Şimdi Ara

Modern Nokia 3310 nasıl görünecek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Barselona'daki Mobil Dünya Kongresi, üst düzey özelliklerle donatılmış birçok amiral gemisi akıllı telefon lansmanına ev sahipliği yapacak. Ayrıca orta sınıf akıllı telefonlar da seleflerine kıyasla bir takım donanım iyileştirmeleriyle sunulacaklar.

Çift lensli kamera ve iris tarayıcısı gibi son teknolojilerle donatılmış akıllı telefonların yanında herkesi heyecanlandıran bir başka telefon daha var. En yeni özelliklere sahip olmayabilir ancak kesinlikle bir iz bırakabilecek bir cihaz.

Yaklaşan Mobil Dünya Kongresi'nde (MWC) ikonik Nokia 3310 modelinin halefi sergilenebilir. HMD Global'e yakın kaynaklar şirketin efsane modeli yenileyerek piyasaya sürebileceğini söylüyorlar. Concept creator isimli YouTube kanalı telefonun nasıl görüneceğini ayrıntılı olarak gösteren konsept videolar yayınladı.

Selefinin tasarımını koruyor

Video, selefi ile hemen hemen aynı tasarıma sahip modern Nokia 3310'u gösteriyor. Cihazın aynı koyu mavi rengi koruduğunu görüyoruz, ancak ikinci video telefonun kırmızı, altın ve açık mavi renk seçeneklerine sahip olduğunu da gösteriyor.

Ayrıca Bkz.iPhone 8'de Home butonu yerine kapasitif tuşlara yer verilebilir
    Yayınlanan görüntüler arka kamera, küçük 1.5 inç ekran, dahili radyo, microUSB ve 1,650mAh bataryalı modern Nokia 3310'un nasıl görünebileceğini yansıtıyor. Telefonun 8GB dahili belleğe sahip olacağını ve 113 x 48 x 14 mm ebatlarıyla daha büyük bir gövdeyle gelebileceğini görüyoruz. Ancak halefi orijinal 22 mm'lik Nokia 3310'dan daha ince bir yapısı var.

Fiyat etiketi sızdırıldı

Cihazın gövdesi çizilmelere karşı koruma sağlaması için Linex kaplamalı polikarbonattan imal edilecek. Açıkçası, telefonun özellikleri resmi olarak 26 Şubat tarihinde açıklanacağı için o tarihe kadar tasarım ve teknik özellikleri üzerinde sadece tahmin yürütebileceğiz. Ancak telefon fiyatı konusunda bazı güvenilir bilgiler var. Sızıntılarıyla ünlü @evleaks modern Nokia 3310'un 63 dolar (59€) fiyat etiketine sahip olabileceğini söylüyor.

Tasarım ve özellikleri ne olursa olsun hepimiz ilk Nokia 3310 tanıtıldıktan yaklaşık 17 yıl sonra gelecek (umarız) yeni telefon için şimdiden heyecanlanmaya başlamış durumdayız. Nokia 3310'un orjinali dünya çapında 128 milyon adet satmıştı. Modern versiyonun kaç adet sattığını görmek ilginç olacak.

• Ne iğrenc telefon olmuş, 3310 ismini guvenip cikartmasinlar samsungda daha iyi altenatifleri var

• Konsept ile eskisi aynı D: Favorimiz;

Modern Nokia 3310 nasıl görünecek?

• Her defasında elimden düşürdüğümde, içim rahat bir şekilde, telefonumun üç parçaya( Arka kapak, Batarya ve Ön gövde) ayrılmış halini alıp birleştirdiğimde, çalışacağından %100 emin olduğum telefon. Ne yalan söyliyeyim "NOKIA 3310" haberleri beni heyecanlandırıyor.

• eğer bunu biliyorsanız sizde nokia'yı unutmamışsınızdır :D

Philips Camcoder Pro

• Orjinal 3310'u sürseler piyasaya bundan daha çok tutar bence.

• Sizi bilmem ama (kişisel bilgilere tasallut olan) ne akıllı telefon nede sosyal ağları kullanıyorum. Lumia 1320 var onu sadece tablet gibi kullanırım arada o.

Ve telefonu görünce heyecanlandım gerçekten. İlk defa bi telefonun çıkmasını bu kadar istedim.

Gelirse almayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: patren

Ne iğrenc telefon olmuş, 3310 ismini guvenip cikartmasinlar samsungda daha iyi altenatifleri var

Biriniz de iyi yorum yazmak icin gelin be kardesim

Ne derdiniz var su nokia yla

Sanki hic 3310 kullanmadiniz

Ha kullanmadiysaniz da bi kullanin sonra gelip yorum yapin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaleyDeskop

eğer bunu biliyorsanız sizde nokia'yı unutmamışsınızdır :D

Philips Camcoder Pro

eti camcorder kullanıyordum hocam ben bu arada 6600'da mp3'ü zil sesi yapmak için bilgisayar başında deliye dönen yaşıtlarıma selam olsun
  • vikings mp3 player vardı ne mp3ler çalardık 6600la
  • Yil olmus 2017 kardes,2000 yillarin muhabbetini yapma bana,ben bu foruma uye oldugumda kullaniliyordu 3310

Hadi ismine saygim var ama devir akilli telefon devri en kotu samsung 5610 gibi tasarim biraz daha hoş telefon yaparsin yeni 3310 bu devirde plastik sabun gibi biseye benziyor

Profilimden kayit tarihime bakabilirsin

• Fiyatı uygun olursa alınabilir.Yaşlılar ve akıllı telefondan anlamayanlar için gayet güzel olur.Piyasada eski model telefon kalmamış.60 yaşındaki hemen akıllı telefona nasıl alışsın.

• Sif hatira diye saklamak icin alirim 6600'imida atmaya kiyamiyorum duruyor hala

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yılan oyunu varsa almak isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

vikings mp3 player vardı ne mp3ler çalardık 6600la

PowerMP3, tek gecerdim.

Dustugunde kapagi 3310 gibi ayrilan bir 6630'um vardi. Telefon 2 sene benden neler cekmedi yine de ıhhh dememisti. Geriye donup kullandigim cihazlara baktigimda 2 sene dolu dolu kullandigim cihazlar sadece Nokialardi. Diger telefonlar ariza veriyordu bir sure sonra.

Buradan G500'u cikaran Toshiba'ya da Allah belanizi versin diyerek iyi dileklerimi iletmeyi borc bilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3110 kalıplı, zengin duran telefon
    3210 antensiz
    3310 ?
    3410 SMS-EMS-MMS
    3510 GPRS
    ...

hakikaten, neydi 3310'u özel yapan? Bence 3210 idi

• gerçek efsane 8810 un da yenisini yapsalar keşke.

• Bunun titreşimli ve titreşimsiz modelleri vardı. Titreşimsiz modele takılan bir kapak yardımıyla titreşim özelliği "yüklenebiliyordu". Bir tanıdığımız bizim eve gelmişti. İşadamıydı ve bu telefondan almıştı. Bakabilir miyim dedim. "Bak ama dikkatli ol. Biraz hassas bir telefon" dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

Yil olmus 2017 kardes,2000 yillarin muhabbetini yapma bana,ben bu foruma uye oldugumda kullaniliyordu 3310

Hadi ismine saygim var ama devir akilli telefon devri en kotu samsung 5610 gibi tasarim biraz daha hoş telefon yaparsin yeni 3310 bu devirde plastik sabun gibi biseye benziyor

Profilimden kayit tarihime bakabilirsin

Benim icin onemli olan kayit tarihiniz degil ki

Zaten bu adamlarin belli bi kullanici kitlesi var.onun icin boyle seyler yapiyolar .emin ol fiyat uygun olursa köyde yasayan dedelerim, orta yasli akrabalarim yine 3310 alir.

Bu herkes icin boyle bana kalirsa.

Tasarimi degil saglamligi ve sarji icin bu telefonu aliyo millet zaten.

Hadi iyi forumlar...

• Bu telefon günümüzde ancak vitrin süsü olur çünkü internete girmeden en az 12 megapiksel resim çekmeden kimse telefon kullanmaz günümüzde.

Ha bu özellikleri bu telefona koysan o küçüçük ekrana çözünürlük gitmez.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.