Şimdi Ara

LG G6’nın özellikleri ve yeni fotoğrafları paylaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  LG G6’nın özellikleri ve yeni fotoğrafları paylaşıldı

LG’nin yeni amiral gemisi G6’ya ait olan iki adet fotoğraf paylaşıldı. Akıllı telefonun ekranını ve arka panelini gösteren fotoğraflar, G6’nın Always-On Display özelliğini de ilk kez görmemizi sağladı.

Always-On Display, akıllı telefon kilitli olsa bile saatin, tarihin, şarj yüzdesinin ve benzeri bilgilerin ekranda görünmesini sağlayan bir özellik. Çok az miktarda şarj tüketen bu özellik, akıllı telefonlarından sıklıkla saati kontrol eden kullanıcılar için son derece kullanışlı.

Fotoğraflarda dikkat çeken bir diğer özellik de akıllı telefonun ince ekran çerçevesi. LG G6 çerçevesiz ekrana sahip değil ancak fotoğrafta görünen ince çerçeveleriyle akıllı telefon ekranının gövdeye oranının bir hayli yüksek olacağını tahmin ediyorum.

Telefonun arka panelinde çift kameranın ve parmak izi okuyucusunun bulunduğu görülüyor. Bunun yanı sıra arka panel, oldukça parlak ve metalik bir görünüme sahip.

Fotoğrafları paylaşan kaynak, aynı zamanda akıllı telefonun da özelliklerini paylaştı. Henüz netlik kazanmayan LG G6 özellikleri şu şekilde:

• 5.7 inch ekran (2880 x 1440 çözünürlük)
    • Snapdragon 821 işlemci
    • 4 GB RAM, 32 GB artırılabilir depolama alanı
    • 3200 mAh batarya kapasitesi, suya karşı dayanıklılık

LG G6’nın 26 Şubat tarihinde düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılması bekleniyor.

• V20 nın ekranını gördükten sonra, G6 nın ekranının da güzel olacağını tahmin ediyorum.

S821 her şeye (s835 e) rağmen sıkıntı çıkarmayacaktır.

32gb kapasite bence 64gb olmalıydı.

Bir de pil maalesef 5.7" V20 de yetersiz kalıyordu. Umarım G6 nın da en zayıf yönü bu olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg şu ön tasarımla arka tasarımı bir türlü uyumlu yapamadı

• tasarım güzel aynı özelliklerde compact modelide mutlaka olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

V20 nın ekranını gördükten sonra, G6 nın ekranının da güzel olacağını tahmin ediyorum.

S821 her şeye (s835 e) rağmen sıkıntı çıkarmayacaktır.

32gb kapasite bence 64gb olmalıydı.

Bir de pil maalesef 5.7" V20 de yetersiz kalıyordu. Umarım G6 nın da en zayıf yönü bu olmaz.

Pilin yetersiz kalacağı kesin gibi Mehmet hocam. Ayrıca 32 GB yerine 64 GB olmalıydı söyleminize kesinlikle katılıyorum

• Eski serilere göre tasarımı harika olmuş.
  • Bune guldum,Adamlar her sene kendilerini gelistiriyor

Helal olsun tasarimda her sene cigir aciyorlar daha kotusunu adamlar cikarana kadar en kotusu simdilik bu saygiyi hak ediyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    Hocam dün v20 aldım. Bugün sattım s7 edge aldım. V20 yi çok beğeniyorum ama pil gerçekten yoğun bir kullanımda sizi yarı yolda bırakıyor. Bu da telefona bakış açımı olumsuz yönde etkiliyor maalesef.

• arkadaki imei numaraları sanırsam gizlenmiş suya karşı dayanıklılık deniyor pil çıkmıycak gibi duruyor s7 de olduğu gibi ?
  • Snapdragon 821. Çöp doğdu.

• Bilemedim ki ...En iyisi Canlı görmek Bakalım..

• Önü güzel ama arkası bana göre çok kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam dün v20 aldım. Bugün sattım s7 edge aldım. V20 yi çok beğeniyorum ama pil gerçekten yoğun bir kullanımda sizi yarı yolda bırakıyor. Bu da telefona bakış açımı olumsuz yönde etkiliyor maalesef.

LG G2 den sonra pil konusunda saçmalamaya başladı ve saçmalamaya devam ediyor... Maalesef sırf bu pil durumu yüzünden çoğu kullanıcı G6 yı tercih etmeyecek hocam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 17 Şubat 2017; 23:57:55 >
  • Bundan sonr lg almam, 3 gün sonra dağilmaya başlıyor çok adi malzeme kullanıyor

• yav neyin kafasını yaşıyor bunar anlamıyorum dev ekran 3000 batarya .. ADAm zenfone 3 zoom a 5000 mha dünyanın en ince bataryasını koymuş 400 usd etikete bunlar nası koyamıyolar anlamıyorum .. 12x zoom 2.3x optik zoom var bunlar hala dar geniş açı peşindeler . düğmeler sanal değil bunlar illa ekranının içine koyacaz diyoar yav tüketici biziz anlayın bizi biz bunları istiyoruz ASUS anlamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axesis -- 18 Şubat 2017; 0:24:7 >
  • 32 GB Kime yetecek?

• Ekran kasa %97 de olsa olmuyor LG bizımla deyılsın

• önden bakınca bana lg km900 ü hatırlattı.

• Lg g2 den beri pil konusunda yerinde saymaya devam ediyor...

• Kamera kısmını siyah yapmadığı için arkadan berbat görünüyor S8'den bile kötü arka kısım... Ayrıca kulaklık jakı kasada potluk yapmış bildiğin tasarım hatası :(

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.