Şimdi Ara

Stephen King ve J.J. Abrams'ın yeni dizisi Hulu'da yayınlanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Stephen King ve J.J. Abrams'ın yeni dizisi Hulu'da yayınlanacak
    Netflix ve Amazon'un yolundan giderek kendi dizilerini çekmeye başlayan Hulu, orijinal içerik sayısını hızla arttırmaya devam ediyor. Bugüne kadar The Path, Casual ve 11.22.63 gibi başarılı dizileri yayınlayan Hulu, önümüzdeki dönemde de birçok heyecan verici yeni dizi yayınlayacak. Bu dizilerden biri de usta yazar Stephen King ile J.J. Abrams'ı bir kez daha bir araya getiren Castle Rock olacak.

Amerikan edebiyatının en önemli isimlerinden biri olan Stephen King'in sevilen eserlerinden 11.22.63, daha önce J.J. Abrams tarafından diziye uyarlanmış ve Hulu tarafından yayınlanmıştı. 11.22.63'ün arkasındaki bu üçlüyü bir kez daha bir araya getiren Castle Rock, King'in kısa hikayelerinden uyarlanacak.

Castle Rock, ismini usta yazarın birçok kitabında ve kısa hikayesinde yer alan hayali kasabadan alıyor. Henüz Hulu cephesinden detaylı bir açıklama gelmese de, Castle Rock'ın bir antoloji dizisi olacağı ve her bölümünde bu hayali kasabada geçen farklı bir hikaye anlatılacağı söyleniyor.

King ve Abrams'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu, Manhattan dizisi ile tanınan Sam Shaw ve Dusty Thomason kaleme alacak.

• Açıkçası bu ismi görünce, hele de bilimkurgu ve sıradışı olaylara ilgi duyuyorsa insan ister istemez fazla yüksek beklentiler içine giriyor.

• 11.22.63 cok klas bir diziydi acikcasi diziseverler icin muhtesem bir haber bu ikilinin yeniden biraraya gelmesi

• Hulu nedir? Önüne gelen IPTV şirketi açıyor?

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Disney, NBC ve Fox'un ortaklaşa kurduğu streaming servisi. 2010lardan önce kuruldu, eski aslında ama ABD dışında ünü yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel bir film olacağına inanıyorum

• King'in kaleminden çıkan bir eseri umarım iyi yansıtırlar. Kaliteli bir yapım olursa başarılı olacağı şüphesiz, bekliyoruz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine J.J. ile beklentileri yükseltip, finaliyle herkesi sinirlendirecek bir yapım geliyor desene.
  • 112263 dizisini sıkılmaktan izleyemedim. bu yapım da aynı olur.

• Konusu bana yine Stephen King’in “The Colorado Kid” kitabından esinlenilerek oluşturulan "Haven" dizisini anımsattı orda da kasaba geçen fantastik olaylar ele alınıyordu her bölüm farklı bir konu işliyordu ilk sezonu izlemiştim ama devam etmedim vasat bir diziydi umarım bu kaliteli bir yapım olur.
  • startrek çekmesin de ne yapıyorsa yaapsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.