Şimdi Ara

Nintendo Switch’in sızdırılan videosu meğer hırsızlar tarafından çekilmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Nintendo Switch’in sızdırılan videosu meğer hırsızlar tarafından çekilmiş

Senenin en çok beklenen oyun konsolu Nintendo Switch, bu kez de ilginç bir hırsızlıkla gündeme geldi. Uzun bir süredir oyun konsolunun özelliklerinin ve hatta fotoğraflarının sızdırılmaması için çaba sarf eden Nintendo, konsollardan birisinin sevkiyat noktasından çalındığını duyurdu. Konsol hırsızı, Nintendo tarafından açıklanana göre konsolun kullanıcı arayüzünün videosunu paylaşan kişi.

Yalnızca 3 gün önce paylaşılan video, Nintendo Switch’in açılış ve kurulum ekranlarını da detaylı olarak gösteriyor. Bazı haber kaynakları, 3 Mart tarihinde teslimatı yapılacak olan konsolun bir hatadan ötürü erken teslim edildiğini ve videonun bu şekilde paylaşıldığını öne sürmüştü. Ancak Nintendo'dan gelen açıklamayla olayın bir hatadan kaynaklanmadığı kesinlik kazandı.

Nintendo, hırsızlığın Amerika’da gerçekleştiğini ve hırsızların, kimlikleri tespit edilerek yakalandığını duyurdu.

Nintendo Switch’in tüm bilinen özelliklerine buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

• Playstatin 2'den bu yana konsolum olmadı, şuan bilgisayarda bile oyun oynamıyorum. Yani oyunla hiç aram yok ama bu Switch'in şu videosunu izleyince ilgimi çekti nedense.

Sanki oynaması basit ve zevkli bir cihaz olmuş gibi. Ancak tutupda normal konsol parası vermem buna. Benden 200 dolar çıkar taş çatlasa. Merak ettim acaba fiyatı ne :)

• Türkçe yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Playstatin 2'den bu yana konsolum olmadı, şuan bilgisayarda bile oyun oynamıyorum. Yani oyunla hiç aram yok ama bu Switch'in şu videosunu izleyince ilgimi çekti nedense.

Sanki oynaması basit ve zevkli bir cihaz olmuş gibi. Ancak tutupda normal konsol parası vermem buna. Benden 200 dolar çıkar taş çatlasa. Merak ettim acaba fiyatı ne :)

300 dolar hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EzioAuditore_

quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Playstatin 2'den bu yana konsolum olmadı, şuan bilgisayarda bile oyun oynamıyorum. Yani oyunla hiç aram yok ama bu Switch'in şu videosunu izleyince ilgimi çekti nedense.

300 dolar hocam.

pahalıymış. Şimdi biraz inceledim de ekranı falanda 720p'ymiş galiba. Bu devirde ne olursa olsun ayıp bence 720p ekran sunmak böyle bir cihazda...
  • Nintendo dalga geçiyor bu fiyata bu donanım, üstelik üçüncü parti desteği de sıkıntılı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz güzel gibi.Bunun işletim sistemi ne acaba?

• Senenin en çok beklenen oyun konsolu Nintendo Switch değil Xbox Scorpiodur.

• Burn in koruma secenegi var ozelliklerde ekrani Oled mi yoksa ?

• Şimdi şöyle bir gerçek var. Hırsızlar gerçek olmayan bir Nitendonunun açılışını yapmışlar. Hayır. Gerçek olan kutunun açılışını yapmışlar ve ürün tek kelime ile İĞRENÇ. Gelecek olan ürün sanki bundan daha iyi... Eeee sonuç. Tetris'in gelişmiş ve renkli hali. Nitendo için çıkıştan sonra -2ay- batak olacak. Böyle firmalar çöksün. Reklamlarını izleyin sanki insanlar nasıl eğleniyor, oysa ortada oyun yok. Tam bir sahtekarlık. Bir kere reklamlarında oynayan tiplerin yüzlerinin oyunlarla alakası olmadığı belli. İnsanları aptal yerine koymanın biz cezası olmalı...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.