Şimdi Ara

Kırmızı iPhone 7, 128GB iPhone SE ve yeni iPad Pro modelleri mart ayında tanıtılabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Kırmızı iPhone 7, 128GB iPhone SE ve yeni iPad Pro modelleri mart ayında tanıtılabilir
    Apple'ın yeni nesil iPad Pro modellerini mart ayında düzenleyeceği etkinlik ile tanıtacağı bir süredir biliniyordu. Amerikalı teknoloji devinin bu etkinlikte 9.7 inç, 10.9 inç ve 12.9 inç boyutlarında üç yeni iPad Pro tanıtacağı konuşuluyordu. Apple ürünleri hakkında güvenilir bir kaynak olarak kabul edilen Japon teknoloji blogu MacOtakara tarafından paylaşılan yeni bilgiler ise, Apple'ın önümüzdeki ay düzenleyeceği etkinlikte beklenenden daha falza ürünün tanıtılacağını gösteriyor.

İlk olarak, MacOtakara'ya göre önümüzdeki ay düzenlenecek Apple etkinliğinde 3 değil 4 yeni iPad Pro modeli tanıtılacak. Daha önce bahsi geçen üç modelin yanı sıra bir de 7.9 inçlik iPad Pro tanıtılacak. Ayrıca yine MacOtakara'nın paylaştığı bilgilere göre daha önce 10.9 inç olarak bahsi geçen model aslında 10.5 inç olacak. Diğer üç iPad Pro mart ayında satışa sunulacak olsa da, uçtan uca ekrana sahip 10.5 inçlik modelin çıkışı için mayıs ayını beklememiz gerekecek.
     Kırmızı iPhone 7, 128GB iPhone SE ve yeni iPad Pro modelleri mart ayında tanıtılabilir
    Önümüzdeki ay düzenlenecek bu büyük etkinlikte tanıtılacak yeni Apple ürünleri tabletler ile sınırlı kalmayacak. Yeni nesil iPad Prolar'ın yanı sıra iPhone 7 ve 7 Plus'ın kırmızı versiyonları ve 128 GB depolama alanına sahip yeni iPhone SE de etkinlik kapsamında görücüye çıkacak. Geçtiğimiz yılın mart ayında piyasaya sürülen iPhone SE bugüne kadar sadece 16 ve 64 GB'lık versiyonlara sahipti.

Apple'ın mart ayında düzenleyeceği bu önemli etkinliğin kesin tarihi şimdilik bilinmese de konu ile ilgili detayların çok yakında paylaşılması bekleniyor.

• bu da soyulacak mı aceba
  • Se ile ilgili güzel bir şey olursa denenebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • viper17 kullanıcısına yanıt
    Samsung'un yandığı gibi yanmasın da, soyulmasına çare var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 21 Şubat 2017; 6:18:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper17

bu da soyulacak mı aceba

Öyle birşey yok,insanlar telefonu kullanmasını bilmiyor.Anlıyor musun burada Apple dan bahsediyoruz?

• SE'ye Jet Black seçeneği gelirse alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

SE'ye Jet Black seçeneği gelirse alırım

+2

• Şarap kırmızısı çıkartsalar süper olur

• Se nin ekranı değiştirseler ve 7 donanımı sıkıştırsalar deli bir telefon çıkar ortaya. Şu anki hali bile süper

• kırmızı iphone 7
  • yoksa ucuz versiyon 7c ler yolda mı

• Odysseus348 O kullanıcısına yanıt
    aman naptın hocam sonra gider kulaklık girişini kaldırırlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: rosedaled3

quote:

bu da soyulacak mı aceba

Öyle birşey yok,insanlar telefonu kullanmasını bilmiyor.Anlıyor musun burada Apple dan bahsediyoruz?

Haha dalgaaa

• Bir zamanlar gold vardı sıra dışı stoklarda kalmadığı için silver aldım hala içimde uhtedir. Gold alasım var şartlamışım kendimi ama yıllar geçtikçe rose gold kırmızı jet black vs devamı geliyor. Gold eskidi artık. Bundan birkaç sene sonra da başka renkler çıkıcak. O sebeple renge fazla takılmayın iphone iphonedur

• kırmızı iphone çıkarsa ön tarafı siyah olmalı beyaz olursa yakışmaz
  • quote:

quote:

bu da soyulacak mı aceba

Hocam yapmayın gözünüzü seveyim mat siyah kullaniyorum 128 gb'lik sirf teshirdeki urun bile cizik dolu oldugundan jet black almadim.Apple'in kendi kilifiyla kullaniyorum 1 kere bile dusurmedim ufacik bir darbe almadi ama her taraf leke dolu ve bazi yerler nokta nokta metal gorunmeye basladi.

• Morda isteriz

• Benim istediğim renkler şunlar:Kırmızı iPhone 7, 128GB iPhone SE ve yeni iPad Pro modelleri mart ayında tanıtılabilir (Tüm telefonlar için)

• bu devirde mantıklı olan iphone alıp bir sene sonra aldığın fiyattan satmak bir sene boyunca canavar telefon kullanmış oluyorsun diğerleri gibi çöpe dönmüyor bir nevi yatırım yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Ereny96

quote:

quote:

bu da soyulacak mı aceba

Hocam yapmayın gözünüzü seveyim mat siyah kullaniyorum 128 gb'lik sirf teshirdeki urun bile cizik dolu oldugundan jet black almadim.Apple'in kendi kilifiyla kullaniyorum 1 kere bile dusurmedim ufacik bir darbe almadi ama her taraf leke dolu ve bazi yerler nokta nokta metal gorunmeye basladi.

Pantolonun cebinde zımpara unutmuş olma ihtimalin büyük bence ondandır.Apple hocam bu yani,adam utanmadan çıkıp siz telefonu tutmasını bilmiyorsunuz dedi ötesi var mı ? Herhangi bir hatayı kabul ederler mi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.