Şimdi Ara

Samsung 226BW (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.943
Cevap
0
Favori
166.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

resim sony ericsson k750i 2mp cep telefonu ile çekilmiştir.

Samsung 226BW

birde şu kafamı karıştırıyor bende mönitorümün üstünde sync master 226bw yazısının içi boş yenk kullanılmamış,ama arkadaşlarımın hepsinde bembeyaz yazı ile yazılmış,sonra bende mönitorümün üstünde sağ taraftaki logolar fazla var:) ve alırken bu vista ready diye ekranın üstünde yapışık etiket çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 6 Aralık 2007; 22:56:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoldPunch

bugün bende bu mönitorü aldım

benim mönitorümün üstünde 3000:1 diyor yanlız dynamic control yazıyor?

normalde o 1000:1 olması gerekmezmi?

mesala bu resimde

http://www.e-katalog.com.ua/jpg_zoom1/56402.jpg

2000:1 yazıyor,benim mönitorde 3000:1 yazıyor.

226BW'de gerçek kontratı samsung'un bazı sitelerinde 1000:1, bazılarında 700:1 diye geçiyor, bunun nedenide büyük ihtimal panel farklılığından kaynaklanıyor. 3000:1 olan dinamik kontrast ve hiç bir getirisi yoktur, bembeyaz yakın bir ekrandan başka.

700:1http://monitor.samsung.de/article.asp?artid=8abb3ccd-03b7-4a00-bd91-aaf77e36757c&show=specs veyahttp://www.samsung.com/us/consumer/detail/spec.do?group=computersperipherals&type=monitors&subtype=lcd&model_cd=LS22MEWSFV/XAA
    1000:1http://www.samsung.com/tr/products/monitor/tft_lcd/226bw.asp

• arkadaşlar benim monitorün modeli farklı mı acaba?yukardaki Sycnmaster 226bw modeli yazısızının içi beyaz değil,ve sağ üst dede energy star logosu yapışık çıktı,birde kutuyu açtığımda mönitorün üstünde vista ready diye etiket yapışık değildi sağında ve solunda çıkan etkiket de yoktu yani:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: hsezen

quote:

Orjinalden alıntı: kanarya01

merhaba arkadaşlar

merhaba

• bu gizli menüdeki koda bakarak anlayabilirsiniz.benimki c panel çıktı çok memnunum ama.

• X-xxxxxxxAx-xxxx = Samsung panel.
    • X-xxxxxxxLx-xxxx = AU Optronics panel.
    • X-xxxxxxxDx-xxxx = CMO (Chi Mei Optoelectronics) panel
    • X-xxxxxxxIx-xxxx: = CPT (Chunghwa Picture Tubes) panel
  • iyice kafam karıştı benimki yeni part yani mönitorün üstünde october 2007 diyor

birde benim soldaki syncmaster 226bw yazısı parlak değil,içi beyaz değil yani ve sağ da energy star logosu var.

buyrun fotosunu çektim

Samsung 226BW

Samsung 226BW

Samsung 226BW

Samsung 226BW

bi forumda biri böyle yazmış

• X-xxxxxxxAx-xxxx = Samsung panel.
    • X-xxxxxxxLx-xxxx = AU Optronics panel.
    • X-xxxxxxxDx-xxxx = CMO (Chi Mei Optoelectronics) panel
    • X-xxxxxxxIx-xxxx: = CPT (Chunghwa Picture Tubes) panel

buna bakılırsa benimki c panel olarak görüyorum,ama bazıları energy star logosu olanlar s panel diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 8 Aralık 2007; 3:55:11 >

• http://www.passmark.com/ftp/montest.exe

arkadaşlar şu programı tavsiye ederim monitor test programı.Ama beyaz bir kare siyah zeminde dolaşırken takıla takıla gidiyor.Sizdede oluyor mu?
  • 'GoldPunch' GÜZEL SORU benim düşüncem 2000/1 dinamik kontrast, 800/1 gerçek konrast veriyor. 3000/1 de 1000/1 gerçek kontrast veriyordur. 2000/1 kontrstlı 226bwyi ilk defa gördüm.gördüğüm bütün yerlerdeki 226bwler 3000/1 dinamik kontrast.
  • 22" in kralını getirin her türlü teste acıgım acaip memnunum 226bw a panel benim ki.
    1 sene oldu sanırım aldıgım
  • bende ankaradan novabilgisayardan alıcam 570ytl civarı

ama karar veremedim

226bw ve 2232bw aynı fiyatta hangisini alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DewilBurak -- 3 Ocak 2008; 14:15:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DewilBurak

bende ankaradan novabilgisayardan alıcam 570ytl civarı

ama karar veremedim

226bw ve 2232bw aynı fiyatta hangisini alayım

2232bw de vınlama problemi olabiliyormuş,226bw almanı tavsiye ediyorum
  • arkadaşlar benim kafama takılan soru şu bazı yerlerde baktım samsungun 226bw modelinde HDCP YANİ HD özelliği varmış size sorum şu hd özeliği bu modelde varmı ve samsungun diğer 22'' modellinde de vamrı diye sorucam hd özelliği yakında çok gözde olucak vee çok tutucak bunu herkez bilmeli ben bundan önce VİEWSONİC VG2235 LCD MOnitör almayı planlıyordum herşeyiyle çok güzeldi fakat HDCP olmayınca ördüm ki bi önemi kalmadı yada HD çok önemlimi sizce DVI yetmezmi bu konuda yardımcı olursanız çok sevinicem arakdaşlar...
  • Arkadaşlar bu monitörle gelen MagicTune yazılımını ati kartımal sorunsuz kullanıyordum şimdi nvidia 8800gt aldım ve format atmadan tüm ati driverlarını tamamen kaldırarak nvidia yükledim ama magictune yazılımını yüklediğimde sorun verdi ve bir türlü değiştiremiyorum format atmam imkansız 500gb veriyi bir yere yazamam böyle bir sorunla karşılaşan oldumu hiç ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: losthell

Arkadaşlar bu monitörle gelen MagicTune yazılımını ati kartımal sorunsuz kullanıyordum şimdi nvidia 8800gt aldım ve format atmadan tüm ati driverlarını tamamen kaldırarak nvidia yükledim ama magictune yazılımını yüklediğimde sorun verdi ve bir türlü değiştiremiyorum format atmam imkansız 500gb veriyi bir yere yazamam böyle bir sorunla karşılaşan oldumu hiç ?

Bende de aynı sorun var.Galiba 8800 serisi Magic Tune ile anlaşamıyor. Bilgisayarı her açtığımda MagicTune desteklemiyor diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rattlehead -- 30 Ocak 2008; 19:36:02 >
  • MagicTune'da çok lazım olan bir yazılımdı yaa ben paso değiştiriyorum nette,oyunda şimdi monitörden değiştirmek tam ölüm olacak.
  • Selam arkadaşlar, bendede aynı monitör var ama bir şey sorucam üstten ve alttan beyazlıklar oluşuyor oyun esnasında nedendir bu rahatsız etmiyo ama siyah ekranda resmen görünmesi düşündürdü beni blacklight filan deniliyor bu o özellikmi, eğer bu özellikse balcklight'ı nasıl kapatırız bilen varmı ;
  • ben bu magic tune yi hiç kurmaya ihtiyaç duymadım belirgin fark yaratıyormu ??
    quote:

MagicTune'da çok lazım olan bir yazılımdı yaa ben paso değiştiriyorum nette,oyunda şimdi monitörden değiştirmek tam ölüm olacak.
  • Bende 206bw var ama bir sorunum da var bu monütörle . Ekranda yeşil yeşil noktalar çıkıyor. Biraz sarsınca gidiyor tekrar çıkıyor. Nedir anlamadım. Böyle bir sorun yaşayanız varmı acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: jedah

ben bu magic tune yi hiç kurmaya ihtiyaç duymadım belirgin fark yaratıyormu ??
    quote:

MagicTune'da çok lazım olan bir yazılımdı yaa ben paso değiştiriyorum nette,oyunda şimdi monitörden değiştirmek tam ölüm olacak.

çok daha kolay ayar yapıyorsun.
    kur dene
  • arkadaşlar magic tunenin hangi sürümünü indirdiysem os uygun değil gibi uyarı aldım windows vista sp1 için hangisini indiemem lazım
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.