Şimdi Ara

600$'lık içerik Humble Bundle ile 30$'a, tüm gelir sivil toplum kuruluşlarına

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 600 width=lık içerik Humble Bundle ile 30 width="720" height="" />a, tüm gelir sivil toplum kuruluşlarına" width="720" height="" />

İndirimli bir fiyata oyun, çizgi roman veya kitap paketi satışları ile tanıdığımız Humble Bundle, zaman zaman sivil toplum kuruluşlarına da destek oluyor. Yeni başlayan kampanya şimdiye kadar yapılanın en iyisi durumunda.

Büyük Bağış Miktarı

Humble Freedom Bundle adındaki yeni kampanya elde edilen tüm geliri Amerika Sivil Özgürlükler Birliği, Sınır Tanımayan Doktorlar ve Uluslararası Kurtarma Komitesi’ne bağışlıyor. Paketlere minimum 30$ bağış yapılıyor ve Humble da yapılan yardımlara ek olarak 300 bin dolara kadar aynı miktarı kendisi bağışlıyor. Platform ilham verici çalışmaları nedeniyle bu üç kuruluşun seçildiğini ifade ediyor.

Önemli olması nedeniyle paketlerde sunulan içerikler de önemli. Geçmiş yıllarda dikkat çeken The Witness oyunu, Stardew Valley çiftçilik simülasyonu, Invisible Inc. ajan-strateji oyunu, The Stanley Parable, Super Hexagon, Super Meat Boy, World of Goo, Superbrothers: Sword and Sworcery EP, VVVVV, RocketsRocketsRockets, Mini Metro, Song of the Deep bunlar arasında.

Ayrıca Bkz.Xiaomi Redmi Note 4X satışa çıkıyor

Sunulacak içeriklerin toplamda 600$ civarında değeri olduğu belirtiliyor. Humble bağış süresi boyunca daha fazla içeriğin paketlere ekleneceğini dile getiriyor. Humble Freedom Bundle kampanyası 20 Şubat 2016 tarihinde başlayacak. Pakete kaynaktaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

• kampanya şu an aktif.20 şubata bitiyor gibi.haberin o kısmı hatalı.
  • Çöp.

• Arkadaş 30$'da az değil ki

• 120tl ....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Link koysanızda sizin haberinizden gitsek siteye keşke.

• Sınır Tanımayan Doktorlara bağış yapardım ben herhalde. (Yapardım 30 Dolar 110 TL olmasaydı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mskblt

Link koysanızda sizin haberinizden gitsek siteye keşke.

haberin altında kaynak yazan bi yer var orası işte
  • Çöp diyenleri görünce kafamda bir damar patlıyor. Hayatında orjinal ürün almamış veya tek aldığı Fifa/H1Z1/COD gibi gerçek çöp olanlar ne yazıyorsunuz buraya.

• H34RTL3SS kullanıcısına yanıt
    Kaynak demiyorum.humblebundle sitesinin linkini diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KozmoMan

Çöp diyenleri görünce kafamda bir damar patlıyor. Hayatında orjinal ürün almamış veya tek aldığı Fifa/H1Z1/COD gibi gerçek çöp olanlar ne yazıyorsunuz buraya.

Çöpler tabi, neresi 600 dolar eder şunların? 1000 tane 1 dolarlık saçma salak oyun koyup sunsalar ooo süper mi demek zorundayız? Amerikada olsam aman 30 dolarmış der alırdım ama burada 120 lirayı şu oyunlara vermenin hiçbir manası yok, zaten girsem baksam profilinde alınıp oynanmamış zilyon tane indie oyun vardır kesin. Bunların akıbeti de farklı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mskblt kullanıcısına yanıt
    iki mesajınızıda yazmadan önce anasayfa haberinde kaynağın ne olduğuna baktınızmı ? baksaydınız yazma gereği duymazdınız
  • Haberin kaynağını değiştirdi ben yazıyı yazdıktan sonra boşuna yazmadım yani merak etme.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.