Şimdi Ara

Fiberoptik kablolar döşenmeye başladı. Hayırlı olsun...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu dakika itibariyle fiberoptik kabloların döşenmesine başlandı burada. Yer Ankara/Balgat. Öncedende bir konu açmıştım fiberoptiklerle alakalı sonradan aydınlatma kablosu olduğunu sölemiştim fakat aydınlatma kabloları döşendikten sonra hemen fiberoptiklere başladılar. Hayırlı uğurlu olsun Ayrıca eskisinin yanına birde santral kutusundan koydular apartmanın önüne. Umarım bir an önce kullanmaya başlayabiliriz. Saygılar

• hayırlı olsun bende ankaradayım bizim buralarada başlasınlar artık etlik civarına da bekliyoruz arkadaşları :)
  • Güzel haber için sağol
  • ii çok güzel,
    bir an önce k.ören'e doğru yönelirler umarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MAG

ii çok güzel,
    bir an önce k.ören'e doğru yönelirler umarım.

keçiören etlik forever :)
  • hadi bakalım.
  • yaw bu fiber işi bana ütopik geliyor, kablonet gibi 3-5 zengin semtine döşer bunlar.
  • Konuyla ilgili başka bir topicte ben bekleyin fiber döşeniyor ve hızlar geliyor,kaynağım sağlam dediğimde millet gülüp ciddiye almamıştı.
    Kapak olsun.....
  • Bu seferde başka bi kablo döşüyorlar olmasınlar emin misin gidip sordun mu?
    quote:

Orjinalden alıntı: britony

Arkadaşlar şu dakika itibariyle fiberoptik kabloların döşenmesine başlandı burada. Yer Ankara/Balgat. Öncedende bir konu açmıştım fiberoptiklerle alakalı sonradan aydınlatma kablosu olduğunu sölemiştim fakat aydınlatma kabloları döşendikten sonra hemen fiberoptiklere başladılar. Hayırlı uğurlu olsun Ayrıca eskisinin yanına birde santral kutusundan koydular apartmanın önüne. Umarım bir an önce kullanmaya başlayabiliriz. Saygılar

• yaww inşallah fiberdirde bugun haberlerde bir konu vardı. ordada 3. nesil telefonlar filan bahsediyordu. Yani görüntülü telefonlardan. acaba öyle bişi olabilirmi?
  • Bir anca önce bitse bari
  • fiberliycez ortalığı diye bakım dolayısıyla internet 1 ay kesik demesinlerde
  • fiber parası alıcaklarmı acaba bizden
  • quote:

Orjinalden alıntı: engink

yaw bu fiber işi bana ütopik geliyor, kablonet gibi 3-5 zengin semtine döşer bunlar.

aynen kablotv yi döşemeyen zihniyet fiberi niye döşesin?
  • valla bu telekomun işi hiç belli olmaz bi bakmışız açıklama yapıyolar tüm türkiyede fiberler döşendi diye :D ehehe ne gülerim ve şaşırıım haa :D
  • aslında bakır kablolar arıza çıkardıkları yerde sökülüp fiberle değiştiriliyor ne zamandır. Örneğin istanbul ataköyde bu olay bir sene önce yapıldı çoktan
  • Batıkent'e ne zaman gelir acaba Bari ne yaptıklarını söyleseler; ne zaman nereye döşediklerini görebilsek...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zwandar

aslında bakır kablolar arıza çıkardıkları yerde sökülüp fiberle değiştiriliyor ne zamandır. Örneğin istanbul ataköyde bu olay bir sene önce yapıldı çoktan

hızda bi değişim varmı
  • 10 sene içinde faliyete geçer
  • quote:

Orjinalden alıntı: scarycanary

quote:

Orjinalden alıntı: Zwandar

aslında bakır kablolar arıza çıkardıkları yerde sökülüp fiberle değiştiriliyor ne zamandır. Örneğin istanbul ataköyde bu olay bir sene önce yapıldı çoktan

hızda bi değişim varmı

1 megabite çıktığından beri oturduğum yerde sadece bir ya da iki kere hız düşmesi yaşandı bunun dışında ne genel arızaya bağlı sinyalin gitmesi ne de farklı bir şey oldu

hızım da genelde 110-112 arası değişiyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.