Şimdi Ara

Facebook'tan Sevgililer Günü’ne özel aşk temalı kartlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Facebook'tan Sevgililer Günü’ne özel aşk temalı kartlar
    Önemli gün ve etkinlikler için özel tasarımlara imza atan Facebook, her yıl olduğu gibi bu sene de Sevgililer Günü’nü boş geçmeyecek. Ana akış ekranının üst bölümüne pembe ve kırmızı renklerin ağırlıkta olduğu 14 Şubat kartları ekleyen sosyal ağ, böylelikle çiftleri paylaşım yapmaya teşvik ediyor.

Ayrıca Bkz.Vladimir Putin, Volkswagen'a yardım etme sözü verdi
    13 Şubat Pazartesi günü aktifleşecek özellikle birlikte aşk temalı kartlar eşliğinde Sevgililer Günü mesajı paylaşabilmeniz mümkün. Görünüşe bakılırsa New York ve Londra’daki sanatçılar tarafından hazırlanan tasarımlara haber akışında sık sık denk geleceğiz.

Diğer taraftan Messenger için de bir güncelleme yayınlamaya hazırlanan Facebook, sohbet uygulamasına yine Sevgililer Günü temalı kalp, yüzük, ayıcık, çiçek ve çikolata gibi birçok etiket ve filtre ekleyecek. Sosyal ağdan yapılan açıklamaya göre 14 Şubat'taki kullanıcı etkinliğinin normal zamanlara nazaran yaklaşık yüzde 25 daha yüksek olduğu belirtiliyor.

• Bu sevgililer gününün bu kadar abartılmasının sebebi kadınlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgilisi olmayanlar gelmiş hemen ;)

• Senenin en nefret uyandiran gunu. Gecse de kurtulsak bi

Her yerde gozumuze gozumuze sokulmasindan gina geldi. Ayrica zorunlu hediye alma gunune donustu artik.

• Utanmasalar 364 gün önceden reklam yapacaklar, ne kadar abartılan bir gün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgililer günü gavur işi kanmayın bu oyunlara :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Sevgililer günü gavur işi kanmayın bu oyunlara :D

yav he he.sevgiline acıyorum varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolgá

quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Sevgililer günü gavur işi kanmayın bu oyunlara :D

yav he he.sevgiline acıyorum varsa.

Azıcık beynin olsa bakarsın lan bu Valentine kim niye bu günün adı İngilizce'de Lovers' Day olarak geçmiyor Aziz Valentine de kim ola ki.
    Birbirini sevene her gün sevgililer günü illa bunu ispatlamak için hediye falan almaya gerek yoktur ama tek eliyle yorum yazana ne anlatabilirsin ki
    Ha bi de dipnot:
    Benim sevgilime acıdığın kadar ellerine acısan kendine çok daha hayrın dokunur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.