Şimdi Ara

MSI'da Bu Hafta - The Witcher 3: Wild Hunt

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MSI GT83VR Titan SLI ile oyunların performansına göz attığımız MSI'da Bu Hafta'nın konuğu The Witcher 3: Wild Hunt.

MSI GT83VR Titan SLI Sistem Özellikleri:
    İşlemci:
    Intel Core i7-6920HQ 2,90GHz
    Ekran Kartı: GeForce GTX 1080 8GB GDDR5X SLI
    Bellek: 64GB DDR4
    Depolama: 480GB 2x M.2 SSD Super RAID 4 + 1TB 7200RPM HDD

• edepsizliğe cesur sahne demek üzücü :( cedimiz ne için canın verdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

edepsizliğe cesur sahne demek üzücü :( cedimiz ne için canın verdi

baya yazik bu arkadasa ciddi ciddi boyle dusunuyor bu bide

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 27 dk lık videonu 20 dk sı ara sahne olması gerçekten çok acemice.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

edepsizliğe cesur sahne demek üzücü :( cedimiz ne için canın verdi

Senin cedimiz ( jedi de olabilir ) dediğin ceddimiz nasıl üredi acaba? Onlar hiç sevişmedi mi? Nedir bu çıplaklıkla alıp veremediğiniz. Senin ceddin çıplaklığı engellemek için mi canını verdi. O zaman boşa ölmüş hepsi. Ceddin kafayı abuk subuk şeylerle bozmuşsa zaten işe yaramazdır onlar. Ceddimiz dediklerin vatanlarını korumak için, bizler özgürce yaşayalım diye canlarını verdi. Ceddimizin zırvalıklarla uğraşacak vakitleri yoktu.

• 20bin bir laptopa verdim artık vitççır ı ultırada oynayabiliyorum teşekkürler emesay teşekkürler bsc teşekkürler herşey.
  • Videodan anladığım msi size demiş :- gardaş size 20bin liralık laptop verdik paso yatıonuz. Kalkın bare bi witcher 3 çekinde siteye koyun hem reklam olsun-

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bundan önceki program daha anlamlıydı ortalamanın üstü bi sistemde pc nasıl performans veriyomuş görüyorduk.Bari tek 1070 li bi pc de oynayında program amacına sadık kalsın 1080 slı nedir arkadaş ne yapayım onun aldığı fps degerini
  • Bu kadar güncel oyun varken bunun için video çekip uğraşmanız enteresan. Deus ex dishonered 2 vs bekliyoruz en kötü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhanvai

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

edepsizliğe cesur sahne demek üzücü :( cedimiz ne için canın verdi</blockquote>

Senin cedimiz ( jedi de olabilir ) dediğin ceddimiz nasıl üredi acaba? Onlar hiç sevişmedi mi? Nedir bu çıplaklıkla alıp veremediğiniz. Senin ceddin çıplaklığı engellemek için mi canını verdi. O zaman boşa ölmüş hepsi. Ceddin kafayı abuk subuk şeylerle bozmuşsa zaten işe yaramazdır onlar. Ceddimiz dediklerin vatanlarını korumak için, bizler özgürce yaşayalım diye canlarını verdi. Ceddimizin zırvalıklarla uğraşacak vakitleri yoktu.

cedimiz ALLAH Emirlerini çinemedi çinemez de çünkü gerçekten ALLAH Hesabını soracağını bildikleri için yapmadılar sen günümüz deki ki neyse o sanıyorsun karıncanın incinmesi durumunda ne olur diye soruyorlar hocalarımız cedimiz
    Günah var mı karıncayı kırınca?

Hocası Ebussuud soruyu şöyle cevaplıyordu:

Yarın Hakk’ın divanına varınca
    Süleyman’dan hakkın alır karınca.

şuğuruna sahipti gerçekten ALLAHA inanıyorlardı biz de inandığımızdan uyarıyoruz kötüyü doğruyu gösteriyoruz bu ALLAHA İnanan tüm insanların ALLAH tarafından kuran da hadisler de verilmiş görevi ALLAHI Kandırdığınızı Mı sanıyorsunuz siz Gerçekten hesabı var ve gerçekten azabı da var inanmayan insan ancak rahat ola bilir

• Witcher serisi gelmiş geçmiş en iyi serilerden birisi hatta bana göre en iyisidir. Silent Hill ve Tomb Raider hayranı olarak bana bunu yazdırabilecek tek oyun bu... 28 yıldır oyun oynuyorum bu kadar dolu dolu başka bir oyun hatırlamıyorum.
  • Yav he he. Yine en doğruyu siz biliyorsunuz. Bizim aklımız yok çünkü. O yüzden ülkemiz sürünüyor değil mi? Kimin ne olduğunu görüyoruz.

• 1 kişide dememiş gtx 1080 SLI var neden full hd'de oynuyo

• Evet Bannerı ney Siyaseti buraya bari sokmayın ! Yazıklar olsun sinirlerim bozuldu resmen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.