Şimdi Ara

Roamler mobil uygulamasıyla görevleri yerine getirerek para kazanabilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
4.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Roamler mobil uygulamasıyla görevleri yerine getirerek para kazanabilirsiniz 
    "Bir şeye bağlı kalma, istediğini, istediğin zaman yaparak para kazan. İşte özgürlük bu!" mottosuyla yola çıkan Hollanda merkezli pazar araştırma firması Roamler, dünya çapında binlerce kullanıcıya ek gelir sağlamaya devam ediyor. Öyle ki 3 kıtada ve 17 ülkede 100 binin üzerinde aktif kullanıcıya sahip platformda geçtiğimiz sene 1,5 milyon görev başarıyla yerine getirildi.

Ayrıca Bkz.Popüler ön muhasebe uygulaması Paraşüt'e elektronik fatura özelliği geldi
    Kitlesel kaynak kullanımıyla (crowdsourcing) pazar araştırmalarını başarıyla birleştiren Roamler, cep telefonu üzerinden perakende markaların ihtiyaç duyduğu verileri topluyor. Diğer taraftan kullanıcılar ise görevleri yerine getirerek para kazanabiliyor.

Kazançlar banka havalesi ile hesabınıza aktarılıyor 

Türkiye’de üçüncü yılına giren servis, hızlı ve düşük maliyetli yöntemlerle markaların ihtiyaçları olan verilere kolaylıkla ulaşmalarını sağlıyor. Uygulamayı mobil cihazlarına indiren kullanıcılar sistemdeki farklı lokasyon ya da zamanlardaki görevlerden kendilerine uygun olanı seçiyor. Görevi tamamlayanlar fotoğrafını çekerek sisteme yüklüyor ve onay işleminin ardından para ve puan kazanıyor.

Ayrıca Bkz.Bu uygulama cinsel saldırıya uğrayabileceğiniz sokakları söylüyor
    Üstelik performans oranına göre daha büyük kazançlar elde edebileceğiniz görevler alabilmeniz de mümkün. Biriken tüm kazanç ise banka havalesi ile kullanıcıların hesaplarına aktarılıyor. Dilerseniz Roamler’ın Android uygulamasını buradan, iOS uygulamasını ise buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

• bunu haber yaptınız, hemen vergiler kesilmeye başlanır.

• nerve konuyla ilgili film
  • Günlük kaç kuruş kazandırıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi fotoğraf çekmeye 5 lira mı veriyor ? kendin denedin mi ? muhtemelen vermiyordur ve sırf reklam için bu haberi paylaştın, indiren ve 5 lirayı alamayan olursa hakkını helal etmezse napacaksın ?
  • Bu uygulama sadece paypal'a ödeme yapıyor diye biliyorum. Banka hesabına para çekmek mümkün değil.
  • indirip baktım. misal 5tl ödemek için gratis'te 5 farklı reyondan 1 metre genişlikteki raf boyu kadar geniş plan resim çekmemizi istiyorlar. resimler net olacak, devrilmiş ürün varsa düzgün şekilde rafa konacak, çapraz-yan açılı olmayacak vs vs. bir de yetmedi mağazanın önünde resim çekilecek. oh maşallah az olmuş, suyundan da koy

ayrıca gratis'ten bir raf ölçüsü kadar geniş planda resim çekilecek diyor. bu şartları yazan nasıl bir ruh haline sahip anlamadım ama gratis dediğin yerde bir koridorda zaten en fazla 2 metre genişlik var. 1 raf uzunluğunda resim çekmek için karşı rafı komple kaldırmak lazım. bir de dilenciye sadaka verir gibi 5tl. üniversite öğrencisi filan varsa harçlığını çıkarır ama çocuklara da bu şartlar ciddi bir eziyet. bir de uygulama telefonun işlemcisine öyle bir abandı ki, gariban telefonumdan uygulamayı feryat figan sildim.

elin hollandalısı bile kendini cin sanıyor

Edit: rafin onunde musteri veya baska bir sey varsa foto yine kabul edilmiyormus. Kafadan 15-20 liralik bir is. Dh oluculugu bunun yaninda toplumsal iyilik hareketi gibi kaliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 21 Şubat 2017; 13:30:50 >

• boombip kullanıcısına yanıt
  • gratiste kızlardın fırsat bulup nasıl resim çekeceğiz zombi gibi her standa koşturuyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

bi fotoğraf çekmeye 5 lira mı veriyor ? kendin denedin mi ? muhtemelen vermiyordur ve sırf reklam için bu haberi paylaştın, indiren ve 5 lirayı alamayan olursa hakkını helal etmezse napacaksın ?

mahmut senin karikatürlerini yapmışlar bak %100 sensin bu eminim :)

• Getz07 kullanıcısına yanıt
    Bu da iyimiş...

Not:Siyasete çekmeyelim

• boombip kullanıcısına yanıt
    tahmin ettiğimiz gibi
  • Getz07 kullanıcısına yanıt
    bana işsiz diyene bak, oturmuş karikatür toplamış o kadar internetten

komikler ama
  • Üniversitede okurken proje görevi olarak Migros'ta 30 saniye video çekebilmek için mağaza müdürü ve bölge müdüründen izin alarak çekebilmiştik. Bir mağazaya rahatça girip geniş fotoğraflar alınıyor mu artık izin falan almadan?
  • İlginç

• 5 TL için 5 posta dayak mı yiycez çektirmezler fotoğraf falan bence de
  • Beğendiğim ürünü migros da fotoğraf çekmek istedim diye güvenlik geldi silmemi rica etti.

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    rica edebilir ama silmessen hiçbir şekilde karışamaz ben olsam sonuna kadar silmezdim o kimki karışacak
  • Dedi ve sildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalim

Oha aktivasyon kodu istiyormus uye olmak kolay degil okadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 23 Şubat 2017; 16:7:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.