne işe yarıyacak zaten

hızlı iphone gibi yavaşlamıyor diyor. Arkadaşım android te virüs çıkıyor google playda korsan yazılım çıkıyor ya bilgilerini çalıyor yada açıkla telefona zarar veriyor

yada pili hızlı bitiyor. 4 sene kullanacaksak sorunsuz sıkıntısız ve güvenli biçimde kullanmayalım mı.

• wox kullanıcısına yanıt
    arkadaşım güvenli değil. bütün kullanıcılar bu dediklerini yapamaz. bankacılık işlemleri yapan var. alışveriş yapan var. bu bahsettiğim romlarda güvenli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aazam

Note 4

Valla yazık ettiler telefona.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Seneyede note 5 kaldırmaz derler note 4 neden verilmediği belli 2 yılını doldurdu ve artık desteği çekmek istiyorlar buda bahanesi olmuş

• Hocam 2016 & 2015 diye ayırmamışlar J Serisini..

İlk defa iş yaptı samsung.

• quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

Samsung kadar rezil bir firma yoktur. müşteri memnuniyeti sıfır.

note 4 telefonu neden güncelleme almıyacak onuda yazsaydınız. ben yazıyım. note 4 telefonda yapılan testlerde 7.0 a uygun olmadığı görülmüştür. istenilen

performansları verememiş. o yüzden güncelleme verilmeyecek diyor.

bazı arkadaşlar 2 güncelleme aldı tamam diyor. samsung zaten başka vermez.

Madem böyle bişe var çıkın mertçe diyinki güncelleme takvimi doldu o yüzden vermiyoruz deyin. kullanıcılarla dalga geçer gibi note 4 güncellemeyi kaldırmadı deme.

j5 bile 7.0 güncellemesi alacak.

Bir daha samsung tan toplu iğne bile almam. S7 edge fiyatı 3000 TL. şimdi al 2 yıl sonra güncelleme bitsin. bazılarıda diyorki güncelleme ne işe yarıyacak zaten

hızlı iphone gibi yavaşlamıyor diyor. Arkadaşım android te virüs çıkıyor google playda korsan yazılım çıkıyor ya bilgilerini çalıyor yada açıkla telefona zarar veriyor

yada pili hızlı bitiyor. 4 sene kullanacaksak sorunsuz sıkıntısız ve güvenli biçimde kullanmayalım mı.

Hocam bildiğim kadarıyla Samsung Android sürümlerinden ayrı güvenlik yamaları yayınlıyor. Bu yazdığım Samsung cephesinden bakılacak olduğunda onları haklı çıkartır. İşin gerçeğinde ise Android işletim sistemi hiç bir zaman güvenli olmamıştır ve görünen o ki yakın zamanda da olmayacaktır. Mesela sen şuan güvenlik için Android 7 istiyorsun da kaç tane güvenlik açığı var hiç araştırdın mı? Dolayısıyla Android sürüm güncellemesi ekstra güvenlik getirmez. Sadece birkaç açık kapatılır ertesi gün onların yerine yeni açıklar yayınlanır. Bu işler Windows cephesinde de aynı şekilde geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virinom -- 21 Şubat 2017; 21:53:44 >

• Yeni fark ettim de Samsung a dava bile acilabilir .

Guncelleme rezaletine kanitli bir ornek verecegim :

Samsung Galaxy A8 Note4 ile ayni islemci hatta Note4 dun RAM ve ekran cozunurlugu daha yuksek .

Hepimiz biliriz ki : Android 7 ile hiz artisi vardir daha iyi RAM yonetimi vs...

Samsung neden A8 2015 ( A800I ) modeline veriyorda Note4 de vermiyor ???

https://en.wikipedia.org/wiki/Samsung_Galaxy_A8_(2015)

Test ettik sorunlu diyorlar . Sanirim Touchwiz i Android 6 daki gibi birakmislar . Aslinda Note7 deki Grace UX arayuzu ile getirseler pekala cok iyi olacakti .

64 bitlik islemciyi de yazilimsal olarak ayrica aktiflesinler ....

Eski bir Note4 kullanicisi olarak ben bile Note4 e vermiyorsa ayni islemcili Galaxy A8 2015 e Anroid 7 verecek olmasi aciklamasi da olamaz zaten !

Samsung kendi arayuzunu de guncellemeden test ediyorsa zaten uyumsuz olur isterse 16 cekirdekli 128 GB RAM li bile olsa sorun cikartir ...

Samsung onceki yillarda da bu sekilde stabil calismiyor diyerek benzer donanim veya islemcili bir urunu de cikartmiyorlardi ama bu sefer olay bambaska ! Ortada Note4 ile ayni islemcili bir model var ustelik RAM i de dusuk olana geliyor ama 3 GB RAM li Note4 e Grace UX ve Android 7 li olarak gelmiyor !

Samsung a karsi Note4 sahipleri bu kanitla ciddi ciddi her kanaldan ( bireysel toplu change.org facebook twitter vs .. ) bu kanitlar ile guncelleme icin hakkinizi isteyin .

• Note 4 taş gibi telefon hala, güncelleme almadı daha samsung almam heralde destek 0

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Virinom V kullanıcısına yanıt
    Mesele sadece güvenlik değil. İnsanları bu kadar aptal görmeleri. Güncelleme vermeyeceksen mertçe diyeceksin ki vermiyeceğim bitti. Note 4 aldığımda 64 bit aktif olacak s6 ara yüzü gelecek dendi. En sonunda ne dendi. Hayır gelmiyecek. Adam gibi söyle

Bügün daha yaşadığım olay. Buzdolabı 2 aydır bozuk. Yeni alınmış. Teknik servisi arıyoruz. Gelen giden yok. Müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturdum. Bakın gelmiyor dedim. Müşteri hizmetlerinden kayıt oluşturmanız lazımdı dedi. Kaydı açtık 10 gün geçti gelen giden yok. Aradım sıraya alınmıştır dedi. Bügün aradım dosya kapatılmış dedi. Nasıl olur gelmedi dedim. Bilmiyorum dedi teknik servis numarasını verdi arayıp sorun diyor. Ne işe yararsınız dedim kapattım.

Samsung ta sadece telefonda değil bu dengesizlikler. Her ürününde var. Allah tan tv lerin bozulma oranı düşük yoksa yine aynı muamele. şaçma sapan devlette yaşıyoruz. Amerika olsak dava ile fitil fitil getirirdik burnundan. Avrupa'da olsak adamlar ceza yerdi. Ama yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Not 4 ün başına gelen not 3 ünde başına geldi s2 nin s3 ün s4 ün de başına geldi . Gelecek yıl note5 ve s6 kurban edilecek.

Dünyanın düzeni bu güncel telefon istiyorsan yenisini alacaksın. Kısaca pamuk eller cebe . Herkez biliyor isteseler note 1 bile çok rahat nougatı veririler ozaman kimse telefonunu degiştirmezki. Bu note ve samsung s serisi ıphone gibide degil adamlar güçlü telefon yapıyorlar istediginiz kadar isyan edin samsung almam deyin bundan sonraki teletonunuzda samsung olacaktır. Çünki adamlar yapıyor ağa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 21 Şubat 2017; 22:33:2 >
  • Samsung 10.1 2014 'ün 2.5yıldır android sürüm 4.4.2 Kit kat..... yakında UYGULAMA desteklemeyecek ...! 5.1.1 / 6.0.1 için engel neydi ?..!!!!

• Galaxy E5'e neden yok güncelleme? 6.0. bile almadı. taş gibi telefon oysa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aazam

Note 4

Gözler onu arıyordu ...
  • Valla s7 edge icin bile zor aldik guncelleme. Ara modellere guncelleme gelip note 4 e gelmemesi de ayrica komik.

• buradaki yorumlara bakınca ilk defa samsung almadığıma sevindim geçi lumia 930 aldığım aklıma geldi bi hüzünlendim :(

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.