Şimdi Ara

Sony: Horizon: Zero Dawn'ın Seri Olma Potansiyeli Var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Sony Interactive Entertainment Birleşik Krallık Ürün Yöneticisi Jon Edwards, MCV ile gerçekleştirdiği bir röportajda Horizon: Zero Dawn hakkında bir takım yeni açıklamalarda bulundu. 

Jon Edwards ilk olarak Horizon: Zero Dawn'ın ileride bir seriye dönüşme ihtimalinin güçlü olduğunu belirtti.

"Oyunun arkasında harika bir stüdyo var ve şimdiye kadar ortaya çıkardığımız şeyler oldukça iyi karşılandı. Ayrıca birçok "2017'nin En Çok Beklenen Oyunları" listesinde yer almamız da güvenimizi arttırdı. Bence Horizon: Zero Dawn'ın heyecan verici yeni bir seri olması için çok fazla potansiyeli var - sadece beklemek ve görmek zorundayız."

Jon Edwards ayrıca ön siparişlerin de beklentilerine uygun olduğunu belirtti.

"Oyuncuların şimdiye kadar gösterdiği tepkilerden dolayı heyecanlıyız. Ön siparişler beklentilerimiz doğrultusunda. Oyuncular bu yeni deneyim için heyecanlı ve bu da ön siparişlere yansıyor." 

Daha önce Killzone oyunları ile tanıdığımız Guerrilla Games'in açık dünya aksiyon rol yapma oyunu türündeki Horizon: Zero Dawn 28 Şubat 2017 tarihinde Kuzey Amerika, 1 Mart 2017 tarihinde ise Avrupa bölgesi için çıkış yapacak. Oyun PlayStation 4'e özel olarak sunulacak.

• Hala bu oyunun olayını anlamış değilim.
  • Türkçe olsunda
  • BillBoss kullanıcısına yanıt
    O kadar imza kampanyadı yapıldı ama yine de olumlu veya olumsuz bir sonuçtan haber yapılmadı. Yani TR oyuncu kitlesini takan yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun notu : 7 - 8,5 arasi olucak
    Bazi yalaka sony siteleri yuksek verebilir ama oyun 7- 8 arasi bir kalitede. Ve inaniyorum ki bir bir kac saat sonra kendini tekrar edip sıkmaya baslayacak oyuncuyu.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: dinazorkulagi

O kadar imza kampanyadı yapıldı ama yine de olumlu veya olumsuz bir sonuçtan haber yapılmadı. Yani TR oyuncu kitlesini takan yok

Türkiyede insanları takan yok :D Oyuncuları mı takacaklar :D Kendi kendimize bile değer vermezken diğer insanların bize bakışı ne yönde olur sence?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kasatka

Oyunun notu : 7 - 8,5 arasi olucak
    Bazi yalaka sony siteleri yuksek verebilir ama oyun 7- 8 arasi bir kalitede. Ve inaniyorum ki bir bir kac saat sonra kendini tekrar edip sıkmaya baslayacak oyuncuyu.

bana da öyle geliyor kendini tekrar etme potansiyeli yüksek bir oyun bakalım nasıl olucak

• Oyun seri olacak diye yarım sonla bitmez umarım.

• Keşke Türkçe desteği ile gelseydi. O zaman daha olumlu bakardım. Ama şimdi oynamayı bile düşünmüyorum.

• 30 tl olunca alırız artık forumdan :D

• Yılın en iyi grafikli ve en devasa açık Dünya exc oyunu.
    Hertürlü ayıla bayıla oynayacağım. Çünkü hatasız kul yoktur, xboxta da oyun yoktur. Sony akar diğerleri bakar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanvai

quote:

Orjinalden alıntı: dinazorkulagi

Türkiyede insanları takan yok :D Oyuncuları mı takacaklar :D Kendi kendimize bile değer vermezken diğer insanların bize bakışı ne yönde olur sence?

Haklısın adamım :) ama maalesef dile getirmek zorundayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

Oyunu verilen puanlara göre almak zaten yanlış bir olay. İsterse hepsi sony yalakası olsun veya olmasın. Zaman teknoloji zamanı aç bir yerden yorum oku veya oyunun bit bölümünü izle sonra al. Çünkü verdiğimiz para miktatı bir zevk için çok fazla. İnce eleyip sık dokumak lazım. Rpg oyunlarının çoğunda bu durum söz konusu tekrarlama

• Bakıyorum demagoji almış başını gidiyor :) Bu iş tamamen ticari, bizi sevip sevmemeleri ile alakası yok. Adamlar geri dönüşü olmayan bir işe neden yatırım yapsın? Türkiye'den kazanacağı para yerelleştirmenin maliyetini karşılamıyor ki. Türk oyuncular olarak pazarımız güçlü değil, oyun almıyoruz, satışlar yerlerde geziyor, neden oyununu Türkçe yapmak için emek sarf etsin ki Guerilla Games? Bakma sen, seslendirilen oyunlar da Sony'nin kıyağıdır. Sony'ye maddi bir getirisi olduğunu düşünmüyorum. GoW 3 Türkçe geldiğinde keşke X360'a çıksa da kopya oynasak diyen zihniyet olduğu sürece daha çok ağlarız.

• quote:

Orjinalden alıntı: Kasatka

oyunu oynamadan atıp tutmak ne kadar doğru.. o zaman editörlerde inceleme yaparken oynamasın oyunu bu , bu kadar olcak desin. asdsadsa... türkçe çıkmıyor diye kuduruyorlar
  • benim birşey dikkati mi çekti.Bundan önceki oyunlarla, yeni çıkan oyunlara, destekledikleri diller konusunda bi baktım.Bir önceki oyunda olmayan arapça, son oyunlarda hep var (for honor,wwe2k17,wach dogs2 v.b).Buna karşılık mustafa yiğit beyin söz verdiği,bundan sonraki oyunlarımızda türkçe desteklenecek sözüne rağmen türkçe yok...
  • Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

benim birşey dikkati mi çekti.Bundan önceki oyunlarla, yeni çıkan oyunlara, destekledikleri diller konusunda bi baktım.Bir önceki oyunda olmayan arapça, son oyunlarda hep var (for honor,wwe2k17,wach dogs2 v.b).Buna karşılık mustafa yiğit beyin söz verdiği,bundan sonraki oyunlarımızda türkçe desteklenecek sözüne rağmen türkçe yok...yani burda demek istediğim, korsan kullanmada azçok aynı yerde olabileceğimiz, ülke olarak, onların bizimkilere karşın iyi iş çıkarmaları,bizim geriye gitmemiz...
  • ama TR dili potansiyeli yok

• far cry 3 videolarını görünce birden dedimki ulan bu oyun harika ya koşa koşa spotçuya gidip almıştım ps3 ingilizce tabi ne anlıcaktımki , ama öyle güzel bir ilerleyiş vardıki oyunu resmen yaşadım , sıfır ingilizceyle tüm hikayeyi anlamıştım , inanılmaz bir deneyimdi , aynısını watch dogs 2 de yaşadım sıfır ingilizce ve herşeyi anlamak anlayarak oynamak , buda oyunun kendini nasıl anlattığı ile ilgili , eğer bir oyun iyiyse o oyun kendini size anlatır ve yaşatır

• Bu oyun zerre ilgilendirmiyor artık beni. İşportaya düşünce alır oynarım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.