Şimdi Ara

İE7 ARAMA MOTORU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ie7deki arama motoru olarak varsayılan google yaptım ama ingiltere google dan arıyo

bunu Türk google a çevirebilirmiyiz

güya kolaylık ama yine sıkkullanılanlara gitmek zorunda kalıyorum

• ben google toolbar kurunca türk google oldu orası...
  • quote:

Orjinalden alıntı: iPodMania

ben google toolbar kurunca türk google oldu orası...

yuaw varolan bitane var zaten bi tane daha kurmak istemiyorum

elimde olsa onuda iptal ederimde değil işte

seçeneklerde yok kaldırmak

ama varkende işe yarasın diyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orjinalden alıntı: iPodMania

ben google toolbar kurunca türk google oldu orası...

yuaw varolan bitane var zaten bi tane daha kurmak istemiyorum

elimde olsa onuda iptal ederimde değil işte

seçeneklerde yok kaldırmak

ama varkende işe yarasın diyorum
    bendede öyleydi google toolbar kurdum hemen türkçe oldu..onu kurduğunda 2 tane olmuyo bi tane oluyo..ingiltereden türkçeye dönüo..bi türkçe toolbar kur kurtul..
  • hemen cevap verelim fakat şu an pardusda olduğum için ezbere olacak

arama motoru ekle seçeneğini biliyorsun google ekleyebildiğine göre o sayfayı açıyorsun daha sonra sağda sarı çerçeve olan yere bakıyorsun adres kısmına yazacağın adres şöyle olmalıwww.google.com.tr'yi aç ve sonra TEST kelimesini yaz ve search'e bas sonuçlar çıkınca adres çubuğunda olan adresi aynen buraya yapıştır daha sonra kafana göre bir isim yaz sonra seçim ekranında bunu var sayılan yap ve ingilterenin olan google oradan kaldır. ben bu yöntemi kullandım yüzde yüz çalışıyor fakat win başına geçersem tekrar bakarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zwandar

hemen cevap verelim fakat şu an pardusda olduğum için ezbere olacak

arama motoru ekle seçeneğini biliyorsun google ekleyebildiğine göre o sayfayı açıyorsun daha sonra sağda sarı çerçeve olan yere bakıyorsun adres kısmına yazacağın adres şöyle olmalıwww.google.com.tr'yi aç ve sonra TEST kelimesini yaz ve search'e bas sonuçlar çıkınca adres çubuğunda olan adresi aynen buraya yapıştır daha sonra kafana göre bir isim yaz sonra seçim ekranında bunu var sayılan yap ve ingilterenin olan google oradan kaldır. ben bu yöntemi kullandım yüzde yüz çalışıyor fakat win başına geçersem tekrar bakarım

sağolun arkadaşlar yardımlarınız için

oldu artık

• BEN BECEREMEDİM....... Internet esplorer bu arama sağlayıcısını yükleyemedi. bilgilerinde bir sorun var diyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: challenger13

BEN BECEREMEDİM....... Internet esplorer bu arama sağlayıcısını yükleyemedi. bilgilerinde bir sorun var diyor...

normal google yi aç oraya TEST yaz ve ara de, çıkan linki arama çubuğu ayarlarında link yazan yere yapıştır. Altındaki kutuyada arama sitesinin ismini yaz hepsi bu kadar yada

yada daha kolay bir yoluhttp://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=TEST&btnG=Google%27da+Ara&meta= bu linki ayarlara gelip yapıştır dediğim gibi alttaki kutuya aramanın ismini yaz ekle de

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.