- x
FM TRANSMİTTER'LER
637 Cevap221830 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     2 3 4 5 6 7 8 [10]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1450 Mesaj
2 Mart 2011; 23:13:27 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Evet oyle goruluyor galıba

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v4.2 İşletim Sistemi

Sansa FUZE & Rockbox

1450 Mesaj
3 Mart 2011; 17:31:45 

Kullanıcı yorumları beklıyorum hala ?

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v4.2 İşletim Sistemi

Sansa FUZE & Rockbox

491 Mesaj
4 Mart 2011; 22:58:23 

yardım beklemekle vakit kaybemek istemedim ve riske girip bi ürün sipariş ettim. gelmesini bekliyorum. kullandıktan sonra yorumlarımı paylaşacağım Baxı.
aldığım ürün şu : http://www.hepsiburada....&productid=otpirfalconn

the only thing to fear, is running out of beer.

1450 Mesaj
5 Mart 2011; 21:25:43 

quote:

Orijinalden alıntı: maybe22days

yardım beklemekle vakit kaybemek istemedim ve riske girip bi ürün sipariş ettim. gelmesini bekliyorum. kullandıktan sonra yorumlarımı paylaşacağım Baxı.
aldığım ürün şu : http://www.hepsiburada....&productid=otpirfalconn

Sagolasın bende bunu aldım

http://www.hizlial.com/...er_31.074.8064.0009.htm

artık yarın ıkımızde ıstanbul ıcın yorumları yazarız dıgerlerıne yardımcı olur bıraz

Sansa FUZE & Rockbox

21 Mesaj
5 Mart 2011; 23:13:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Baxı

Sagolasın bende bunu aldım

artık yarın ıkımızde ıstanbul ıcın yorumları yazarız dıgerlerıne yardımcı olur bıraz

gerçekten "Rogadis Btfm 03 Bluetoothlu, WİRELESS Direksiyon Kumandalı, 1.5" LCD Ekran Fm Transmitter" ile ilgili yorumlarını bekliyorum arkadaşım bende almayı kafaya koydum ama + ve - leri için deneyimli birinin sözleri benim için önemlidir...fiyatına göre gerçekten güzel bi ürün!! benim için en önemlisi bluetooth ile telefon olayı,telefona arama geldiğinde ses nasıl,herkesin bahsettiği cızırtı olayı falan??
şimdiden teşekkürler!!

ek:
burada sanki biraz daha ucuz gibi,aynı ürün sanırım : http://www.bimeks.com.t...fm-03-transmitter-.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roxins -- 5 Mart 2011; 23:16:42 >

1450 Mesaj
6 Mart 2011; 9:37:46 

quote:

Orijinalden alıntı: roxins

gerçekten "Rogadis Btfm 03 Bluetoothlu, WİRELESS Direksiyon Kumandalı, 1.5" LCD Ekran Fm Transmitter" ile ilgili yorumlarını bekliyorum arkadaşım bende almayı kafaya koydum ama + ve - leri için deneyimli birinin sözleri benim için önemlidir...fiyatına göre gerçekten güzel bi ürün!! benim için en önemlisi bluetooth ile telefon olayı,telefona arama geldiğinde ses nasıl,herkesin bahsettiği cızırtı olayı falan??
şimdiden teşekkürler!!

ek:
burada sanki biraz daha ucuz gibi,aynı ürün sanırım : http://www.bimeks.com.t...fm-03-transmitter-.aspx

Evet kazıklanmısın yanı sagolasın arkadasım bana bu hıssı yasattıgın ıcın soyleme barı patlamasın ıcımde

bugun denıyecem kurcalıyacam aksama yazarım nasıl ıstanbul performansı cıhazın

Sansa FUZE & Rockbox

21 Mesaj
6 Mart 2011; 18:41:00 

quote:

Evet kazıklanmısın yanı sagolasın arkadasım bana bu hıssı yasattıgın ıcın soyleme barı patlamasın ıcımde

bugun denıyecem kurcalıyacam aksama yazarım nasıl ıstanbul performansı cıhazın

valla art niyet yoktu ya...ama yani ne bileyim hani bimeksi pek sevmiyorlar diye biliyorum forumda;
epey şikayetçi olan vardı,belki de bu yüzden oradan almayı düşünmemişsindir gibi geldi...

gene de yorumlarını bekliyorum teşekkürler!!

1450 Mesaj
6 Mart 2011; 23:55:38 

Yorumlar soyle malesef cok fazla yok benım araca taktım honda jazz calısmadı ama cakmak yerı calısıyor yanı cakmagı ısıtıyor dedım heralde cıhaz bozuk eve geldım aksam pederın kongo su var onunkınde denıyım dedım calısmazsa gerı yollucaktım bı taktım yandı hemen ısıkları yanı jazz ın cakmak gırısınde sorun oldu deneyemedım ama 1-2 dk kangoda sabıt duruyordu arac bır ıkı kanalda denedım sorunsuz calısıyor dıreksıyon kumandasını deneyemedım dıger araca monte etmıstım ama elle yapılan kumandası calısıyor kacıncı sarkıyı ıstersen calıyor sesıde guzeldı valla yanı tatmın eden bır sesı var bluetooth deneyım dedım 5800 dan arattım buldı ama sıfre ıstedı 0000 yapın yazmıslar kagıdında ama kabul etmedı bende cıktım eve bakalım kango ıle gezecek olursam daha detaylı yazarım yada jazz ın cakmak gırısıne baktırırım belkıdaha yazarım bıseyler

Sımdı benım ıkı sorum var cakmak gırısımden cakmagı yakmasının ama transmıtter ı calıstırmamasının sebebı nedır nasıl cozerım ?

Ikı bluetooth ıcın 0000 sıfırdan baska hangı kodu denemem lazım ?

Sansa FUZE & Rockbox

491 Mesaj
7 Mart 2011; 18:28:01 

bende kullanımdan sonraki düşüncelerimi yazayim, tatmin edici bi sesi var. ancak istanbul'un bazı bölgelerinde boş frekans bulmak gerçekten imkansız hale gelebiliyor. ve düşük sinyalli kanal bulmak zorunda kalıyorsunuz, bu sebepten ötürü arada cızırtılar doğuyor haliyle. çok rahat bi şekilde bilgisayardan usb kabloyla klasör halinde mp3leri cihazın dahili 2gb hafızasına yükleyip, araca taktıktan sonra kumandayla istenilen klasör seçimi yapılıp rahatlıkla müzik dinlemek mümkün. şöylede birşey var; beylikdüzünden büyükçekmeyece istikametine doğru gittikce ses kalitesi dahada arttı, temiz bi hal aldı, yani istanbul'un merkezinde cızırtı duymak mümkün =)

21 Mesaj
7 Mart 2011; 21:15:21 

quote:

Orijinalden alıntı: maybe22days

bende kullanımdan sonraki düşüncelerimi yazayim, tatmin edici bi sesi var. ancak istanbul'un bazı bölgelerinde boş frekans bulmak gerçekten imkansız hale gelebiliyor. ve düşük sinyalli kanal bulmak zorunda kalıyorsunuz, bu sebepten ötürü arada cızırtılar doğuyor haliyle. çok rahat bi şekilde bilgisayardan usb kabloyla klasör halinde mp3leri cihazın dahili 2gb hafızasına yükleyip, araca taktıktan sonra kumandayla istenilen klasör seçimi yapılıp rahatlıkla müzik dinlemek mümkün. şöylede birşey var; beylikdüzünden büyükçekmeyece istikametine doğru gittikce ses kalitesi dahada arttı, temiz bi hal aldı, yani istanbul'un merkezinde cızırtı duymak mümkün =)

öncelikle teşekkürler ,bir de senin aldığında telefon bağlantısı için bluetooth özelliği falan var mıydı?varsa denedin mi?

491 Mesaj
8 Mart 2011; 11:17:25 

quote:

öncelikle teşekkürler ,bir de senin aldığında telefon bağlantısı için bluetooth özelliği falan var mıydı?varsa denedin mi?

benim kullandığım modelde bluetooth özelliği bulunmamakta, ancak line in kabloyla direk telefona baglantı yapılıp, telefon hafızasındaki şarkılara, videolara, resimlere ulaşmak mümkün.

2172 Mesaj
14 Mart 2011; 16:37:53 

Fm transmitter büyük kolaylık sağlıyor gerçekten.2-3 yakınımıza değişik markalarda aldık.Forex-Digimax..vb.Özellikle Anadoluda ve uzun yolda çok işe yarayan bir alet.Ama İstanbul gibi frekans yoğunluğu çok olan yerlerde sorun olabiliyor...
Forexler daha iyi gibi geldi bana ama hepsi birbirinin aşağı yukarı aynısı.

Ama anlayamadığım birşey var Türkiyede Satılan Fm transmitterlerişn hiçbirisinde RDS özelliği yok.Çok basit bir şey bunuda ekleseler çalan parçanın adınıda radyoda gösterse çok süper olacak ama işte ya ben bulamadım yada gerçekten yok.Youtube da falan yurt dışı videoları var RDS li Fm transmitterlerin.Niye Türkiyeye getirmiyorlar anlamış değilim.

Bizim aracın orjinal cd çaları sadece track çalıyor.Nokia N79 telefonumun Fm transmitter özelliğini zaman zaman kullanıyorum gerçekten başarılı.RDS de var ama işte sadece ekrana NOKİA yazısı çıkıyor.Parça ismini göstermiyor...Sizin bildiğiniz Tr de satılan bu özellikte bir transmitter var mı?

491 Mesaj
15 Mart 2011; 12:50:27 

boş frekans bulmak harbiden çok zor. sanırım teyp alıcam.

1450 Mesaj
15 Mart 2011; 15:39:23 

Ben daha benımkını kullanamadım aracımın cakmak gozunde sorun var galıba pederın arabada sabıpken takmıstım ıyıdı ama hareket halınde sonuc ne olacak bılmıyorum bakıcam artık bılgı verırım ama benımde ıstanbul ıcın umıdım yok

Sansa FUZE & Rockbox

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Mart 2011; 0:45:33 

33 Mesaj
22 Mart 2011; 21:37:33 

http://www.hepsiburada....tId=otensf200b#Yorumlar

şu ürünü çok övmüşler.benim de şöyle bir sorum var peugeot 406 var geri vitese atınca ekrana çarpma durumu olabilir mi çünkü çakmak yuvası yakın biraz böyle bir sorun var mı hiç kimsede?

25 Mesaj
26 Mart 2011; 0:01:59 

selam arkadaşlar;
benim arabam da çakmak çıkışı sorunlu olduğu için bunları kullanamıyorum, acaba bunların harici batarya yada pil ile çalışanı varmı? yada piyasa da gören eden duyan varmı?
yardımcı olursanız sevinirim..

Uzaklaştırılmış
26 Mart 2011; 19:36:28 

http://www.e-deka.com/i...atalog/product&pid=5029

arkadaşlar bulabiliyorsanız bundan alın tavsiye ederim kaliteli ses veriyor

21 Mesaj
26 Mart 2011; 23:21:13 

Rogadis BT-FM-03 Transmitterda "Klip İzleme İmkanı var " diye gördüm doğru mudur acaba?!

1450 Mesaj
28 Mart 2011; 13:00:04 

quote:

Rogadis BT-FM-03 Transmitterda "Klip İzleme İmkanı var " diye gördüm doğru mudur acaba?!

Dun kullandım sonunda cakmak gırısımde sorun yokmus daha once o kadar bastırdım ugrastım calısmamıstı ne olduysa dun calıstı deneme ımkanım kısmen oldu kartal maltepe mınıbus yolunda ıyı calısıyor kartal goztepe arasında e-5 de ıyı zaten zaten arada hısırtı yapıyor ama yınede fena degıl kumandaları guzel calısıyor sorun yok İstanbulda buaralarda denedım ıdare eder ıs goruyor vıdeo denemedım ama oynatıyorsa bıle vıdeo ızlenmez ekranı ufak bırde bluetooth deneyemedım kıtapcıkda 4 adet 0000 sıfresı yazılmıs ancak olmadı 1234 denedım 1111 denedım olmadı bılen varmı bluetooth sıfresını bu cıhazın ıstanbulda ıllakı ılacaksanız bır transmıtter bunu onerırım ıdare edıyor ama cok berrak ses yok malum bos frekans yok ama buyuksehırler dısındakı kısılere onerırım memnunkalırlar

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxı -- 28 Mart 2011; 13:02:23 >

Sansa FUZE & Rockbox

1450 Mesaj
5 Nisan 2011; 16:45:10 

Arkadaslar transmıtır ımı deneme ımkanım oldu İstanbulda anadolu yakasında maltepeden sonra kartal pendık tuzla arasında e5 de guzel calısıyor ama maltepeden goztepe koprusune yanı camlıca dakı verıcılere yaklastıkca hısırtı oluyor ama yınede dınlenıyor ama kalıtelı bır verım alınıyor pendık tuzlada oturuyor ve oralarda denıyeceksenız alın

Onun dısında bır onerım daha varkı bunuda ınternette okumustum zaten antenı cıkarıp bagaja koydum ben çamlıcada oturuyorum dıyebılırım cok yakınındayım çamlıca tuzla arasındakı denemelerım sonucunda sorunsuz cızırtısız kalıtelı bır sekılde kullanılıyor normal radyo kullanımındada bellı baslı buyuk kanallarda sorun yok ama tabı butun kanallarda cok ıyı kalıte alamıyorsunuz ama bılınen buyuk kanallarda sorun yasamadım yanı eger antenı cıkarırım dersenız ıstanbul anadolu yakasında cok ıyı calısıyor benımkısı bluetooth lu ıdı 5800 nokıa telefonla eslestırdım sorunsuz muzık dınlenıyor konusma yapılıyor telefondan arac kıtı gorevıde goruyor hatta 5800 dakı navıgasyon ozellıgı esnasında seslı yonlendırmeyı kolonlardan duyabılıyorsunuz Düsünen arkadaslara bılgı olsun istanbul dısındakıler zaten antenlede cok ıyı kullanım saglarlar dıye dusunuyorum
Arac honda jazz

Rogadis BT-FM-03 Transmitter

http://www.bimeks.com.t...fm-03-transmitter-.aspx

Ben hızlıal.com dan almıstım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxı -- 5 Nisan 2011; 16:55:17 >

Sansa FUZE & Rockbox

4409 Mesaj
5 Nisan 2011; 18:23:11 

arkadaşlar bu fm transmitterlarda dahili radyo da varmı? yani transmitterdaki radyo yu arabanın sisteminde dinlemek istiyorumda.

MS Windows 7 Sürümleri Arasindaki Farkliliklar
| | Opel Corsa '08 1.4 90hp NJ-SP 5K | | VW Golf 6 '10 TSI 1.4 122hp Comfortline | |
iiii|| CANON Eos 500D || 18-55mm Kit||iiii
| Lenovo Ideapad Yoga 13 Ultrabook | Dell Vostro 5470 Ci5 4210U 8GB 250GB |

1450 Mesaj
6 Nisan 2011; 13:18:05 

Dahılı radyolu modelını gormedım hiç

Sansa FUZE & Rockbox

759 Mesaj
6 Nisan 2011; 23:29:46 

arkadaşlar rogadis f200b yada f200a kullananlar var ise sorum şu..

1.... her marşa bastığınızda frekansı yeniden mi ayarlamak zorunda kalıyorsunuz..

yoksa marşı kapatıp açınca aynı frekanstanmı başlıyor..
bu konuda şikayetler okudum ..oysa frekans şarkı hatırlama var diyor.. anlayamadım.

2. konu.. marşı kapatıp açınca, en baştan mı başlıyor?? yoksa kaldığı şarkıdan mıu devam ediyor??

3 eger marşa basınca her seferinde sıfırlıyor ise,, başka markalarda,
her marşa basışımızda frekansı, kaldığı parçadan başlayan , dosyayı tanıyan tek dügme ile dosya atlayan var mı ??

forex 626b de marş aç kapamada nasıl kaldığı yerden mi devam ediyor??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtxpp -- 7 Nisan 2011; 1:07:13 >

1450 Mesaj
7 Nisan 2011; 12:28:19 

Bunda dedıklerınız mevcut aracı tekrar calıstırınca frekans aynı ve kaldıgı sarkıdan devam edıyor
ama cakmak gozunden cıkarınca frekeas aynı ama sarkı ılk sarkıya gecıyor

Sansa FUZE & Rockbox

48 Mesaj
8 Nisan 2011; 14:10:53 

Birkaç hafta öncesine kadar fm transmitter için Ankarada en uygun frekans 87.5 idi. Ama şimdi frekansa bir radyo gelmiş. Daha uygun bir frekans önerisi olan varmı?

2003 Renault Megane II HB 1.6 16V Dynamique

535 Mesaj
13 Nisan 2011; 12:18:10 

quote:

Orijinalden alıntı: zizimi

Birkaç hafta öncesine kadar fm transmitter için Ankarada en uygun frekans 87.5 idi. Ama şimdi frekansa bir radyo gelmiş. Daha uygun bir frekans önerisi olan varmı?

87,5'ide kaybettik desenize

1450 Mesaj
13 Nisan 2011; 12:55:33 

İstanbulda 87*6 yı kullanıyorum tuzladan uskudar sahıle hareme camlıca tepesıne kadar test ettım sorun yok super calısıyor sunu belırteyım ben antenı cıkarıp bu sekılde cok ıyı bır sonuc aldım zayıf sınyallı kanallarda sorun olabılıyor ama ulusal kanallarda sorun yokk yanı show . radyo best fm power ve powerturk radyo 7 vırgın klas .pal . karmaturk numberone vs hepsı calısyor banada bunlar yetıyor zaten antenıde arabada cok guzel bır yere sakladım lazım olursa hemen takabılırım zaten benımkınde bluetooth ozellıgıde var cep telefonundan sarkı dınlıyorum gelen aramaları cevaplıyıp arac kıtı olarak kullanıyorum hatta nokıa 5800 telefondakı navıgasyon ozellıgını kulanabılıyorum seslendırmeler aracdan duyuluyor

Sansa FUZE & Rockbox

1 Mesaj
18 Nisan 2011; 7:54:37 

Merhaba,
Bende Forex cft-626b fm transmitter var. Ancak pcye bağladığımda ne kendi pcm , ne başka pc onu algılamıyor; bizim fm transmitterda da şarkılar dönüyor...
Doğal olarak yeni şarkı yükleyemiyorum. Bunun reset fln gibi bir düğmesi var mıdır acaba ya da ne yapmalıyım ? Daha önce de buna benzer başka bir marka kullanmıştım ama hiçbir problemle karşılaşmamıştım... Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

62 Mesaj
21 Mayıs 2011; 15:22:10 

quote:

Bunda dedıklerınız mevcut aracı tekrar calıstırınca frekans aynı ve kaldıgı sarkıdan devam edıyor

Merhaba acaba bu üründe şarkıları dosya halinde atıp dosyadan seçip çalma özelliği varmı ?

1450 Mesaj
25 Mayıs 2011; 10:41:48 

quote:

Orijinalden alıntı: zalim444

Merhaba acaba bu üründe şarkıları dosya halinde atıp dosyadan seçip çalma özelliği varmı ?

Yok hepsını bır goruyor ama ıster sırayla ıster karısık caldırabılıyorsun

Sansa FUZE & Rockbox

2416 Mesaj
5 Haziran 2011; 11:07:50 

İstanbulda boş ve iyi calisan frekans var mı?Kullananlar varsa yazarlarsa sevinirim.
İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1450 Mesaj
5 Haziran 2011; 12:22:24 

quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

İstanbulda boş ve iyi calisan frekans var mı?Kullananlar varsa yazarlarsa sevinirim.
İyi forumlar.

İstanbulda 87*6 yı kullanıyorum tuzladan uskudar sahıle hareme camlıca tepesıne kadar test ettım sorun yok super calısıyor sunu belırteyım ben antenı cıkarıp bu sekılde cok ıyı bır sonuc aldım zayıf sınyallı kanallarda sorun olabılıyor ama ulusal kanallarda sorun yokk yanı show . radyo best fm power ve powerturk radyo 7 vırgın klas .pal . karmaturk numberone vs hepsı calısyor banada bunlar yetıyor zaten antenıde arabada cok guzel bır yere sakladım lazım olursa hemen takabılırım zaten benımkınde bluetooth ozellıgıde var cep telefonundan sarkı dınlıyorum gelen aramaları cevaplıyıp arac kıtı olarak kullanıyorum hatta nokıa 5800 telefondakı navıgasyon ozellıgını kulanabılıyorum seslendırmeler aracdan duyuluyor

Sansa FUZE & Rockbox

2416 Mesaj
5 Haziran 2011; 20:07:58 

Demek hala 87.6 calisiyor. Yarin ilk is deneyecegim. Teşekkürler hizli cevap için.
Aslında bende anteni sökmeyi düşündüm ama bicimsiz durur diye vazgeçtim:)

1052 Mesaj
5 Ağustos 2011; 2:36:41 

BURSA için boş frekans bilen var mı?
teşekkürler..

2001 FIAT MAREA 1.6 ELX>> 2010 PEUGEOT PARTNER TEPEE PREMİUM P. 1.6 110 BG

1074 Mesaj
29 Ağustos 2011; 19:07:22 

Arkadaşlar Goldmaster CF-36 ( http://www.goldmaster.com.tr/Urun_Detay.aspx?q=697 ) fm transmitter aldım ancak çok önemli bir sıkıntım var. Bu aletin direksiyon kumandası cihazı görmeden çalışmıyor. Direksiyon kumandasını direksiyona monte ettiğimizde de cihazı görme ihtimali olmuyor ve direksiyon kumandası çalışmıyor. Var mıdır bir öneriniz?

Tuning'de yeni bir eğlence
http://forum.donanimhaber.com/m_84567654/f_//tm.htm#84567654

Bir gün

342 Mesaj
2 Eylül 2011; 0:03:41 

Premier'in 2 gblık bir modelini aldım. Seste çızırtı falan olmuyor. Hafıza kartı takılması bence harika bir özellik. Eğer kaset çalar bir teypiniz varsa alabilirsiniz. En fazla 35 liraya yüzlerce şarkıyı sorunsuz bir şekilde dinleyebiliyorsunuz. Eksileri ise harka bir ses beklemeyin. Hiçbir zaman cd kadar kaliteli ses vermez. Sonuç olarak ses radyo yayınından geliyor

183 Mesaj
18 Eylül 2011; 2:43:39 

quote:

Bimeks sayfayı kaldırmış. Biraz arayınca Goldmaster CF-77BT isimli bir model buldum. Görüntü aynı ama gerisini bilmiyorum. Şu an 64 TL.

http://www.teknosa.com/...ER1257&CS_Catalog=_mp3#

3878 Mesaj
18 Eylül 2011; 12:06:56 

Arkadaşlar, yurt dışındaki bi arkadaşım aracılığıyla aşağıdaki ürünü aldım. Fiyatı biraz pahalı ama çok memnunum. Hem kablosuz dinlenebiliyor hemde çok güçlü. Yani İstanbulda yaşıyorum. Metro fm power fm hepsini bastırabiliyor. Hatta sıkışık trafikle çevremdeki bi 10-15 araba fln eminim benim yüzümden o an hangi frekansı kullanıyorsam o frekanstaki radyo kanalını dinleyemiyorlardır

http://www.amazon.com/gp/product/B001DDE4VY

"charcot-marie-tooth"

342 Mesaj
18 Eylül 2011; 13:20:44 

http://www.hizlial.com/....074.4272.0010.htm#tabs

4gb dahili hafıza usb sd desteği, albüm klasör seçme sarkı seçme son şarkı ve frekans hatırlama

bu ürün nasıldır bilgisi olan varmı ?

796 Mesaj
18 Eylül 2011; 22:02:43 

arkadaşlar hele istanbuldaysanız sakın almayın bi işe yaramaz paranıza yazık. Hem çakmaklğnızı bozar hem güzel ses vermez. bunu alacağnza gidin teyp alın.

987 Mesaj
23 Eylül 2011; 22:49:12 

arkadaşın arabasında aux girişi olmadıgından bunu almayı düşünüyoruz..sadece aux girişini kullanacağız..yinede fmden mi verecek sesi ? yoksa direk aux girişiyle fm transmittera bağlasak arabanın hoparlörlerinden ses alabilirmiyiz ?

643 Mesaj
24 Eylül 2011; 12:09:07 

Piranha model bir FM Transmitter'a 60TL'ye yakın bir ücret verdim. İlk gelen cihaz 1 hafta içerisinde bozuldu. Değiştirdim. Ancak kullanım açısından beni hiç tatmin etmedi. Cihazın kendi üzerindeki player cok cok sorunlu. İçine müzik atıyorsunuz 2gb'lık hafızadan oynatmak için ancak cihaz bunların bazılarını görüyor bazılarını görmüyor. Ayrıca cok hantal bir cihaz. Bu nedenle sadece aux girişiyle direk kendi mp3 playerımdan aktarayım dedim. Bir süre iyi gitti ancak kendi kendine cızırtı yapmaya başlıyordu durduk yere cıkarıp takınca düzeliyordu vesayre... Tam bir başağrısıydı. ABD'den Griffin iTrip ürününü aldım iPhone ve aux girişi var. Kesinlikle aradakı fiyat farkına değdi.

Ancak şöyle bir durum var istanbul ankara gibi şehirlerde kullanmanızı tavsiye etmem. Ayrıca ses kalitesine yüksek önem veriyorsanız veya arabanızın stereo sistemi iyi ise sizi tatmin etmeyen bir kalitesi oluyor bu sistemlerin. En iyi yöntem direk aracın stereo sistemine bir kabloyla bağlanmak. Biraz maliyetli (300-400TL'ye ABD'den getirtip kendiniz kurabilirsiniz) ancak CD calar kalitesinde müzik yayını yapıyorlar.

739 Mesaj
27 Eylül 2011; 15:47:49 

arkadaşlar: ben piranha mp3 aldım.çakmaktan çalışan.şimdi bunun kullanma kılavuzunda şöyle der arkadaşlar:

klasör seçmeli der:D

hatta detaylarını tam olarak yazayım arkadaşlar:

MP3 format desteği.
Harici USB bellek okuyabilme.
[font="Arial"]KLASÖR SEÇMELİ ***********?????????????[/font]
Üzerindeki flash hafızalar :Hafızasız
Üzerinde FM telsiz verici mevcuttur,verici frekans aralığı:87.5 MHz-108.0MHz arasıdır,toplam 206 tercihli frekans mevcuttur.
Likid Kristal Görüntü: Frekans,Şarkı Numarası,Ses,EQ Modu
[font="Arial"]Otomatik olarak çalma fonksiyonu: 12 Volt adaptör ucunu aracınızın çakmak yuvasına veya güç kablosuna bağladığınızda müzik otomatik olarak çalar.[/font] ???????? GÜÇ KABLOSU DEDİĞİ ŞEY NEDİR ARKADAŞLAR.ÇAKMAK YUVASINA TAKMADAN DA ÇALIŞIYOR MUDUR BU CİHAZ
??????????????
Tercihli 5 EQ modu vardır.(01)Natural,(02) Rock ,(039 hafif , (04)Jazz , (05)SRS.

dj.trust.06 > NİCKLİ ŞAHIS DOLANDIRICIDIR!!!KODLARIMI ALIP TAKAS KODLARINI VERMEMİŞTİR.BENDEN ÖNCEDE SORUNLAR YAŞAMIŞTIR.ŞAHSI İYİCE ARAŞTIRMADAN ALIŞ VERİŞ YAPMAYIN ÖZEL KİMLİK BİLGİSİ VERMEYİN!CANINIZ YANMASIN!!!

6042 Mesaj
27 Eylül 2011; 19:00:58 

Bosuna para vermeyin gidin bir teyp alin bes para etmezler.

643 Mesaj
27 Eylül 2011; 20:06:35 

guc kablosu dedigi usb usb uclu olan kablo veri ve guc aktarimi yapabiliyor ama aldigi veriyi acamiyor oyle de dandik bir cihaz malesef:)

205 Mesaj
22 Mart 2012; 21:11:28 

bende aldım gecen gün.2 gb hafızası var.peki o hafızayı nasıl kullanacağım?

nasıl şarkı atacağım?

Hermes Kuşudur Benim Adım, Uysallaşmak İçin Yemeğim Olur Kanatlarım…

2285 Mesaj
25 Mart 2012; 23:59:56 

Arkadaşlar benim de bir FM Transmitter'e ihtiyacım var.Aracım Land Rover Freelander.Üstündeki orijinal teybi cd okuyamıyor artık.Bende orijinal teybi değiştirmek istemiyorum.Teybinde Aux girişide yok.Olsa onu kullanırdım.FM Transmitter tek çözüm gibi görünüyor sanırım.Farklı alternatifi olan var mı acaba ? Ya da hangi transmitteri tavsiye edersiniz ?

PSN : lionheart0183 [PES 2013 - OML]
Steam : lionheart_TR

Uzaklaştırılmış
23 Nisan 2012; 17:38:27 

FM TRANSMITTER NEDIR?NE İÇİN KULLANILIR?

261 Mesaj
29 Mayıs 2012; 22:16:03 

Arkadaşlar bir çok yorumu okudum bende uzun süredir transmitter almayı düşünüyorum Peki Arkadaşlar bu buluetooth transmitterlerin ses kalitesi normal transmitterlere görebir farkı var mı peki ?? Daha kaliteli ses çıkarıyolar diyebilirmiyiz ??

563 Mesaj
1 Haziran 2012; 21:52:04 

arkadaşlar ferro marka fm transmitter aldım fakat arabayı aç kapa yaptıktan sonra fm transmitter çalışmaya başlıyor ama çızırtı geliyor yayın gelmiyor bir kaç kez tak sök yapınca eskisi gibi çalışmaya başlıyor

SİYASİ GÖRÜŞÜM BAĞIMSIZ

510 Mesaj
2 Haziran 2012; 12:46:42 

İstanbul'da çekmeyen frekans bulmak zor olduğu için tam kalite alamayabilirsiniz. 103.1'e ayarladım ben, ara sıra şırıltı gelse de ses fena değil.

40 Mesaj
16 Haziran 2012; 17:05:43 

ben aracım 2005 ford fiesta..çakmaklık ön panelde değil de vites koluna yakın yerde..bu fm transmitterlardan alsam vitesi değiştirmekte filan zorlanmama neden olabilir mi acaba??

SAMSUNG GALAXY S III

21 Mesaj
5 Temmuz 2012; 22:57:32 

Permier mp3 çalarda yaklaşık 500 tane müziğim var ama toplasanız 150 tanesi ya çalıyor ya çalmıyor. hepsi mp3 uzantılı ve klasör halinde değil. Bunun sebebi ne ve nasıl engelleyebilir lütfen yardım.

heh heeeeee

2313 Mesaj
14 Temmuz 2012; 20:30:12 

Arkadaşlar frekansları karışmayan ve kaliteli bir FM Transmitter arıyorum. Megane'da kullanacağım. 70-80 liraya kadar bütçe var. Yardımlarınızı bekliyorum. Alıntı ile cevaplarsanız sevinirim

Vectra A 2.0i 20NE, Vectra B 2.0 16V CDX X20XEV Wir leben autos
AMD FX-X8 8320 3.5GHz @4.3GHz-@1.344v||ASUS M5A97 R2.0||ASUS HD7870 DirectCU II||CORSAIR XMS3 8GB 1600MHz DDR3||COOLER MASTER RC-431||SAMSUNG SyncMaster 932NWEplus
Mesajlarıma lütfen alıntı yaparak cevap veriniz ya da konudan haberdar et özelliğini kullanınız.
C20LET und GM2900

480 Mesaj
30 Temmuz 2012; 0:50:48 

son dönem transmitter hitleri nelerdir...? almayı düşünüyorum...

TOPRAĞIMIZIN ÜSTÜNDE ŞEREFSİZCE YAŞAMAKTANSA; TOPRAĞIN ALTINDA YATMAYI ŞEREF SAYARIZ....

52 Mesaj
12 Eylül 2012; 14:17:36 

Soundfly BT Ultimate Bluetooth Car Fm Transmitter bende almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz.teşekkürler

48 Mesaj
14 Eylül 2012; 22:12:46 

Ankara için 87.5 ten sonra 106.2 de patladı. Varmı yeni frekans önerisi?

2003 Renault Megane II HB 1.6 16V Dynamique