Şimdi Ara

İşte karşınızda LG G6'nın ön paneli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    LG yaklaşık 13 gün sonra Mobil Dünya Kongresi kapsamında yeni amiral gemisi telefonunu tanıtmak için bir etkinlik düzenleyecek. Geçtiğimiz ay G6'nın sadece arka kısmını gösteren bir fotoğrafı sızdırılmıştı ve şimdi de ön panelinin açığa çıkma zamanı geldi. IT Home, LG G6'nın ön panelini gösteren gerçek bir fotoğraf yayınlamış durumda. Görsele baktığımızda telefonla ilgili önceki söylentileri doğrular bir görünüme sahip olduğunu görüyoruz. Ayrıca cihazın bir G6 prototipi olabileceğini de ekleyelim.

Ayrıca Bkz.Yeni nesil Nissan Leaf'in casus fotoğrafları ortaya çıktı
    Resimdeki G6'nın geniş bir ekranı, ince çerçeveleri ve yuvarlatılmış köşelerinin olduğunu görüyoruz. Önceki söylentilere göre akıllı telefon 1440 x 2880 piksel çözünürlüklü 5.7 inç 18:9 LCD ekrana sahip olacak. Ön kamera ve sensör önceki sızıntılarda olduğu gibi aynı konumda yer alırken LG logosu ekranın altına yerleştirilmiş görünüyor. Çift kavisli tasarım dışında G6'nın bazı yönleriyle Galaxy S8'e benzediğini (şimdiye kadarki sızıntılara göre) söyleyebiliriz.

Suya dayanıklı yapı ve Snapdragon 821 SoC

G6'nın suya karşı IP67 veya IP68 koruması ile geleceği ve Qualcomm'un Snapdragon 821 işlemcisiyle çalışacağı söyleniyor. LG, bildiğiniz üzere G6'da modüler tasarıma yer vermeyecek. Ayrıca gelen haberlere göre şirket yaklaşan telefonunda Google Assistant özelliğini kullanmak üzere arama deviyle işbirliği yapmış durumda. G6'nın ayrıca 4GB RAM'le gelmesi ve kutudan Android 7.0 Nougat'la çıkması bekleniyor.

Telefonun arkasında, G5'te gördüğümüze benzer parmak izi tarayıcısıyla çift kamera dizilimi yer alacak. G6'nın 7 Nisan'da ABD'de satışa çıkması beklenirken, Güney Kore'li müşteriler 9 Mart'ta telefonu satın alabilecekler. Yeni amiral gemisi 26 Şubat'ta LG'nin Barselona'daki Mobil Dünya Kongresi'nde düzenleyeceği basın toplantısında tanıtılacak.

• Lansmanda yeni soluk. Yakinda, pili ekranı işlemciye ayrı lansmanda düzenlerler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece 3 haftaligija donanimhaber oluverin..

Herkes amd kulislerinde fink atarken siz telefonun incigidir boncugudur haber yapiyorsunuz..

Benimde merak ettigim bi cihaz ama bu funya alternatifi var.

Ve 5 yildir g6 yi beklemiyoruz..

• 2.600 mAh - 3.000 mAh arası batarya ile piyasaya çıkarsan ölü doğarsın haberin olsun. Malum LG'nin enerji tüketimi çok yüksek oluyor.

• ekran kasa oranı gayet güzel , gelsin bakalım.

• Artık bu tarz telefon haberlerini cok takip etmek istemesem de görüyorum lgnin yine başarısız olacağını düşünüyorum, zamaninda z3 donemi falan buradaki çoğu kişi sony fanboyuydu ama sony sürekli zarar ediyordu, beğenilen her telefon alınmıyor, iPhone 7 mesela iPhone 6se göre cok büyük farklar olmamasına rağmen üst sürüm olması bile iyi satış yapmasını sağlıyor.

Bu tarz haberleri takip edip vaooov telefona bak demek tamamen kendi kullandığımız telefonlara haksızlık belirli bir yerden sonra telefonu güncellemeyi bırakıp çok iyi bir şekilde kullanabiliriz, büyük bos güncellemeler benim icin eski modelleri yormak üzere geliştiriliyor, ha burada adamlar da haklı bir sürümü en son model üzerinde optimize etmek digerlerine o kadar özen göstermemekte de haklılar.

• Lg gibi oval tasarım mı?

Sony gibi daha köşeli tasarım mı?

• Tamam ekranın kenarları ince ama umarım ekranin icinde köşelerde siyah boşluk koymazlar yoksa kasanin kenarlarini ince yapmissin ne anlami kaldi ???

Pilinde gelişme vakti geldi artık .4 yıldır lg g2 yi değiştirmek için sebep arıyorum ama g3 g4 ve g5 kronik sorunlu cihazlardı değiştirmedim. Insallah g6 da lg bu hatalari tekrarlamaz da alırız ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gallagher2001 -- 14 Şubat 2017; 5:9:9 >
  • ekran kasa oranı ne işime yarar altta gerçek butonlar olmadıktan sonra
    çift kamera ne işime yarar optik zoom olmadıktan sonra
    bataraya ne işime yarar 5000 mha olmadıktan sonra
    peki bunu bana kim veriyor asus zenfone 3 zoom ekstradan çift hat 2 tb genişleme 126gb hafıza 4 gb ram daha ne olsun oturup oyun oynucak halim yok oynucaksam ps4 alırım :)

kutu açılımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axesis -- 14 Şubat 2017; 5:55:5 >

• Ön taraftan çok sıradan Gözüküyor...

• Güzel görünüyor cihaz. Siyah ya da gri rengi daha da hoş duracaktır. Asıl mesele fiyatı. Bakalım ülkemizde nasıl bir fiyata sahip olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: axesis

ekran kasa oranı ne işime yarar altta gerçek butonlar olmadıktan sonra
    peki bunu bana kim veriyor asus zenfone 3 zoom ekstradan çift hat 2 tb genişleme 126gb hafıza 4 gb ram daha ne olsun oturup oyun oynucak halim yok oynucaksam ps4 alırım :)

kutu açılımı

Bu çift kameralı telefonlarda iki kameranın açıları farklı olunca niye optik zoom diyorlar hiç anlamıyorum. Optik zoomun ne olduğunu bilmiyor mu kimse acaba?

Zenfone 3 zoomda iki kameranın biri 25 mm diğeri 59 mm yani bu telefon sana ya 25 mmlik açıyla görüntü veriyor ya da 59 mmlik açıyla. 59\25=~2.3 oluyor ve diyor ki 2.3x optik zoom yapıyorum ben. Yok yaa? Hadi bana 30 40 50 mmlik açıları dijital yakınlaştırma yapmadan sunsana? O zaman ben sana optik zoom yapıyorsun diyim..

Aynı şey Apple için de geçerli. Karşımıza geçip teknoloji editörleri bile bize optik zoom diye anlatıyor ya bunu deli oluyorum. Ona bakarsak lg g5 de optik zoom yapıyor. Çünkü iki kameranın biri 12 mm diğeri 29 mm. 29/12=~2.4 napıcaz şimdi?

• axesis kullanıcısına yanıt
    Sen ne ayaksın la her haberin altına Asus rivali yapıyon??

Babanın malı ise eğer birşey demicem de,sen Asus kullanıyon diye geri kalan da mı Asus kullanmak zorunda,kullanmazsa aptal mı hissediyorsun ulan bir ben aldım bunu diye ?

• axesis kullanıcısına yanıt
    Her konuda zenfone 3 reklamı yapıyonda kardeş ,güzel telefon amenna birçok özelliği gerçekten iyi ama depolama birimi ufs değil ve işlemcisi o kamera donanımı yanında zayıf kalıyor yoksa benimde ciddi ciddi düşündüğüm bir model

• LG bu sefer akıllanmış ilk önce yedek parça üretiyor, tabii şimdi çok fazla ghost screen sorunu çıkacak diye hemen yedek panel üretmiş. :) Tebrikler LG

• Sd 821 ile gelirse rakiplerinin gerisinde olur. Fiyat bandinin s8 vb. Alternatiflerinin altinda olacagini tahmin ediyorum. 5,7" olurza 3300 ve uzeri mAh batarya koymalari mumkun. Uygun fiyatla girerse iyi satis rakamlari elde edebilir. Eger kronik problemleri devam etmezse G6 LG yi kurtarir.

• pokemun oynarken 3 saate 38km yol katedince %100 den %73 e anca düşüyor full ekran açık gps açık konum değiştirerek batarya diye buna derim 5000 mha dünyanın en ince bataryası şov yaparken lg dende böyle birşey bekliyorum öyle dev ekrana 3000 mha koyacaklarsa hiç gerek yok :) benim için tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: mail_er

quote:

Orijinalden alıntı: axesis

ekran kasa oranı ne işime yarar altta gerçek butonlar olmadıktan sonra

kutu açılımı

Bu çift kameralı telefonlarda iki kameranın açıları farklı olunca niye optik zoom diyorlar hiç anlamıyorum. Optik zoomun ne olduğunu bilmiyor mu kimse acaba?

Zenfone 3 zoomda iki kameranın biri 25 mm diğeri 59 mm yani bu telefon sana ya 25 mmlik açıyla görüntü veriyor ya da 59 mmlik açıyla. 59\25=~2.3 oluyor ve diyor ki 2.3x optik zoom yapıyorum ben. Yok yaa? Hadi bana 30 40 50 mmlik açıları dijital yakınlaştırma yapmadan sunsana? O zaman ben sana optik zoom yapıyorsun diyim..

Aynı şey Apple için de geçerli. Karşımıza geçip teknoloji editörleri bile bize optik zoom diye anlatıyor ya bunu deli oluyorum. Ona bakarsak lg g5 de optik zoom yapıyor. Çünkü iki kameranın biri 12 mm diğeri 29 mm. 29/12=~2.4 napıcaz şimdi?

Koyarsın çekim görüntüsünü görürüz zoom yapıyomu yapmıyomu olay basit .. sağdan soldan duyduklarınla hareket etme .. gerçek görüntüyü koy bakalım zoom yapıyomu g5 :)

• Çerçevesiz telefon dediklerim bumu? G2 den beri beklediğim bumu?
  • bunu bile üşenmemişler haber yapmışlar diğer teknoloji sitelerinden 1 adım önde olma çabaları aaahhh ah

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.