Şimdi Ara

Ghost in the Shell'in yeni fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Ghost in the Shell'in yeni fragmanı yayınlandı
    Önümüzdeki ay vizyona girecek olan Ghost in the Shell, geçtiğimiz aylarda yayınlanan ilk fragmanı ile sinemaseverleri heyecanlandırmayı başarmıştı. Bu ilk fragman ile birlikte 2017'nin en merak edilen filmleri arasına girmeyi başaran Ghost in the Shell için bekleyiş sürerken, filmden bir fragman daha yayınlandı.

Manga dünyasının en sevilen serilerinden birini beyaz perdeye taşıyacak olan Ghost in the Shell; en tehlikeli suçluları ve hackerları durdurmak için kurulan Section 9 adlı özel bir polis timini yöneten, yarı insan yarı makine Major'ın hikayesini anlatacak. Türünün tek örneği olan Major önderliğindeki Section 9, tek amacı siber teknolojilerin gelişmesini engellemek olan radikal bir hacker ile karşı karşıya gelecek.
     Ghost in the Shell'in yeni fragmanı yayınlandı
    Masamune Shirow'ün ünlü manga serisi daha önce çeşitli animasyon filmlere kaynaklık etse de, ilk kez canlı aksiyon (live action) film olarak sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Snow White and the Huntsman ile adını duyuran Rupert Sanders'ın yönettiği filmin başrollerinde Scarlett Johansson, Pilou Asbaek, Takeshi Kitano, Juliette Binoche, Michael Pitt ve Michael Wincott yer alıyor. Ghost in the Shell, 31 Mart'ta vizyona girecek.

• Gelsede izlesek Gençliğimizin çizgi filmlerindendi. Bu sene Guardians of Galaxy ile birlikte beklediğim iki filmden ilki...

• fragmanlar tat kaçıran oldu artık güzel olacağını düşündüğüm filmlerin fragmanına dahi bakmıyorum

• Stand Alone Complex i biraz izlemiş biri olarak ben de hayli merak ediyorum filmi. YGS den sonra inşaallah filmi izlemeye tadımız kalır.
  • Bu fragmanların da iyice suyunu çıkardılar. Neredeyse filmin hepsini yayınlıyorlar, hikayenin en önemli yanlarını gösterip sürprizleri öldürüyorlar. Filmi baş karakter olan Major'un aslında kurtarılmadığını, kullanıldığını, kandırıldığını ve düşmanla işbirliğine gireceğini bilerek izleyeceğiz.

• Vay be Puppet amcayıda güzel modellemişler fena olmuş.

Ah ah millette ne robotlar bizde mutfak robotu var anca

Matrix'in ilham aldığı animeyi film yapmamaları ayıp olurdu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redoracle -- 14 Şubat 2017; 1:5:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Bu fragmanların da iyice suyunu çıkardılar. Neredeyse filmin hepsini yayınlıyorlar, hikayenin en önemli yanlarını gösterip sürprizleri öldürüyorlar. Filmi baş karakter olan Major'un aslında kurtarılmadığını, kullanıldığını, kandırıldığını ve düşmanla işbirliğine gireceğini bilerek izleyeceğiz.

:))

Sen orjinal animeyi izlememişsin anlaşılan. Zaten filmin konusunu ve tüm detaylarını bilerek izleyecek pek çok insan :)
  • Keşke film değilde dizi olsaydı. En azından 10 bölümlük falan kısa bir dizi çok mu şey istiyorum :(

• quote:

Orijinalden alıntı: aktorun

quote:

Bu fragmanların da iyice suyunu çıkardılar. Neredeyse filmin hepsini yayınlıyorlar, hikayenin en önemli yanlarını gösterip sürprizleri öldürüyorlar. Filmi baş karakter olan Major'un aslında kurtarılmadığını, kullanıldığını, kandırıldığını ve düşmanla işbirliğine gireceğini bilerek izleyeceğiz.

Sen orjinal animeyi izlememişsin anlaşılan. Zaten filmin konusunu ve tüm detaylarını bilerek izleyecek pek çok insan :)

Bak ne güzel demişsin 'sen orjinal animeyi izlememişsin anlaşılan' :) 'Pek çok insan' dediğin, sinema seyircisiyle kıyaslandığında çok küçük bir grup.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Filmi izlemiş kadar olduk. gitmeye gerek yok.

• Animeye sadık kalınmış. Otomobiller bile 90'lı yılların gelecek kafası ile modellenmiş. Umarım keyifli bir film olur.

• Puanı kaç olur bilmem de bana göre çöp olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossmatch

Animeye sadık kalınmış. Otomobiller bile 90'lı yılların gelecek kafası ile modellenmiş. Umarım keyifli bir film olur.

Baştaki resim açılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktorun

quote:

benim haberim yoku hiçbirinden (spoiler) dedikleri şey nedir nedir... :) o bornoz gibi şeyi çıkarırken bir hüloo diyişim var dedim aha kapatıyolar DH yi :)
    bu kadar ayrıntı vermeselerdi daha iyi olurdu merak edip bakayım dedim hakikaten izlemiş kadar oldum

• How is she when she doesn't surf?
    How is she when she doesn't surf?
    How is she when she doesn't surf?
    I wonder what she does when she wakes up?
    When she wakes up?

diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Puanı kaç olur bilmem de bana göre çöp olacak.

Lucy kadar kotu olacak bence puanida 6.5 falan olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Puanı kaç olur bilmem de bana göre çöp olacak.

Önce bir izleseydin ?
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    95 yapımı anime filmini izledim, onun yolundan gideceklerse senaryo veya kurgusu çöp olur.
  • Scarlett Johansson hayranları sabırsızlıkla filmin çıkmasını bekliyordur kesin.

• Güzel

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.