Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 2'yi kullandık: En iyi Note 7 alternatifi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi'nin çift taraftan kavisli ekrana sahip olan ve gerek Snapdragon 821 işlemcisi gerekse de 6GB RAM'i ile tam bir performans canavarı olan Mi Note 2 modelini kullandık ve yorumladık. En iyi Galaxy Note 7 alternatifi olabilir mi, yanıtı videomuzda. 

• Kalemi yoksa rakip de olamaz

• Cihaz çok iyi görünüyor, adamlara saygı duyuyorum fakat kavisli ekranı sevedim gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya acaba bu telefon Samsung'un elinde kalan Note 7 parçaları ile mi üretildi çok benziyor ya rahmetliye buda patlamasın. Havaalanına gitsek note 7 deyip sokmazlar uçağa.

• Note serisini farklı kılan kalemdir ve oda note harici hiçbir telefonda yok.

• Kalem olsa çok iyi olurmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalem sayesinde samsung xiaomiden keskindir.. kalem olsa xiaomiyi tercih ederdim.

• Xiaomi artık 2k ekrana geçmeli. Bunun yenisi muhtemelen 2k ekran ile gelecek o zaman tadından yenmez :)

Xiaomi mi note 3

• LG kavisli Oled panel üretiyor da telefonlarında niye kullanmıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adı üzerinde NOTE. Kalem yok adamlar note demiş. Şu kalem işine artık diğer üreticiler de girsin. İphone'a tercih edeceğim tek telefondur samsung'un note serisi.

• Şuan Mi5s modelini kullanıyorum ve gerçekten çok kaliteli bir cihaz, bu cihazi uzun zaman kullanacagim ama birdaha ki telefonumda kesinlikle xiaomi olacak...

• 2K çözünürlük kullanılsaydı ekran çok kaliteli olurdu. 5.7 inç ekrana 1080p çözünürlük hiç yakışmadı. Çözünürlük farkını anlayabilmek için Note 3 ile Note 4'ü karşılaştırın. Farkı görün.

• başka isim bulamayıp 2. kez kullanmak nedir?
    tek kral vardır o da galaxy note 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 9 Şubat 2017; 1:7:24 >
  • Lens çerçevesi tam hizalanmamış gibi geldi bana. Kasayı kopyalamak kolay da o kalemi bir türlü beceremiyorlar demekki :)

• Katılıyorum. Samsung Note rakibi diyebilmek icin kalem gerekiyor. Yanlis bir kiyaslama olmus. Kavisli ekran nedeniyle kiyaslaniyorsa da, Note'dan once (ve sonra) S7 var kiyaslanacak. Bu hatayi nedense her yer yapiyor. Sanki Note 7 yerine ne kullansam diye aranan bir okuyucu kitlesi var. Tek cevabi, simdilik, Note 5.

• Note 7 piyasada uzun süre kullanılmadı ki nasıl kıyaslanacak? Biraz mantıklı haberler yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Note 7 piyasada uzun süre kullanılmadı ki nasıl kıyaslanacak? Biraz mantıklı haberler yapın.

Merhaba,

Birincisi bu bir haber değil, video. İkincisi ise videonun kendisi oldukça mantıklı

Galaxy Note 7'nin olmadığı bir ortamda onun yerine kullanılabilecek en iyi phablet telefon alternatifi mi diye sorguluyoruz.

Sonucunda milyonlarca satan ve toplanan bir telefon var ve eksikliğinde insanların büyük ve verimli telefon kullanma arzusu yok olmuş değil.

Teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar ben Erdi Özüağ

• quote:

Orijinalden alıntı: asksarabi

Katılıyorum. Samsung Note rakibi diyebilmek icin kalem gerekiyor. Yanlis bir kiyaslama olmus. Kavisli ekran nedeniyle kiyaslaniyorsa da, Note'dan once (ve sonra) S7 var kiyaslanacak. Bu hatayi nedense her yer yapiyor. Sanki Note 7 yerine ne kullansam diye aranan bir okuyucu kitlesi var. Tek cevabi, simdilik, Note 5.

Merhaba,

Kalem, Note 7'nin ayırt edici bir özelliği lakin herkes Note 7'yi kalem için satın almıyor.

Note ailesi phablet kategorisinin de altın standardını oluşturuyor ve ekranı büyük, verimli, iyi pil ömrü sunan bir telefon olarak kullananlar için eksikliğinde iyi bir alternatifi ihtiyaç var pek tabi ki, biz de o iyi alternatif Mi Note 2 olabilir mi diye hem sorguluyor hem de kullanım deneyimlerimizi aktarıyoruz.

Teşekkürler.

• güzel bir telefon

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.