Şimdi Ara

İnternetim çok yavaş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ADSL 3GB 1024 kullanıcısıyım. tek ben kullanıyorum başkalarına hat felan vermedim.
    ama internet diğer bilgisayarlara göre yavaş internet çalışıyor
    sistemim
    P4 3.06
    512 ram
    160 gb
    256 geforce
    yardımlarınız için şimdiden tşk...

• internet gene s*çtı 10 ile iniyo
  • hakkatten gene ettiler içine ne oldu anlamıyorum allah allahhhh... sabırrrrrrr...
  • İşletim sisteminde worm yani solucan olabilir.
    Bi tane sağlam virüs prg bul tarattır Türktelekomdada suç olabilir
    quote:

Orjinalden alıntı: wafwaf

Arkadaşlar ADSL 3GB 1024 kullanıcısıyım. tek ben kullanıyorum başkalarına hat felan vermedim.
    ama internet diğer bilgisayarlara göre yavaş internet çalışıyor
    sistemim
    P4 3.06
    512 ram
    160 gb
    256 geforce
    yardımlarınız için şimdiden tşk...
  • Kaspersky 6.0 kullanıyom iyimidir ve ad-aware var registry mechanic'de unutmadan sölim
    normalde 258/1024 olması gerekirken 128/1024 gözüküyo ip adresimi girdiğimde çıkan adreste...
  • quote:

Orjinalden alıntı: wafwaf

Kaspersky 6.0 kullanıyom iyimidir ve ad-aware var registry mechanic'de unutmadan sölim
    normalde 258/1024 olması gerekirken 128/1024 gözüküyo ip adresimi girdiğimde çıkan adreste...

Güvenliğin iyi de arkadaşım maalesef yine bir problem var galiba... Ne zaman düzelecek telekom bu hatlar bıktık vallahi
  • Benim de çok yavaş şu an internetim. Biraz radyo dinleyeyim dedim online dinleyemiyorum bir türlü. Youtube videoları desen 256 hızından daha yavaş açılıyor
  • Kablolar koptuktan sonra 2-3 gün gayet iyiydi ama son birkaç gündür ölüm adeta. Çok yavaş ve sinir bozucu.

Sayfalarda takılıyor kalıyor, Mozilla'da da fazla sekme açınca sayfa açılmazsa PC donup kalıyor.
  • evet şu an çok yavaş internet yine var bişeyler bide senin bağlı olduğun portta çok yüklenme varsa ondan sen etkileniomuşsun böle bide saçmalık varmış..fiber optik e geçilsede kurtulsak artık şu yavaşlıktan..
  • istanbul sarıyerdeyim bağlantı gayet güzel
  • baglantı gene batık aglıyacagım ya bune
  • bağlantı akşamları bu saatde bocalıyor benimde sonra kendine geliyo nedne anlamadım..?
  • benım şuanda cok iyi
    belki 256kullanicisiyiz diye pek etkisi olmuyo ama emule 24-25 kps
    sayfalarda catir catir jet hızında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.