Şimdi Ara

Battlefield 1 Kış Güncellemesi Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Bugün, Electronic Arts ile DICE, Battlefield 1'in Kış Güncellemesini yayınladı. Bu güncellemede oyun için pek çok yeni özellik ve geliştirme bulunuyor. Güncellemeye dair detaylar şu şekilde: 

Kurdeleler

Artık oynarken Kurdele toplayabileceksiniz. Toplanacak 20 farklı tür Kurdele var. Her Kurdele topladığınızda 300 XP alacaksınız. Kurdeleler takım oyununu teşvik edecek ve sizi hedefleri oynamaya yönlendirecek.

Elit Kodeksler

Artık oyundaki birincil silahların sekizini almak için Elit Kodeks açmak mümkün. Tek yapmanız gereken ilgili silahların her biri için fazladan 500 düşman öldürmek. Pırıl pırıl bir Elit Kodeks almakla kalmayacak, 25.000 bonus XP’nin de sahibi olacaksınız. Yeni Sınıf Rütbeleri olduğunu da düşünürsek bir taşla iki kuş diyebiliriz.

Sınıf Rütbesi Üst Limitleri

Birincil Sınıfların hepsinde oyuncuların 10. Rütbeye ulaşma hızı bizi çok etkiledi. Sınıf Rütbesi yeni üst limiti artık 50. Bakalım bu limite ne kadar hızlı ulaşacaksınız! Ulaştığınız her yeni 10 Sınıf Rütbesinde bir Battlepack alacaksınız. 50’ye ulaştığınızda ise öldürme kartında düşmanlarınızı tiye alan pek hoş Sınıf yetenekleri kazanacaksınız. Üst limit Sınıf Rütbesi 50’ye doğru ilerlerken açabileceğiniz kilitli Künyeler de olacak.

Sunucular

Kış Güncellemesiyle birlikte merakla beklenen bazı ‘sunucu kirala’ özelliklerini de oyuna eklemiş oluyoruz. RSP adminleri artık oyun içi arayüzü kullanarak sunucularından oyuncu atabilecek ya da yaramazlık yapanları engelleyebilecek. RSP adminlerinin kendi sunucularına öncelikli erişimi de olacak.

Bir karşılaşma sona erdiğinde sonraki haritanın hangisi olacağıyla ilgili oylama özelliği de ekledik. Sunucudaki oyuncular iki seçenekli bir oylamaya katılacak. En çok oyu alan harita bir sonraki harita olacak. Seçenekler, sunucunun harita rotasyonundan rastgele seçilecek. Oylama tur sonu ekranında yapılacağı için turlar arasında ekstra süre harcanmayacak.

Bunların dışında daha birçok yenilik ve geliştirme bulunuyor. Tüm yama notlarına buradan Türkçe olarak ulaşabilirsiniz. 

Battlefield 1 şu anda PS4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda. 

• hayatımda verdiğim en boş para bu oyuna gitti iyimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antiboy -- 14 Şubat 2017; 21:51:51 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Battlefield 4 oynuyorum hala. Ben BF1 tum betalarina katildim be ilk betadan sonuncusuna oyunun Battfield hissi vermedigini daha cok o hissin cok daha fazla oyuncu ile Call Of Duty oynarmiscasina bir his verdigini ve bu yuzden oyunu almayacagimi soylemistim.

Bugun BF1 satislarindan tutun sunucularindaki oyuncu sayilarini o cok kotu cikis yapan BF4 ile karsilastirmislar ve BF4 bariz sekilde onde!
    Kaldi ki BF4 hala daha satiyor sasilacak sekilde. Battfield 1 kesinlikle olmamis Battfield oyunundan cok COD karisimi bir oyun olmus.
  • Battlefronta yeni guncelleme gelmis.
  • Antiboy kullanıcısına yanıt
    Bu yine iyi sen battlefront almamışsın.

bf4 teki gibi silahı kostümüze etmek lazım bu bir oyun gerçek değil yani izin verseler iyi olurdu silahlar çok sade geliyor .
  • Gelmiş Bf düşmanları şu oyuna laf etmeyin bari !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antiboy

hayatımda verdiğim en boş para bu oyuna gitti iyimi

Kesinlikle katılıyorum son senelerde aldığıma pişman olduğum tek oyun.bf4 e çok mu alıştım ondanmıdır diyecem ama bu oyunun silahları , sekmesi b... gibi yaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Gelmiş Bf düşmanları şu oyuna laf etmeyin bari !

Bence de kanka. Beğenmeyenlerin kafasına silah dayayalım zorla beğendirelim.

Kişisel zevkler falan önemsiz zaten.

• süper ötesi olmus helal olsun bf1 updateler cok iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Antiboy

hayatımda verdiğim en boş para bu oyuna gitti iyimi

bf hayranıyım ve malesef dediklerinize katılıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: KaleyDeskop

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Antiboy

hayatımda verdiğim en boş para bu oyuna gitti iyimi</blockquote>

bf hayranıyım ve malesef dediklerinize katılıyorum

Kusura bakmayın ama, siz oyun oynamayın bir daha beyler. komple bırakın.
    Herkes için en hayırlısı olur.
  • Performans ve optimizasyonu olumlu yönde etkileyen bir değişim olmuş mu?
  • 1. Dünya savaşını konu alacak dediklerinde çok sevinmiştim şimdi keşke günümüzde geçseydi diyorum. Oyunu kısa sürede tükettim. 400 saat oynadığım bf4 e geri döndüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Battlefield 4 oynuyorum hala. Ben BF1 tum betalarina katildim be ilk betadan sonuncusuna oyunun Battfield hissi vermedigini daha cok o hissin cok daha fazla oyuncu ile Call Of Duty oynarmiscasina bir his verdigini ve bu yuzden oyunu almayacagimi soylemistim.

Bugun BF1 satislarindan tutun sunucularindaki oyuncu sayilarini o cok kotu cikis yapan BF4 ile karsilastirmislar ve BF4 bariz sekilde onde!
    Kaldi ki BF4 hala daha satiyor sasilacak sekilde. Battfield 1 kesinlikle olmamis Battfield oyunundan cok COD karisimi bir oyun olmus.

http://bf1stats.com/
    https://bf4stats.com/

• Bu oyuna çamur atanlar, oyunu satın aldığında herkesi ipe dizecegini sanıp, ama hiçbir şey başaramayan, sürekli ölenler olduğunu düşünüyorum. BF1 tartışmasız gelmiş geçmiş en iyi FPS oyunlarındandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi btk06 -- 15 Şubat 2017; 10:50:9 >
  • Oyunun multiplayeri tamamen fiyasko cikti. Bf4 cikisinda sadece primary olarak 60 kusur silah barindiriyordu Bf1 ise hem primary hem secondary 25 tane silah var toplamda. Ustelik Bf4'teki gibi customize edemiyoruz. Oyun kendini cok cabuk tuketiyor. Wikipedia dan WW1 silahlarina bakarsaniz tonlarca silahin oldugunuda goreceksiniz. DICE Battlefrontta yaptigini yine burdada yapti. Bir de bu oyunun en iyi FPS oyunu oldugunu iddia eden komik arkadaslar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • COD bebeleri bfci kılığında oyuna laf etmeye başlamış yazık :) Silah sayısına göre oyunu değerlendiriyo samaka

• quote:

Orjinalden alıntı: vaporx54

COD bebeleri bfci kılığında oyuna laf etmeye başlamış yazık :) Silah sayısına göre oyunu değerlendiriyo samaka

Kekoya gel, her eleştiren codcu bebe mi oluyor lan?

Adam beğenmemiş, sıkılmış (ki beni de sıktı BF4'e döndüm). Eleştirme hakkı yok mu?

"Oooo Dice oyun çıkardı, sorgusuz sualsiz beğenelim". Ağır keko.

Bir de ümit etmişler "ımı DLC'lir ili dizilir" diye. Ahahhahaha.

• Burada oyunu cod ile karşılaştırmak veya başka bir oyunla karşılaştırmak anlamsız. Kış güncellemesi bu.infinity kötüydü olacağı da belliydi.bu güncelleme ile gelen optimizasyonu, performansı olumlu yönde etkileyen bir durum oldu mu?
  • quote:

Battlefield 4 oynuyorum hala. Ben BF1 tum betalarina katildim be ilk betadan sonuncusuna oyunun Battfield hissi vermedigini daha cok o hissin cok daha fazla oyuncu ile Call Of Duty oynarmiscasina bir his verdigini ve bu yuzden oyunu almayacagimi soylemistim.

bf4 satış ve oyuncu sayısında bf1den önde mi? ne kullanıyosunuz acaba? şuan bile bf1 satışları bf4ten fazla, bf4 ta 2013te çıkmış ama bf1 satışlarda şimdiden öne geçmiş. ayrıca bf1in online oyuncu sayısı da bf4ün yaklaşık 4 katı. biraz alçaktan salla be kardeşim. bak bu da resmi açıklama

https://www.vg247.com/2016/11/01/total-battlefield-1-player-base-for-the-first-week-was-nearly-double-that-of-battlefield-4/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 15 Şubat 2017; 16:25:42 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.