Şimdi Ara

3 GB 1024/256 Limitliden Limitsiz 256/64 geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 GB 1024/256 Limitliden Limitsiz 256/64 geçiş mümkün mü ve mümkünse bu tarife değişikliğini yapmak için en son ne zaman başvurmak gerekiyor?Eğer bir bilginiz varsa bu konuda paylaşır mısınız?1024/256 hızda olup 3 GB limitli kullanmak istemiyorum kotayı aşacaz diye doğru düzgün internet kullanamıyoruz sınırsız olursa daha rahat ederiz gibime geliyor.Evet arkadaşlar yukarıdaki sorum hakkında bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim.

• geçmek mumkun tabikide telefon kimin üstüne kayıtlıysa o gidip bolge telekom a dilekçe verecek en uygun zaman ay sonundan 2-3 gün önce geçmek
  • elbette geçebilirsin,
    telekoma gidip hazır dilekçeyi dolduruyorsun ve geçiş yapıyorsun.
  • ayrica o anda hızın düşüyor ve sınırsız oluyorsun
  • Limitsiz 256/64 tarifesini kullanan arkadaşlar bu hızda internet çok mu yavaş oluyor?Mesela internetten üzerinden oyun oynanması imkansız gibi bir şey mi oluyor?Bir müzik indireceğimiz zaman 1 saatte mi iniyor ya da internette surf yaparken bir sayfa 2 dakikada da mı açılıyor herkes çok yavaş diyor da 256 kullananlar hız durumuna açıklık getirirse 256/64 tarifesine geçmek isteyenlere faydalı olacaklar bu konuda paylaşımda bulunabilir misiniz?
  • yok arkadaşım ben geçtim.hızım düşsede ben memnunum fatura olarak.10 gb ortalama veri indiriyorum ayda hız düştü ama veri indirmede sınır olmadığı için hala 10 gb indiriyorum. kendimi kısmıyorum. oyun oynamak için 256 hiç iyi değil.sörfte ve indirmede çok kötü değil. 1 dakikada indirdiğin veri 4 dk iner.işin ne az bekle:))) paltalk kullanıyorum onda upload 64 bit olduğunda gündüz sorun olabiliyor.gece sorun yok.ama genel olarak 10 Gb 1024 3gb limit olduğunda yaklaşık 90-100 arası fatura geliyordu şimdi bunu 49 da sabitledim.hardisk bütyük olsa 50 gb indiririm ayda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.