Şimdi Ara

Pokemon GO yeniden zirveye yerleşti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kullanıma sunulduğu an hem Google Play’de, hem de App Store’da zirveye yerleşen Pokemon GO, birkaç ay zirvede kalmasının ardından hızlı bir düşüş yaşamıştı. Birçok oyuncusunu kaybetmesiyle birlikte gerileyen mobil oyun, uzun bir süreden sonra yeniden zirveyi ele geçirdi.

Şu an App Store’da zirvede bulunan Pokemon GO, elde ettiği başarıyı oyuna eklenen yeni Pokemon türlerine borçlu. Paylaşılan bir video ile duyurulan 80 yeni Pokemon, oyundaki Pokemon sayısını 151’e yükseltti. Bunun yanı sıra birçok hatanın düzeltilmesi de mobil oyunun yükselişine katkı sağladı.

Sensor Tower tarafından paylaşılan yeni verilere göre Pokemon GO, anavatanı Japonya’da 8. sırada bulunuyor ve en çok geliri sırasıyla İngiltere, Danimarka, Lüksemburg ve Hollanda’dan elde ediyor. Oyun, App Store’daki başarısına rağmen Google Play’de hala zirveye yükselebilmiş değil. Şu an uygulama mağazasında üçüncü sırada bulunan oyun, Game of War ve Mobile Strike’ın gerisinde yer alıyor.

• İki haftaya söner yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim ülkede hala indirime sunulmuş değil di mi?
  • Demekki son zamanlarda geri donun mailleri ise yaramis cok bos oyunmus hayret ilk zmn nasil oynadim diye kendime sasiyorum.

• Yılbaşında en çok gelir elde eden oyun olmuştu.

Ayrıca oyunda gelişme yok tek gelişme toplu pokemon transferi.

• kış geldi o yüzden populerliği düştü

yazın tekrar canlanır dışarısı soğuk millet üşüyor
  • oyunda amaç yok. bölgeler yerine karşılıklı savaşılsa vs bi anlamı olur. bu kadar patlamasının bi sebebide gps e odaklı yeni bir sistem getirmeleri. pokemon bir marka birde gerçek dünyada gezerek yakalama firi cezbetmişti.

• Hala oynayan varmış demek
  • Aazam kullanıcısına yanıt
    Sunulmadı. Bizim markete gelir gelmez de bir yıldız yağmuruna tutulacağını biliyorlar o yüzden yapmak istemiyorlar. Bizim siteler de hala haberini yapıp yüceltmeye çalışıyor şu oyunu. Tepki gösteren yok hiç

• gerçek harita da yürümeden de gezilmeli ve kesinlikle hileler engellenmeli o zaman patlar oturduğun yerden yön tuşları karsa kadar sokak görüntüleri ile yürüdüğünü düşün süper bence

• Bir kere oynadım. İki tane yakalayıp bıraktım.

• Boş beleş tasarlanmış bir oyun. Çok daha iyi fikirlerle tüm zamanların en çılgın rekorlarını kırabilirdi. Basit ve boş.

• Saçma oyun ya

• Güncelleme alan modellerin de 1.5 sene sonra alması kabul edilemez. Android 8 tanıtılacak hala millet 7 bekliyor. Ne heves kalır ne de başka bir şey.

• Adam 1km yürüyor 100 tane pokemon yakalıyor ben 10km yürüyom 10 tane pidgey

• Süper haber, oyun beni de sarmıyordu sildim falan hatta hiç yenilik yok, sürekli bug vardı. Umarım gerçekten geri döndüğüme değer deneyeceğim, hemen

• Samsung galaxy a3 2015 e bi guncelleme gelcek mi

• Kral geri döndü deseneze
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.